Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

07.06.2010.

Recommended Posts

a da još malo povećam broj postova :uredu: : Cska @1.7 ili Khimki under 67,5 @1.85. CSKA je puno bolji, a Khimki je u prve dvi utakmice dao 54 i 58 koševa. Toliko od mojih prijedloga za danas, još bi samo predložio onima koji vole više riskirati da odigraju na Coin +4,5@1.85 jer je kvota na Groth po meni nerealna, razlika ipak nije tolika (1.25-3.20), a i hendi kontra De Bakkera mi se sviđa, Bopanna ima 3-0 na travi, De Bakker je još nije igrao, tek se vraća nakon manje ozljede, pa zašto ne probati

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da je boston dobio lakerse u drugoj utakmici.hvala nebesima!celticsi izbacili po meni ipak dvije najbolje lige(orlando i cleveland) potpuno zasluženo,i sad bi bila tragedija da ih lakersi pobjede.

gledao sam mec,Boston odigrao odlicno,vodio tokom citavog meca,samo na pocetku 3/4 Lakersi su napravili neku seriju i poveli na kratko...Allen opdigrao vrhunski,sutirao 7/7 prvih 7 suteva za 3 poena...GO Celtics... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto ko postavlja ovde tipove dana na portalu?

tu su skoro svi tipovi koje ja postavim u natjecanju, mislim to sav vidio nekoliko puta do saada :uredu::uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu su skoro svi tipovi koje ja postavim u natjecanju, mislim to sav vidio nekoliko puta do saada :uredu::uredu:

Svaka čast! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi danas je Stanleybet opet darežljiv sa kvotama

Hewitt 2-0 je 1,47, Schuttler 2-0 je 2,25

tu su još i Fish i Tanasugarn i Gasquet 2-0 po 1,67.

Pokloni

 

a Lutrija ima Hewitta -3,5 (svi drugi imaju -4,5) na 1,55. Još jedan poklon

Cuvaj se Stanleya i Lutrije i kad poklone nose :uredu::uredu:

 

Dobar dan svima :uredu::uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da još malo povećam broj postova :uredu: : Cska @1.7 ili Khimki under 67,5 @1.85. CSKA je puno bolji, a Khimki je u prve dvi utakmice dao 54 i 58 koševa. Toliko od mojih prijedloga za danas, još bi samo predložio onima koji vole više riskirati da odigraju na Coin +4,5@1.85 jer je kvota na Groth po meni nerealna, razlika ipak nije tolika (1.25-3.20), a i hendi kontra De Bakkera mi se sviđa, Bopanna ima 3-0 na travi, De Bakker je još nije igrao, tek se vraća nakon manje ozljede, pa zašto ne probati

Odigrao sam na CSKA...to je moj danasnji tip na Expektu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada otprilike Bwin isplaćuje nagrade.? I da li su redovni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam mec,Boston odigrao odlicno,vodio tokom citavog meca,samo na pocetku 3/4 Lakersi su napravili neku seriju i poveli na kratko...Allen opdigrao vrhunski,sutirao 7/7 prvih 7 suteva za 3 poena...GO Celtics... :uredu:

 

 

 

zadnjih par dana mi je bilo udarno pa sam bio preumoran da bi dočekao početak utakmice.sad mi je krivo...

ovo je gotovo.mislim da lakersi u gardenu nemaju šanse za preokret.nadam se da nemaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...