Jump to content
Sign in to follow this  
predrags

Pitanje o pravilima natjecanja

Recommended Posts

Nije pogođen par jer je ti se vraća ulog nazad u bet365 ako budu 3 gola!

ali par je dobitan, bilo je više od 2.5... ima tu dobitka, ne vraća se ulog čitav...nisam igrao over 3

Edited by statisticar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali par je dobitan, bilo je više od 2.5... ima tu dobitka, ne vraća se ulog čitav...nisam igrao over 3

Koliko se ja sječam koef ti ide na 1.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

koef 1 je na okladu over 3.... Čekam da Tuto pojasni situaciju :nije:

A gle toje sada glupo objašnjavati jer je oklada na pola važeća, znači mi imamo zamišljen neki ulog tu i onda kada budu tu 3 gola kao na toj tekmi tu se automatski pola uloga gubi i onda se množi sa koef. tako da par nije regularan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

koef 1 je na okladu over 3.... Čekam da Tuto pojasni situaciju

Pravila Bet365 kažu:

 

Goal line under 2.5,3

- Bets win if there are 0, 1 or 2 goals scored in the match. If there are three goals exactly half the stake will be returned and half will be lost. Bets lose if there are four or more goals scored in the match.

 

Goal line over 2.5,3

- Bets win if there are four or more goals scored in the match. If there are three goals exactly half the stake will win and half will be returned. Bets lose if there are 0, 1 or 2 goals scored in the match.

 

Budući da na natjecanju skripta ne obračunava pola uloga, a da bi par u potpunosti bio dobitan trebala bi pobjeda sa četiri ili više golova razlike. Prema tome takav AH je rizik natjecatelja. Na natjecanjima takav par je gubitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budući da na natjecanju skripta ne obračunava pola uloga, a da bi par u potpunosti bio dobitan trebala bi pobjeda sa četiri ili više golova razlike. Prema tome takav AH je rizik natjecatelja. Na natjecanjima takav par je gubitan.

Ali nije gubitan par taj par bi trebalo poništiti a ne staviti ako fulan. Jer automatski na Expekt natjecanju gubiš bodove a nisi fulao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru, ali to nije ono sto sam tražio.

 

Zanima me, ako ja npr. odigram Dinamo (-0,75) @1,80, te utakmica završi 1-0, kolika je moja dobit?

 

Na natjecanju bi takav par bio dobitan, jer ga kladionica iz koje je par smatra dobitnim.

Oprostite što upadam, ali ovdje je ista stvar a drugačiji odgovor http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif Pa i ovaj par bi trebao biti poništen jer nije u cijelosti pogođen :nije:

 

Najlakše je sve parove koji se bilo dijelom ili u cijelosti vraća uloge poništiti i nek ljudi na natjecanjima igraju čiste hendikepe gdje je jasno kakav ishod dolazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlakše je sve parove koji se bilo dijelom ili u cijelosti vraća uloge poništiti i nek ljudi na natjecanjima igraju čiste hendikepe gdje je jasno kakav ishod dolazi

Filozofirate, a niste pročitali pravila na prethodnoj stranici.

 

Zašto se pravila ne čitaju?

 

Evo još jednom pravila:

 

Pravila natjecanja H2H - bwin.com

Čl. 10.

...Natjecatelj može postaviti novi par na natjecanje u dnevnom topicu za taj dan ukoliko primjeti da mu je kladionica odgodila ili poništila već postavljeni par (predaja, prekid) ili mu je par poništen iz kojeg drugog razloga (voditelj natjecanja), ali to mora navesti u novom postu.

Natjecatelju će se par smatrati promašenim (poništenim) i ne može postaviti novi par ukoliko mu je postavljeni par odigran na način da kladionica vrši povrat uloga (hendikep, broj golova, poena i sl.).

 

Pravila natjecanja - Expekt.com liga

Anex pravilima:

Čl. 11.

 

...Natjecatelj može postaviti novi par na natjecanje u dnevnom topicu za taj dan ukoliko primjeti da mu je kladionica odgodila ili poništila već postavljeni par (predaja, prekid) ili mu je par poništen iz kojeg drugog razloga (voditelj natjecanja), ali to mora navesti u novom postu.

Natjecatelju će se par smatrati promašenim (poništenim) i ne može postaviti novi par ukoliko mu je postavljeni par odigran na način da kladionica vrši povrat uloga (hendikep, broj golova, poena i sl).

 

Pravila natjecanja - Hazarder - 10Bet.com

Anex pravilima:

Čl. 14.

 

...Natjecatelj može postaviti novi par na natjecanje u dnevnom topicu za taj dan ukoliko primjeti da mu je kladionica odgodila ili poništila već postavljeni par (predaja, prekid) ili mu je par poništen iz kojeg drugog razloga (voditelj natjecanja), ali to mora navesti u novom postu.

Natjecatelju će se par smatrati promašenim (poništenim) i ne može postaviti novi par ukoliko mu je postavljeni par odigran na način da kladionica vrši povrat uloga (hendikep, broj golova, poena i sl.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve to stoji u natjecanjima...tako i treba biti. Onda si dao krivi odgovor Vermaelenu. Na hendikep -0.75 koji završi 1:0 može samo biti poništen par isto kao i ovaj od statističara - samo sam to htio napomenuti :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve to stoji u natjecanjima...tako i treba biti. Onda si dao krivi odgovor Vermaelenu. Na hendikep -0.75 koji završi 1:0 može samo biti poništen par isto kao i ovaj od statističara - samo sam to htio napomenuti

Vermaelenu sam odgovorio daje par dobitan, ako ga kladionica smatra dobitnim. Ukoliko kladionica vrši povrat par se poništava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim Admine da mi objasne ovo pravilo. Sta znaci ovaj deo pravila Cl. 10: Na natjecanje natjecatelj može postaviti samo jedan par iz iste kladionice sa istim tipom, bez obzira na različiti tečaj.

 

 

Da li ovo znaci da takmicar ima pravo samo jednom u toku takmicenja da ponovi tip koji je predhodno postavljen i to iz iste kladionice sa istim tipom i bez obzira na razlicit tecaj?

 

Ja sam u objavio isti tip prvi put iz iste kaldionice i sa istim tecajem a pravilo kaze da tecaj nije bitan ako se tip ponvalja prvi put.

http://www.bet-club....ga/page__st__15

 

Ovaj tip sam objavio 8.7. i pre toga nisam imao ni jedan ponovljeni tip. Znaci da pravilo meni ovo dozvoljava. Zasto mi je tip ponisten?

 

 

 

-----------------------------------------------------------------

Pravila natjecanja - Expekt.com liga

 

Čl. 10. mijenja se tako da sada glasi:

 

10. Ukoliko natjecatelj želi odigrati već jedan od prije postavljenih parova, novopostavljani par mora se razlikovati bar u jednom bitnom detalju od do tada postavljenih, a to je da novopostavljeni par mora biti iz različite kladionice ili mora imati različit tečaj.

 

Na natjecanje natjecatelj može postaviti samo jedan par iz iste kladionice sa istim tipom, bez obzira na različiti tečaj.

 

Zadnjih pet (5) dana natjecanja natjecatelj može postaviti isti par isključivo sa različitim tipovima ili uvjetima u odnosu na već prije postavljeni par za taj dan. Ukoliko prvi natjecatelj postavi par sa hendikep tipom, kod pogođenog tipa prvopostavljenog para, sljedeći isti postavljeni par ne može imati čisti tip u odnosu na postavljeni hendikep. U slučaju promašenog hendikep tipa prvopostavljenog para, drugopostavljeni isti par sa čistim tipom će biti priznat.

--------------------------------------------------------------------------------------

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim Admine da mi objasne ovo pravilo. Sta znaci ovaj deo pravila Cl. 10:  Na natjecanje natjecatelj može postaviti samo jedan par iz iste kladionice sa istim tipom, bez obzira na različiti tečaj.

Da li ovo znaci da takmicar ima pravo samo jednom u toku takmicenja da ponovi tip koji je predhodno postavljen i to iz iste kladionice sa istim tipom i bez obzira na razlicit tecaj?

Ja sam u objavio isti tip prvi put iz iste kaldionice  i sa istim tecajem a pravilo kaze da tecaj nije bitan ako se tip ponvalja prvi put.  

http://www.bet-club....ga/page__st__15

Ovaj tip sam objavio 8.7. i pre toga nisam imao ni jedan ponovljeni tip. Znaci da pravilo meni ovo dozvoljava. Zasto mi je tip ponisten?

-----------------------------------------------------------------

Pravila natjecanja - Expekt.com liga

 

Čl. 10. mijenja se tako da sada glasi:

 

10. Ukoliko  natjecatelj želi odigrati već jedan od prije postavljenih parova,  novopostavljani par mora se razlikovati bar u jednom bitnom detalju od  do tada postavljenih, a to je da novopostavljeni par mora biti iz  različite kladionice ili mora imati različit tečaj.

 

Na natjecanje natjecatelj može postaviti samo jedan par iz iste kladionice sa istim tipom, bez obzira na različiti tečaj.

 

Zadnjih pet (5) dana natjecanja natjecatelj može postaviti isti par  isključivo sa različitim tipovima ili uvjetima u odnosu na već prije  postavljeni par za taj dan. Ukoliko prvi natjecatelj postavi par sa  hendikep tipom, kod pogođenog tipa prvopostavljenog para, sljedeći isti  postavljeni par ne može imati čisti tip u odnosu na postavljeni  hendikep. U slučaju promašenog hendikep tipa prvopostavljenog para,  drugopostavljeni isti par sa čistim tipom će biti priznat.

--------------------------------------------------------------------------------------

Par ti je poništen jer je natjecatelj Fred taj dan postavio isti par sa istim tipom, istim tečajem i iz iste kladionice, prije tebe.

 

Po pravilima ti si trebao postaviti isti par sa istim tipom i tečajem. ali iz druge kladionice koja još nije zastupljena na natjecanju taj dan.

 

Znači pravilo po kojem ti je je par poništen vrijedi za svakodnevno natjecanje.

 

Zadnjih pet dana natjecanja vrijedi drugo pravilo.

 

Ukoliko ima još nejasnoća šalji PM.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada... teoretska situacija a vjerovatno moguća za ovaj mjesec... dakle onaj koji je osvojio nagradu za prethodni mjesec natječe se ovaj (radi userbara recimo)... i sad ukoliko on ne napravi dovoljan broj postova a bude prvi jel osvaja userbar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada... teoretska situacija a vjerovatno moguća za ovaj mjesec... dakle onaj koji je osvojio nagradu za prethodni mjesec natječe se ovaj (radi userbara recimo)... i sad ukoliko on ne napravi dovoljan broj postova a bude prvi jel osvaja userbar?

Userbar ne podliježe obvezi o određenom broju postova. To je počasna titula, a ne novčana nagrada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...