Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

08.06.2010.

Recommended Posts

Vidim da se na Portugala ne treba kladiti uopće na ovom prvenstvu.

 

Mozambik drži čvrsto obranu i već su promašili tri zicera i imali jednu odličnu stativu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam da uskoro kreću supersport, fortuna i naravno HL... prema tom zakonu pravo pružanja usluga online klađenja imaju kladionice koje imaju preko 100 zaposlenih i preko 50 poslovnica, znači samo veliki igrači... vjerojatno PSK, germanija i stanleybet...

 

U svakom slučaju biti će zanimljivo pratiti razvoj situacije... :aponis:

U SS kladionicama već imaju promotivne letke s uputama za klađenje...

Uplata će biti moguća preko kartica, banaka i direktne uplate u SS poslovnicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ide mi na živce ova kiša. I London, I Halle i Birmingham.

Meni ide na kroasan ova vručina u ZG.Nemam klimu pa svaki minut proveden mado je ko u sauni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da pokrijepim onaj navod od prije neki dan!

 

Posted Image

Ovo sam sad tek skužio.Mogao si jednostavno linkat homepage SSa, odmah info bode u oči :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ide na kroasan ova vručina u ZG.Nemam klimu pa svaki minut proveden mado je ko u sauni

Prema najavama, ovaj vikend i početkom idućeg tjedna će u Zagrebu biti 36 stupnjeva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prema najavama, ovaj vikend i početkom idućeg tjedna će u Zagrebu biti 36 stupnjeva

Kod toga je jedino pozitivno da što će reducirat količinu krpica kod populacije lijepšeg spola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod toga je jedino pozitivno da što će reducirat količinu krpica kod populacije lijepšeg spola

Potpisujem ovakvo vrijeme do kraja zivota :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvatska lutrija ti daje da međusobno kombiniraš. ja sam stavio par prolaza (Njemačka, Nizozemska, Brazil, Portugal, Engleska) i par ispadanja (Slovenija, Srbija, Honduras, Japan), Italija pobjednik skupine, stavio Rooneya da će bit prvi strijelac Engleske, Klose Njemačke i Eto'o Kameruna. na 10 kn dobitak 1100. Pa kud puklo... s tim da nisam još siguran oće li mi dati da to kombiniram, na netu mi daje da sve to mogu an isti listić...a u poslovnici ćemo tek viditi

a mi naravno nemamo nigdje u blizini poslovnicu HL...odlično,nema šta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

šteta šta nije ušla ova Perićeva trica na kraju 1. četvrtine.......bilo bi to 19:19 i X .......a, to sam odigrao na H2H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ide na kroasan ova vručina u ZG.Nemam klimu pa svaki minut proveden mado je ko u sauni

misliš da je meni bolje? umireeeeeeeeeem sto puta dneevnooo.

al da ima komada okolo, to da. Imam sriće pa sam blizu studentskog na savi, ali moram priznat, to me samo još ugrije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...