Jump to content
Sign in to follow this  
goala

11.05.2010.

Recommended Posts

19:30 Handicap (3 seta) Rezai A. - Zakopalova K. (-1.5/+1.5): 2, 1,85, bet at home, 8/10

 

Duel 22 i 87 igraci wta ljestvice. Jucer sam gledao Zakopalovu kako igra i na koji nacin je dobila Safinu. Safina uopce nije lose igrala kolko je superiornu predstavu pruzila Zakopalova. Najveci razlog ovoj okladi lezi upravo u tome sto sam vidio jucer od strane ove igracice. Drugi segment, mozda malo subjektivan je taj sto nepodnosim igru koju igra Rezai.. to je igra s puno forsiranja, tako rec silovanja loptice.. ta igracice je u stanju izgubiti i od losije rangiranih igracica nego li sto je Zakopalova. Igracica na koju nikako nepreporucam kladenje, totalno je nepredvidiva sto se najbolje moglo vidjeti u proslom mecu di je neocekivano dobila Henin.. tako isto danas moze lako i izgubiti. Oprezno s pickovima na nju danas vam preporucam.

Osim sto je dobila Safinu jucer, prosla je i dva kola kvala rezom:

WIN M. Duque-Marino 4-6 6-2 6-4

WIN S. Halep 6-3 6-3

 

Sto se tice Rezai njezini rezovi ove godine na zemlji su losi, bas kao sto sam pisao gore o kakvoj je igracici rjec pa evo podaci. U Marbeli je prosla prvo kolo, u Barci je ispala u prvom kolu, u Rimu je takoder prosla samo prvo kolo.

Mislim da je ovo realan pick te da svakako treba probat s ovom okladom da Zakopalova uzima barem jedan set, iako mislim da bi mogla i pobjedit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...