Jump to content
Sign in to follow this  
predrags

Pitanje o pravilima natjecanja

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Pročitao sam da je novo u pravilima za natjecanja da se mora imati 20 postova kako bi se moglo natjecati.

Pitanje:20 postova općenito ili 20 svaki mjesec?

 

Hvala i pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Pročitao sam da je novo u pravilima za natjecanja da se mora imati 20 postova kako bi se moglo natjecati.

Pitanje:20 postova općenito ili 20 svaki mjesec?

Hvala i pozdrav!

Krivo si pročitao. Pročitaj ponovo:

 

Pravila natjecanja - Expekt.com liga

Pravila natjecanja Hazarder

Pravila natjecanja H2H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima što je s azijskim hendikepima u natjecanjima expekt i hazarder? Ne shvacam kako vi po ovom sistemu obračunavanja izračunavate dobitak za poludobitan par (ili pologubitan), te što se događa ako je neka oklada stornirana (moguć slučaj s jednim mojim sutrašnjim parom, pa mi eto palo napamet).Još sam jednom nabrzinu pročešljao paravila i ne vidim da se igdje spominje AH.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima što je s azijskim hendikepima u natjecanjima expekt i hazarder? Ne shvacam kako vi po ovom sistemu obračunavanja izračunavate dobitak za poludobitan par (ili pologubitan), te što se događa ako je neka oklada stornirana (moguć slučaj s jednim mojim sutrašnjim parom, pa mi eto palo napamet).Još sam jednom nabrzinu pročešljao paravila i ne vidim da se igdje spominje AH.

Piše u pravilima. Ne treba pročešljati pravila na brzinu, već polako, pa se nađe odgovor i na to pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piše u pravilima. Ne treba pročešljati pravila na brzinu, već polako, pa se nađe odgovor i na to pitanje.

Pročitah sva 3 posta s pravilima za natjecanje Expect liga i u nijednom ne nađoh informacije koje sam tražio :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitah sva 3 posta s pravilima za natjecanje Expect liga i u nijednom ne nađoh informacije koje sam tražio

Pravila natjecanja H2H - bwin.com

Čl. 10.

...Natjecatelj može postaviti novi par na natjecanje u dnevnom topicu za taj dan ukoliko primjeti da mu je kladionica odgodila ili poništila već postavljeni par (predaja, prekid) ili mu je par poništen iz kojeg drugog razloga (voditelj natjecanja), ali to mora navesti u novom postu.

Natjecatelju će se par smatrati promašenim (poništenim) i ne može postaviti novi par ukoliko mu je postavljeni par odigran na način da kladionica vrši povrat uloga (hendikep, broj golova, poena i sl.).

 

Pravila natjecanja - Expekt.com liga

Anex pravilima:

Čl. 11.

 

...Natjecatelj može postaviti novi par na natjecanje u dnevnom topicu za taj dan ukoliko primjeti da mu je kladionica odgodila ili poništila već postavljeni par (predaja, prekid) ili mu je par poništen iz kojeg drugog razloga (voditelj natjecanja), ali to mora navesti u novom postu. 

Natjecatelju će se par smatrati promašenim (poništenim) i ne može postaviti novi par ukoliko mu je postavljeni par odigran na način da kladionica vrši povrat uloga (hendikep, broj golova, poena i sl).

 

Pravila natjecanja - Hazarder - 10Bet.com

Anex pravilima:

Čl. 14. 

 

...Natjecatelj može postaviti novi par na natjecanje u dnevnom topicu za taj dan ukoliko primjeti da mu je kladionica odgodila ili poništila već postavljeni par (predaja, prekid) ili mu je par poništen iz kojeg drugog razloga (voditelj natjecanja), ali to mora navesti u novom postu.

Natjecatelju će se par smatrati promašenim (poništenim) i ne može postaviti novi par ukoliko mu je postavljeni par odigran na način da kladionica vrši povrat uloga (hendikep, broj golova, poena i sl.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravila natjecanja - Expekt.com liga

Anex pravilima:

Čl. 11.

 

...Natjecatelj može postaviti novi par na natjecanje u dnevnom topicu za taj dan ukoliko primjeti da mu je kladionica odgodila ili poništila već postavljeni par (predaja, prekid) ili mu je par poništen iz kojeg drugog razloga (voditelj natjecanja), ali to mora navesti u novom postu.

Natjecatelju će se par smatrati promašenim (poništenim) i ne može postaviti novi par ukoliko mu je postavljeni par odigran na način da kladionica vrši povrat uloga (hendikep, broj golova, poena i sl).

Hvala na odgovoru, ali to nije ono sto sam tražio.

 

Zanima me, ako ja npr. odigram Dinamo (-0,75) @1,80, te utakmica završi 1-0, kolika je moja dobit?

Edited by Vermaelen 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru, ali to nije ono sto sam tražio.

Zanima me, ako ja npr. odigram Dinamo (-0,75) @1,80, te utakmica završi 1-0, kolika je moja dobit?

Na natjecanju bi takav par bio dobitan, jer ga kladionica iz koje je par smatra dobitnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na natjecanju bi takav par bio dobitan, jer ga kladionica iz koje je par smatra dobitnim.

Bio bi u potpunosti dobitan? U tom slučaju uvijek je onda bolje uzimati azijski hendikep zbog bolje kvote, ali mislim da be se to trebalo ograničit pravilima nekako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na natjecanju bi takav par bio dobitan, jer ga kladionica iz koje je par smatra dobitnim.

 

Ne vidim zasto bi bio dobitan ovakav par, bar u natjecanju gde se parovi postavljaju takoreci "virtuelno" bez ulaganja pravog novca. Po meni je dobitan samo ako ekipa dobije sa dva gola razlike, u suprotnom je gubitan, jer se vodi kao pola dobitka od ulozene sume, a druga polovina se vraca :nije: Igranje azijskih hendikepa i drugih slicnih oklada po meni ne bi trebalo postavljati ili ako vec to jeste ucinjeno biti dobitan kada se zaracuna i ceo koeficijenat na dobitku. Bar u natjecanjima svaki takmicar ima dovoljno izbora i parova i kladionica da mnogo ne filozofira i ne pametuje vec da postavlja jednostavne i nekomplikovane oklade i tipove. :nije: :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu naci onaj dio, gdje se nalazi lista dopustenih kladionica. Moze li mi netko pomoci da ga nadjem? Konkretno me interesuje dali se priznaje kladionica Canbet, ali bih svakako htio imati listu, da ne bih uvjek iznova morao pitati.

 

 

 

Hvala na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu naci onaj dio, gdje se nalazi lista dopustenih kladionica. Moze li mi netko pomoci da ga nadjem? Konkretno me interesuje dali se priznaje kladionica Canbet, ali bih svakako htio imati listu, da ne bih uvjek iznova morao pitati.

 

 

 

Hvala na odgovoru.

Listu možeš naći ovdje:

http://www.bet-club.com/skripta/index.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na natjecanju bi takav par bio dobitan, jer ga kladionica iz koje je par smatra dobitnim.

 

Naziv kladionice: Bet365

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 20:00

Naziv para: Schalke v VfB Stuttgar :crossfingers:

Tip para: over 2.5, 3

Tečaj: 2.310

 

Ev. dobitak: 7.310

Ev. gubitak: 2.310

Additional Goal Line

Zar ne bi ovo trebao biti pogođen par po toj logici... ja uzeo samo da probam http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/13cheers.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar ne bi ovo trebao biti pogođen par po toj logici... ja uzeo samo da probam :crossfingers:

Nije pogođen par jer je ti se vraća ulog nazad u bet365 ako budu 3 gola!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...