Jump to content
Sign in to follow this  
janko1991

Tražim posudbu

Recommended Posts

ajde neko please.ima danas na expektu 6000 garantirana nagrada.buy in samo 3 dolara.sutra vračam novce.banka više ne radi pa ne mogu da si uplatim na karticu. :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde neko please.ima danas na expektu 6000 garantirana nagrada.buy in samo 3 dolara.sutra vračam novce.banka više ne radi pa ne mogu da si uplatim na karticu. :crossfingers:

nemam na MB nista,sve je u kladionici i pokeru :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ni ja , ali prije par dana si rekao da imas 300 eura :crossfingers:

[/quo

 

Da točno.250 eura sam isplatio a ovih 50 i nešto eura sam poslal u veter kak bi rekli zagorci :uredu:

tak da sad nemam niš na kartici love

Share this post


Link to post
Share on other sites

Janko, ja imam samo na pokeru! Uplaćujem preko kartice tako da nažalost :crossfingers: ...

Hvala vam svima :uredu: Sad samo ko ima na Mb neka se javi,ovo meni ne znači ništa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje oko MB. Pred tjedan-2 sam izkeširao 1000kn preko njih u banku, ali od tada mi je upload funds limit porastao gotovo dvostruko, znaci sad mi je minimum 7.4kn. Posto ja imam samo 4.6kn na MB racunu, a neznam ni jedan drugi nacin da sa debitnom Visa Electron karticom stavim novce iz banke na neki drugi, slicni sajt, moze li mi netko reci kako se ovaj limit moze smanjiti? Vidim da mi svakih par dana padne za 0.01kn, al dok ja docekam da padne na 4.6 vec cu imat unuke :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ionako nemozes napraviti deposit manji od 5€ na nijednu stranicu,ne kuzim u cemu je problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa problem je kad uploadas novce iz banke, imas taj upload limit, i ako nemas na MB racunu vise novaca od tog limita, nemozes nista novo stavit na svoj racun... Svi pocinju sa onih 1.01-2.99€ na racunu, sto ti skinu pri provjeri da li si to ti, i tada je upload limit nekih cca 3kn. Glupost je da nemozes odjednom uploadat 1000kn (ako nemas vec 1000kn na MB racunu), nego najvise sto mozes uploadat je onoliko kolko imas na MB racunu (malo manje jer se mora uracunat i 1.9% fee-a).

 

Nije meni bed za taj minimum sto ide na bilo koju stranicu, nisam od jucer, znam kako to ide. Ali problem je u tom upload limitu, i zanima me sto i kako ga se moze brzo spustit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa problem je kad uploadas novce iz banke, imas taj upload limit, i ako nemas na MB racunu vise novaca od tog limita, nemozes nista novo stavit na svoj racun... Svi pocinju sa onih 1.01-2.99€ na racunu, sto ti skinu pri provjeri da li si to ti, i tada je upload limit nekih cca 3kn. Glupost je da nemozes odjednom uploadat 1000kn (ako nemas vec 1000kn na MB racunu), nego najvise sto mozes uploadat je onoliko kolko imas na MB racunu (malo manje jer se mora uracunat i 1.9% fee-a).

 

Nije meni bed za taj minimum sto ide na bilo koju stranicu, nisam od jucer, znam kako to ide. Ali problem je u tom upload limitu, i zanima me sto i kako ga se moze brzo spustit.

Ne znam da li sam shvatio dobro , ali ti tvrdis da ne mozes uplatiti na MB vise novaca nego sto trenutno imas na racunu na MB.

Ako mislis na to , skoro sam siguran da si u krivu.

Ja sam neki dan uplacivao i nije bilo problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki put kad pokušam to napravit, dobijem ovu poruku:

 

Your credit/debit card deposit attempt for 7.43 HRK has failed.

 

* Transaction ID: 241107621

* Common reasons and/or advice :

 

o Transaction rejected by your bank - probable reason is the "gaming" description sent to your bank. We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them.

o Incorrect credit/debit card details submitted – we recommend you to double check your card data entered in our system.

o Insufficient funds – we can advise you to check with your bank whether your available balance is sufficient to cover the amount

S 1. tockom nikad nije bilo problema prije, s 2. također, posto imam samo jednu jedinu karticu koju koristim vec pola godine, 3. isto nije moguce posto mi jos uvijek stoji onih 1000kn sto sam podigo.

Nista, ostaje mi da cekam odgovor od supporta.

Hvala svejedno na odgovoru :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...