Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

08.06.2010.

Recommended Posts

Dobar dan.

 

Stvarno ne kužim ove reprezentacije. Tri dana prije početka SP oni igraju prijateljske utakmice. A pogledajte samo koliko se već igrača ozljedilo u zadnjih tjedan do dva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

USKOK na djelu.........

»OFSAJD« U Zagrebu uhićenja zbog namještanja utakmica;

Štimac, Sinovčić i Zubak u policiji

.....bit će interesantno danas :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

USKOK na djelu.........

»OFSAJD« U Zagrebu uhićenja zbog namještanja utakmica;

Štimac, Sinovčić i Zubak u policiji

.....bit će interesantno danas :aponis:

Neće bit ništa od toga. Ni Zubaka ni Štimca niko neće taknut. A Sinovčića su već jednom snimili kako namješta utakmicu, čak i snimili predaju love i nikom ništa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ste primjetili, ali donešen je novi zakon o klađenju i za par dana će biti omogućeno online klađenje u HR kladionicama... Prvi su to najavili supersport i fortuna, a vjerujem da će i ostale kladionice slijediti primjer :aponis:

 

Baš me zanima da li će biti kakvih bonus ponuda za nove igrače i kako će konkurirati bwinu, expektu, unibetu... :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ste primjetili, ali donešen je novi zakon o klađenju i za par dana će biti omogućeno online klađenje u HR kladionicama... Prvi su to najavili supersport i fortuna, a vjerujem da će i ostale kladionice slijediti primjer :aponis:

 

Baš me zanima da li će biti kakvih bonus ponuda za nove igrače i kako će konkurirati bwinu, expektu, unibetu... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_mad.gif

Zanimljivo je ovo , bonus za NOVE igrace.

To u biti znaci bonus za SVE igrace pa mi se cini da bas ne budu darezljivi. :nije:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_bag.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ste primjetili, ali donešen je novi zakon o klađenju i za par dana će biti omogućeno online klađenje u HR kladionicama... Prvi su to najavili supersport i fortuna, a vjerujem da će i ostale kladionice slijediti primjer :aponis:

 

Baš me zanima da li će biti kakvih bonus ponuda za nove igrače i kako će konkurirati bwinu, expektu, unibetu... :nije:

da, fortuna već navodno ima sve spremno, samo čekaju da zakon stupi na snagu. A budući da već imaju hrpu bonusa i povlastica za svoje igrače sigurno će nešto smisliti i za online klađenje, jer koliko sam čitao neće ih to baš jeftino doći. Iako čisto sumnjam da će osim supersporta i fortune itko drugi početi sa online klađenjem (jer su realno te dvije kladionice najjače u hr), bilo bi lipo da se i drugi pridruže. Živi bili pa vidili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, fortuna već navodno ima sve spremno, samo čekaju da zakon stupi na snagu. A budući da već imaju hrpu bonusa i povlastica za svoje igrače sigurno će nešto smisliti i za online klađenje, jer koliko sam čitao neće ih to baš jeftino doći. Iako čisto sumnjam da će osim supersporta i fortune itko drugi početi sa online klađenjem (jer su realno te dvije kladionice najjače u hr), bilo bi lipo da se i drugi pridruže. Živi bili pa vidili.

Ja znam da uskoro kreću supersport, fortuna i naravno HL... prema tom zakonu pravo pružanja usluga online klađenja imaju kladionice koje imaju preko 100 zaposlenih i preko 50 poslovnica, znači samo veliki igrači... vjerojatno PSK, germanija i stanleybet...

 

U svakom slučaju biti će zanimljivo pratiti razvoj situacije... :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Dimitrov...prije meča bi odigrao na njega bez razmišljanja, a budući da je sad vjerojatno koef. još skočio...da, igrao bi ga.

prošao...prošao i fish 2-0. jučer je stvarno sve što sam odigrao/predložio prošlo. Ni danas za sad nije loše :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan svima!

 

ja danas ujutro uzeo malo vremena,uzeo PSK ponudu za svjetsko prvenstvo,sastavio jedan pristojan listić sa prolazima skupina,baš se iskreno divio listiću kako je krasan,došao u poslovnicu uplatiti kad ono-ne može se međusobno kombinirat!jasno mi je da se ne mogu kombinirat dvije ekipe koje se nalaze u istoj skupini,ali ni ekipe koje nikakve veze nemaju jedna sa drugom se ne mogu kombinirat.velika šteta,a bilo je toliko zicera...recimo prolaz nizozemske 1.15,njemačka 1.20,japan ne prolazi 1.20,prolaz argentine 1.10...nakupiš takvih desetak parova i eto ti @ preko 3...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ste primjetili, ali donešen je novi zakon o klađenju i za par dana će biti omogućeno online klađenje u HR kladionicama... Prvi su to najavili supersport i fortuna, a vjerujem da će i ostale kladionice slijediti primjer :nije:

 

Baš me zanima da li će biti kakvih bonus ponuda za nove igrače i kako će konkurirati bwinu, expektu, unibetu... :aponis:

Što se tiče bonus u SuperSportu bit će ih ali još ne znaju koliko jer oni ne misle stvaljati ono tipa 50 kn pa 5 puta okreni nego će ti pokloniti neki iznos, jer im program to ne dozvoljava još!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam da uskoro kreću supersport, fortuna i naravno HL... prema tom zakonu pravo pružanja usluga online klađenja imaju kladionice koje imaju preko 100 zaposlenih i preko 50 poslovnica, znači samo veliki igrači... vjerojatno PSK, germanija i stanleybet...

 

U svakom slučaju biti će zanimljivo pratiti razvoj situacije... :aponis:

A svi mi koji se kladimo on-line trenutačno kršimo zakon!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan svima!

 

ja danas ujutro uzeo malo vremena,uzeo PSK ponudu za svjetsko prvenstvo,sastavio jedan pristojan listić sa prolazima skupina,baš se iskreno divio listiću kako je krasan,došao u poslovnicu uplatiti kad ono-ne može se međusobno kombinirat!jasno mi je da se ne mogu kombinirat dvije ekipe koje se nalaze u istoj skupini,ali ni ekipe koje nikakve veze nemaju jedna sa drugom se ne mogu kombinirat.velika šteta,a bilo je toliko zicera...recimo prolaz nizozemske 1.15,njemačka 1.20,japan ne prolazi 1.20,prolaz argentine 1.10...nakupiš takvih desetak parova i eto ti @ preko 3...

Hrvatska lutrija ti daje da međusobno kombiniraš. ja sam stavio par prolaza (Njemačka, Nizozemska, Brazil, Portugal, Engleska) i par ispadanja (Slovenija, Srbija, Honduras, Japan), Italija pobjednik skupine, stavio Rooneya da će bit prvi strijelac Engleske, Klose Njemačke i Eto'o Kameruna. na 10 kn dobitak 1100. Pa kud puklo... s tim da nisam još siguran oće li mi dati da to kombiniram, na netu mi daje da sve to mogu an isti listić...a u poslovnici ćemo tek viditi Edited by mystery023

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...