Jump to content
Sign in to follow this  
emir1983

17.03.2010.

Recommended Posts

Premier Liga BIH

FK Zeljeznicar - NK Zvijezda Gradacac 1,20 5,20 8,00

Borac Banja Luka - NK Celik Zenica 1,20 5,20 8,00

 

bet-at-home.com

 

U okviru 18. kola Premijer lige Željezničar će danas na Grbavici dočekati gradačačku Zvijezdu, a prvo ime sarajevske momčadi u ovoj sezoni, Alen Mešanović, uvjeren je da će bodovi ostati u Sarajevu.

 

"Danas nam u goste dolazi neugodna momčad Zvijezde i morat ćemo dobro zapeti da nastavimo pobjednički niz. Favoriti smo i toga smo svjesni, no nikako ne smijemo podcijeniti ekipu koja je Zrinjskom u Mostaru uzela tri boda", rekao je za SportSport.ba Alen Mešanović i dodao:

 

"U duelu sa Zvijezdom nedostajat će nam pet igrača, no mislim da trenutno u ligi imamo najširi igrački kadar i da će oni momci koji danas istrče na teren, opravdati šefovo povjerenje. Ponavljam, neće biti lako, ali bodovi će ostati na Grbavici."

 

Napadač Željezničara igra u životnoj formi i prava je šteta što je u poznim igračkim godinama, no Mešanović sam kaže da još uvijek ima mnogo toga za pokazati na terenu.

 

"Ide me sjajno. Prezadovoljan sam. Ne znam šta da kažem, ali posvetio sam se u cijelosti fudbalu i rezultati su vidljivi. Ja volim fudbal i imam još mnogo toga za pokazati. Za moje dobre igre zasluge idu i momčadi, odnosno atmosferi koja vlada na Grbavici", zaključio je Mešanović.

 

Savjet dana, odigrajte combo, oba tipa 1, i max ulog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utakmice su zavrsile:

 

FK Zeljeznicar - NK Zvijezda Gradacac 2-0

Borac Banja Luka - NK Celik Zenica 2-1

 

Jucer se potvrdila moja konstatacija od prije nekoliko dana, pratite ovo:

 

Zrinjski Mostar - Zvijezda, 0:1 (iznenadjenje)

Zvijezda - Slavija 2-3 (gle, opet iznenadjenje)

Slavija - Zrinjski Mostar 0-2 (opet regularan fudbal :nije: )

 

Magicni "bosanski" trougao, gdje nestaju novci obicnih kladionicara koji su naletili na ove utakmice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...