Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

28.02.2010.

Recommended Posts

PSV 5:1 73 minuta! Ajde jos jedaaaaaaaaan! :blink:

Navijam za tebe :blink: , ali cini mi se smijesno mala kvota oko 11 za 7 golova na utakmici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijam za tebe :blink: , ali cini mi se smijesno mala kvota oko 11 za 7 golova na utakmici.

12 je na PSV a 10 na Bazel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo moguce?! Feyenord je vodio 2:0, i sad u 90" odjednom je 2:2?????

 

EDIT: a sad je 2:3 i sve to od 0:2, na kraju u 90 minuti...

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo moguce?! Feyenord je vodio 2:0, i sad u 90" odjednom je 2:2?????

Kad prije i 2-3 :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan :blink:

 

Srušio me Dender za 1700+kn, a bio lijep tiket od šest parova.Šteta :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan. Kucamo na vrata zaboravljenih asova:

 

"Cico: Ja od Engleske ne bum dobil' devet komada!

PODGORICA - Kako se nagađa da hrvatski građevinari neće dobiti posao u Crnoj Gori, vrijedan 2,5 milijarde eura, jedini hrvatski izvozni artikl na crnogorsko tlo je Zlatko Kranjčar. U subotu navečer, iz Ljubljane, novi nogometni izbornik doletio je u Podgoricu...

...Tko zna što me čeka u životu, ali ja sigurno ne bum dobil devet komada od Engleza razbudio se Kranjčarov optimizam, podgrijan prvoklasnom domaćom lozovačom. Obračunao se u jednoj jedinoj rečenici Kranjčar s hrvatskom Kućom nogometa, koja ga je jednom brutalno otpustila, aludiravši na hrvatski debakl u zadnje dvije utakmice s Engleskom, kada je Slaven Bilić potučen do nogu..."J.List

Share this post


Link to post
Share on other sites

Levadiakos vodi 3-0, zabije li Sunderland do kraja u mene veselje. Rasturija san talijane osim Livorna, ima nekih 150 eura u singlovima još toliko po sistemima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Levadiakos vodi 3-0, zabije li Sunderland do kraja u mene veselje. Rasturija san talijane osim Livorna, ima nekih 150 eura u singlovima još toliko po sistemima.

Bravo ive! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baptista, viđena je gori negdi kod vas sredozemna medvjedica pa je ne puštajte nama ovamo doli. Dopliva li slučajno tu će joj bit vječna kuća. Satrat će je, smlatit po rebrima ostima, bolje da je gori. Sićan se kako mi je pokojni dida priča kako su mlatili dupine, jer ovih već nije bilo. Velika je to patnja, mučit i ubijat živitinje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baptista, viđena je gori negdi kod vas sredozemna medvjedica pa je ne puštajte nama ovamo doli. Dopliva li slučajno tu će joj bit vječna kuća. Satrat će je, smlatit po rebrima ostima, bolje da je gori. Sićan se kako mi je pokojni dida priča kako su mlatili dupine, jer ovih već nije bilo. Velika je to patnja, mučit i ubijat živitinje.

Pa zašto su mlatili te jadne živine?? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...