Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

07.06.2010.

Recommended Posts

ha, možda bih i ja namjerno izbjegla.. al samo mi je to ostalo zaigrat od tenisa... a Murray na travi valjda zna i u paru :uredu:

uzela sam na Dimitrova nešto sitno za drugi set...a dalje vidjet ćemo.. :uredu:

lako za Murraya, ali drugi Murray je tu meni upitan. a na Tennis Exploreru nemaju neku bajnu statistiku, a i piše da im je zadnji meč u paru bio 2008. A s druge strane, Lipsky i Querrey uopće nisu igrali u paru. S obzirom na to da je Lipsky '81 godište čudi me kako ga nigdi nisam još vidio, nisam ni čuo za njega, vidim da se mota po kvalifikacijama i da baš ne igra na travi, ali ukupno ima pozitivan skor na travi za razliku od J. Murraya. A budući da je kiša OPET prekinula sve mečeve pitanje je oće li se to uopće danas igrati pa nemaš brige

Share this post


Link to post
Share on other sites

lako za Murraya, ali drugi Murray je tu meni upitan. a na Tennis Exploreru nemaju neku bajnu statistiku, a i piše da im je zadnji meč u paru bio 2008. A s druge strane, Lipsky i Querrey uopće nisu igrali u paru. S obzirom na to da je Lipsky '81 godište čudi me kako ga nigdi nisam još vidio, nisam ni čuo za njega, vidim da se mota po kvalifikacijama i da baš ne igra na travi, ali ukupno ima pozitivan skor na travi za razliku od J. Murraya. A budući da je kiša OPET prekinula sve mečeve pitanje je oće li se to uopće danas igrati pa nemaš brige

to su braća...naigrali su se oni skupa..

I Lipsky i Murray stariji igraju samo parove... i sve u svemu ne izgleda to tako loše.. pogotovo na betonu..

al Andy u odnosu na Querreya je klasa... nema veze..moram tražit novi par.. neće se ovo igrat danas :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citiram:

Nakon što su naši sustavi verificirali vaše podatke, pokerworks.com će transferirati $25 na vaš PartyPoker račun, a dodatnih $25 će vam transferirati PartyPoker. Ukupno će te dobiti $50 samo za otvaranje account-a i ne morate uplatiti ništa!

 

 

Hoces reci da je ovo krivo?

Mislim, provjerio si ili samo pretpostavljas?

 

 

a kako bi znao da se mora nešta uplatit da bi dobio bonus ako nisam provjerio??

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka čast! :uredu:

 

vidim da je napokon došlo onih mjesec dana tenisa na travi...:uredu:

 

s obzirom da si danas sretne ruke.. što misliš za Murraye kontraLipsky/Querrey-a?

 

i Bogdanović - Dimitrov... igram se na live-u..mislim da bi Dimitrov to na kraju mogao proći..?

Dobro veće.....

 

Ti na Dimitrova a ja na Bogdanovića....

Molim sve forumaše za konačni rezultat u košarci - Hemofarm-Radnički.....odigrao sam,da Radnički ne gubi sa najmanje 10 koševa razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kako bi znao da se mora nešta uplatit da bi dobio bonus ako nisam provjerio??

Dobro , dobro.. :uredu:

Isto tako ne razumijem zasto su onda napisali ono ako misle ljude zajebavati. :uredu::uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veće.....

 

Ti na Dimitrova a ja na Bogdanovića....

Molim sve forumaše za konačni rezultat u košarci - Hemofarm-Radnički.....odigrao sam,da Radnički ne gubi sa najmanje 10 koševa razlike.

114-77

Blizu si bio :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takav rezultat je bio na kraju?? :uredu:

Zao mi je , ali tako je. :uredu:

 

Pozdrav svima , opet posao. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veće.....

 

Ti na Dimitrova a ja na Bogdanovića....

Molim sve forumaše za konačni rezultat u košarci - Hemofarm-Radnički.....odigrao sam,da Radnički ne gubi sa najmanje 10 koševa razlike.

Jedno od nas će se veselit! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro , dobro.. :uredu:

Isto tako ne razumijem zasto su onda napisali ono ako misle ljude zajebavati. :uredu::uredu:

 

 

ma nema problema :uredu:

nego bi htio igrat malo online poker,pa se poradujem da je konačno nešta odlično,kad ono nić... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...