Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

07.06.2010.

Recommended Posts

Danas Brazil u super sansi 1.15 + Fish + de baker + hewitt + rodionova hendikep 2 + ginepri

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnjih par dana mi je bilo udarno pa sam bio preumoran da bi dočekao početak utakmice.sad mi je krivo...

ovo je gotovo.mislim da lakersi u gardenu nemaju šanse za preokret.nadam se da nemaju...

ma nije tu nista gotovo,sve je tu jos moguce,mada se nadam da ce na kraju Boston slaviti,igrao sam ga na unibetu da ce uzeti titulu po kvoti 2,65 pred pocetak finala...Ali ne samo zbog toga nego mi je Boston i omiljeni klub,a Lakersi upravo ono suprotno ...:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto ko postavlja ovde tipove dana na portalu?

Dwiz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada otprilike Bwin isplaćuje nagrade.? I da li su redovni?

Krajem mjeseca. Redovni su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da bi dobio bonus,traži uplatu.

Citiram:

Nakon što su naši sustavi verificirali vaše podatke, pokerworks.com će transferirati $25 na vaš PartyPoker račun, a dodatnih $25 će vam transferirati PartyPoker. Ukupno će te dobiti $50 samo za otvaranje account-a i ne morate uplatiti ništa!

 

 

Hoces reci da je ovo krivo?

Mislim, provjerio si ili samo pretpostavljas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da je netko ispratio ovo

3/3

Ja sam tek sada vidio ovu tvoju prognozu. Svaka cast! Steta sto nisam ranije vidio.... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi danas je Stanleybet opet darežljiv sa kvotama

Hewitt 2-0 je 1,47, Schuttler 2-0 je 2,25

tu su još i Fish i Tanasugarn i Gasquet 2-0 po 1,67.

Pokloni

Hewitt 2-0, Schuttler 2-0, Tanasugarn 2-0, Gasquet 2-0, Fish se čeka zbog kiše

 

a Lutrija ima Hewitta -3,5 (svi drugi imaju -4,5) na 1,55. Još jedan poklon

Hendi prošao

 

a da još malo povećam broj postova :uredu: : Cska @1.7 ili Khimki under 67,5 @1.85. CSKA je puno bolji, a Khimki je u prve dvi utakmice dao 54 i 58 koševa. Toliko od mojih prijedloga za danas, još bi samo predložio onima koji vole više riskirati da odigraju na Coin +4,5@1.85 jer je kvota na Groth po meni nerealna, razlika ipak nije tolika (1.25-3.20), a i hendi kontra De Bakkera mi se sviđa, Bopanna ima 3-0 na travi, De Bakker je još nije igrao, tek se vraća nakon manje ozljede, pa zašto ne probati

Cska dobio, Khimki under, Coin +4,5 prošla, De Bakker dobio 3 razlike, znači i +3,5 (koliko je bilo ponuđeno) na Bopannu prošlo

 

Cuvaj se Stanleya i Lutrije i kad poklone nose :uredu::uredu:

 

Dobar dan svima :uredu::uredu:

 

Mislim da sam ja za danas svoje obavio http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif :uredu:

 

Sve što sam predložio je prošlo bez problema, jedino se još čeka Fish koji je prekinut zbog kiše.

Tko me danas pratio može biti sritan. Ja za sad 700 plusa, jedan list mi je propao na tanzanija ne daje gol, a čekam još fisha na kombinatoru za još 900

Edited by mystery023

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hewitt 2-0, Schuttler 2-0, Tanasugarn 2-0, Gasquet 2-0, Fish se čeka zbog kiše

 

 

Hendi prošao

 

 

Cska dobio, Khimki under, Coin +4,5 prošla, De Bakker dobio 3 razlike, znači i +3,5 (koliko je bilo ponuđeno) na Bopannu prošlo

 

 

 

 

Mislim da sam ja za danas svoje obavio :uredu: :uredu: :uredu:

 

Sve što sam predložio je prošlo bez problema, jedino se još čeka Fish koji je prekinut zbog kiše.

Tko me danas pratio može biti sritan. Ja za sad 700 plusa, jedan list mi je propao na tanzanija ne daje gol, a čekam još fisha na kombinatoru za još 900

svaka čast! :uredu:

 

vidim da je napokon došlo onih mjesec dana tenisa na travi...:uredu:

 

s obzirom da si danas sretne ruke.. što misliš za Murraye kontraLipsky/Querrey-a?

 

i Bogdanović - Dimitrov... igram se na live-u..mislim da bi Dimitrov to na kraju mogao proći..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka čast! :uredu:

 

vidim da je napokon došlo onih mjesec dana tenisa na travi...:uredu:

 

s obzirom da si danas sretne ruke.. što misliš za Murraye kontraLipsky/Querrey-a?

 

i Bogdanović - Dimitrov... igram se na live-u..mislim da bi Dimitrov to na kraju mogao proći..?

e ne znam, parove baš i ne pratim, tj. pratim samo one koji i inače igraju zajedno, tu ti ne mogu pomoći.

A Dimitrov...prije meča bi odigrao na njega bez razmišljanja, a budući da je sad vjerojatno koef. još skočio...da, igrao bi ga. Ali jbg, o ovim parovima prije sam znao što pričam, ove tvoje sam namjerno izbjegao

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ne znam, parove baš i ne pratim, tj. pratim samo one koji i inače igraju zajedno, tu ti ne mogu pomoći.

A Dimitrov...prije meča bi odigrao na njega bez razmišljanja, a budući da je sad vjerojatno koef. još skočio...da, igrao bi ga. Ali jbg, o ovim parovima prije sam znao što pričam, ove tvoje sam namjerno izbjegao

ha, možda bih i ja namjerno izbjegla.. al samo mi je to ostalo zaigrat od tenisa... a Murray na travi valjda zna i u paru :uredu:

uzela sam na Dimitrova nešto sitno za drugi set...a dalje vidjet ćemo.. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...