Jump to content
Sign in to follow this  
Goran

e-casting

Recommended Posts

Neznam koliko ste culi o ovome ali evo da otovrim temu.

Stranica je http://www.e-castig.com

 

ugl kao neka igra...izaberete jedan od ponudenih proizvoda i skupljate klikove...za oderedeni proizvod je odreden broj klikova ugl na stranici sve pise....moze se izabrat laptop, iphone 3gs i neke manje vrijede nagrade...

Jedna osoba svakome moze kliknuti jednom u 24 sata.

 

Nista ne kosta probat a ovo je forum i da svatko klikne jednom dnevno svakome vjerujem da bi se uspjelo skupit zadani broj klikova. Dobit besplatno novi iphone ili laptop ja mislim da vrijedi pokusat.

 

Mislio sam da svatko(tko zeli igrat/sudjelovat) zalijepi tu svoj link i da si pomazemo, pa cak i oni koji ne budu sudjelovali u igri mogu klikom svaki dan pomoci onima koji sudjeluju...

 

moj link je: http://www.e-castig.com/index.php?r=M146i -- MOLIM VAS KLIKNITE

 

danas je poceo novi krug koji traje 30 dana i u roku od 30 dana se mora skupit zadani broj

pa ako ste zainteresirani pridruzite se

 

ZNACI SVAKI DAN JEDAN KLIK, ODREDENI BROJ KLIKOVA = NAGRADA :nije:

 

sigurno nije lako ali ne kosta nista pokusat ;)

 

Ako netko ima bilo kakve informacije o ovoj igri/stranici neka pise....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako netko ima bilo kakve informacije o ovoj igri/stranici neka pise....

Sve je to lijepo, ali ne za nas iz HR.

Posjeti stranice Carinska uprava RH ili posjeti Carinarnicu u Rijeci pa se raspitaj šta je sve potrebno učiniti i koje papire prikupiti, da bi nagradu (iPhone, laptop, fotoaparat) koju besplatno dobiješ mogao uvesti.

Mislim da će te proći volja za klikanjem i nagradom.

Ovakve nagradne igre su za ostatak uređenog svijeta (Europa, SAD, Japan itd).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam ja nedavno probleme s Carinom, gdje sam naručio free robu s poker sajta.

Odgovor je ovakav: za carinu ne postoji termin besplatno, niti u mojem slučaju mijenjanje bodova za nagrade. Roba je roba, pogotovo ako ti to šalje firma. Prolazi roba do 160kn, ako procijene da roba vrijedi više mora se poslati račun robe ili preslika kartičnog poslovanja u kojem je vidljivo koliko određeni predmeti točno dođu....

Moja priča ima happy end jer su bile 2 majice,ručnik i zippo pa nije velik paket i pogledali su mi kroz prste nakon 2 dana zivkanja na telefon i nekih njihovih provjera svakog predmeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošla me volja :blink:

Nisam ni razmisljao o carini...

 

a onda nista od ovoga....propali pokusaj; mislio sam da ce bit lakse/jednostavnije nego sto ispada da je :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da mi je znat k ce ti kliknut 3000 puta u 30 dana, trebas nac 100 ljudi da svaki dan kliknu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...