Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

18.03.2010.

Recommended Posts

Singl je zakon, upamtite moje reci... ko hoce profit u kladari, mora da pogadja bar 0,1 tecaja vise od promasenog, sve drugo ne pije vodu, i na duze staze(vec preko 15-30 dana ) ne pije vodu. Mozes da gadjas i 67% parova (vidim neko gleda postotak pogodjenih parova u procentima, uloga nigde), a tecajevi 1, 40... koga zavaravamo , samog sebe....

sistemi, postoje razni, ne zna se koji je opasniji , a koji prihvatljiv sa strane kladionice koji ti dozvoljava uplatu.. idemo od stranih , online,,, visoke uplate, ali do koje graninice, do one kada shvate da ih peljesite, pa te ogranice i ugasete nalog... ili lokalnih, gde moram na 20 mesta po gradovima da uplacujem iste tikete kako bi mi primili okladu i opet jedva da se to uspe... hmmm koga zavaravamo.. pitam, drugove kladionicare, mozda gresim, mozda sam budala

ko ima profit na kladari nek mi se javi sutra... ja mu odmah dokazem da gresi.. jer je profit samo u glavi, na paapiru nece moci da dokaze, nema teorije...

ugodna noc, pozdrav :nije:

Dobar dan svima!

 

Ma ovo sam ja uvijek govorio pa i ovdje,bilo je i nekih reptila ovdje na forumu koji su tvrdili da su u plusu,sad ih naravano nema nigdje..

 

Za danas od mene ovo!!

 

Posted Image

 

A sad odo vanidok još ima sunca! :nije:

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/81Bet-Club_forum.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve pomalo, da znas... :nije:

 

 

 

Ma shvatio sam ja to odavno, samo ne shvatam da ljudi idu u kladaru i ne izlaze, a kladionice ih pljackaju.. kada bih nekog pitao zasto ide u u kladionicu u popunjava besumucno tikete, on bi rekao: ma idem jer mi je to zabava, zelim nesto pratiti.. i tako u krug, svaki dan im se ostavi za burek jogurt i cigare,lepo njima, a "lepo" i nama sto nam dade bog cari patoloskog kockanja. :nije:

 

 

eto, poenta je samo raskrstiti sam sa sobom: da li u kladionicu ulaziš iz zabave ili radi biznisa!!!

 

 

Ukratko, kladionica je investiranje tj. jedna vrsta berze: ne moarmo mi otkrivati "tople vode", stotinama godina unazad pametni ljudi se bave investiranjem (novca). Sledimo njihove principe: ja predlažem recimo Vorena Bafeta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve pomalo, da znas... :nije:

 

 

 

Ma shvatio sam ja to odavno, samo ne shvatam da ljudi idu u kladaru i ne izlaze, a kladionice ih pljackaju.. kada bih nekog pitao zasto ide u u kladionicu u popunjava besumucno tikete, on bi rekao: ma idem jer mi je to zabava, zelim nesto pratiti.. i tako u krug, svaki dan im se ostavi za burek jogurt i cigare,lepo njima, a "lepo" i nama sto nam dade bog cari patoloskog kockanja. :nije:

Razlika je samo ko kako shvati kladjenje u kladionicama kao vid zabave i razbribrige ili kao interes!Ovi prvi ne ulazu mnogo,ali zato ovi drugi ginu!Ne trosim pare na cigare,pa sam odlucio da ih trosim u kladionici,tako da sam naspram pusaca uvek u plusu(jer oni ne mogu da se nadaju dobitku kad kupuju cigare,a kod mene nekad i kapne malo para)!Ali realnost je drugacija kada se gleda ulaganje i dobijanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

17.03.2010 19:00 2032 MONACO - GARCIA LOPEZ 1.50 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

17.03.2010 20:30 2033 DJOKOVIC - LJUBICIC 1.30 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

17.03.2010 21:30 2034 NADAL - ISNER 1.25 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

17.03.2010 22:00 2035 BERDYCH - TROICKI 1.40 :nije:

17.03.2010 23:00 2036 SODERLING - TSONGA 1.95 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

17.03.2010 23:55 1045 COLORADO - CALGARY 2.45 :nije:

 

Ovo idem sad uplatiti u lokalu BBetu, koji evro

 

najneizvesniji par mi je Berdih - Troicki, ali jednostavno ako li i samo ponovo onaj tempo Berdih kao protiv Verdaska i priblizan, Troicki nema tu sta da trazi, a uz to prosao je do osmine finala bez ikakve borbe jer su mu i Cuevas i davidenko predali meceve bez borbe..

evo od juce jedan listak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto, poenta je samo raskrstiti sam sa sobom: da li u kladionicu ulaziš iz zabave ili radi biznisa!!!

 

 

Ukratko, kladionica je investiranje tj. jedna vrsta berze: ne moarmo mi otkrivati "tople vode", stotinama godina unazad pametni ljudi se bave investiranjem (novca). Sledimo njihove principe: ja predlažem recimo Vorena Bafeta!

 

Razlika je samo ko kako shvati kladjenje u kladionicama kao vid zabave i razbribrige ili kao interes!Ovi prvi ne ulazu mnogo,ali zato ovi drugi ginu!Ne trosim pare na cigare,pa sam odlucio da ih trosim u kladionici,tako da sam naspram pusaca uvek u plusu(jer oni ne mogu da se nadaju dobitku kad kupuju cigare,a kod mene nekad i kapne malo para)!Ali realnost je drugacija kada se gleda ulaganje i dobijanje!

 

Ne moze da bude interes ili biznis nego samo zabava. Interes ili biznis moze ako ti ostvarujes profit na mesecnom, tromesecnom, ili godisnjem nivou.. a verujem da to ne radi ni 1% ljudi, i ako radi vec sledeci period to vise nisu oni nego neki drugi koji ce zauzeti njihovo mesto.

Cenim ja Pirlo sto si rekao za cigarete i ja sam imao takvo sto slicno razmisljanje, samo sto je to bas definitivno uvek ostavljanje njima za burek i jogurt jer nikada za 50-100 dinara ne mozes nista dobiti (od takvih i zive kladionice, 100 po 100 i nakupi se gomila), i ako dobijes to je samo da imas volje da nastavis da im dajes.

 

Ja sam onaj gore post pokrenuo iz razloga , jer trazim da mi se neko javi ko pobedjuje kladionice na duze staze...ali znam i sam da sam trazio previse, jer takvo nesto ne postoji,,, :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...