Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

12.03.2010.

Recommended Posts

61-65 da ne bi bilo od gotovog veresija!! :whaat:

 

ma ne smije da bude,i ako povede fmp moraju praviti tehnicku gresku da bosna pobjedi :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je da ti nije par prošao i svima koji su kupili dojavu...

evo jedne moje - al je besplatna:

 

Upravo sam se čuo s LeBronom i rekao mi je da je totalno napaljen na današnju utakmicu, ovih par koje je pauzirao se nije dobro osjećao i jedva čeka da krene danas. Rekao je da zabija preko 30 poena i da će Cleveland pobjediti. Stavite to u double i evo $$$$€€€€

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko o danasnjoj "dojavi" doticnog kolege Mida1986... "glupost se ne komentarise" ... narodna poslovica, pa necu nista ni reci. Idemo dalje sa normalnim radom i zezanjem u kafani na kakvo sto smo i navikli :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko o danasnjoj "dojavi" doticnog kolege Mida1986... "glupost se ne komentarise" ... narodna poslovica, pa necu nista ni reci. Idemo dalje sa normalnim radom i zezanjem u kafani na kakvo sto smo i navikli :nije:

Javi se Bane! :uredu: Nemoj da se nerviras zbog raznih komentera,zivot tece neumoljivo! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se Bane! :uredu: Nemoj da se nerviras zbog raznih komentera,zivot tece neumoljivo! :nije:

 

O cika Pirlo, sta se radi :nije:

 

Ma u pravu si 200% , svaka ti dala, a i crnkinja, ako vec nije :uredu::uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li ko kako igra Marinko Matosevic ?? Mislim da on ne moze sa Mihaelom Llodrom da izadje na kraj, a kvota na Llodru je prelepih 1,5 :uredu: Ali nije mi jasno zasto tecaj pada na Marinka :uredu:

 

Matosevic je trenutno 240. na Atp listi, nije nesto znacajno postigao ove godine igrao je neke sitne turnire, osvojio 25 ooo$, dok je Llodra vec 65, ali i druga prica sto se tice svega. NJega sam gledao najskorije protiv Tsonge nakon sto se dobro borio predao je pri rezultatu 7:6, a prethodno je osvojio Atp turnir u Monaku, igra dosta jako ide na snagu i odgovara mu tvrdja podloga, ima solidan servis i dobar forhend, hmm zanimljiv susret u svakom slucaju.... tip Llodra@1,42 Unibet

 

Poslednja provera ovog duela u kladionici pinnacle je offline , ma sta to znacilo :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O cika Pirlo, sta se radi :uredu:

 

Ma u pravu si 200% , svaka ti dala, a i crnkinja, ako vec nije :uredu::uredu:

nije 400% :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...