Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

06.08.2010.

Recommended Posts

O cemu ti brate pricas? Ni jedna kladionica ne krade pare od svojih klijenata. Naravno da isplacuju redovno. Kladionice obicno limitiraju tvoje uplate ako vide da ih deres. To cak pise i u njihovim pravilima.

A to oko isplate, to sto si cuo, to su ljudi neuki koji neznaju ni prostu matematiku a kamoli da rade transfere novca i da se bave e-banking-om.

Za mene najgore kladionice su bet-at-home i bwin. Oni samo vole luzere, koji igraju po 7-8 zicera na tiketu. Dok recimo Expekt, oni su dobri i kod njih moze bas dosta da se ulaze bez problema.

Zato ja igram na Azijskim kladionicama, SBOBET, CANBET, Mansion88, 12bet... tamo mozes da tovaris koliko ti je volja.

 

I zato kada Vam neko kaze da se kladi na Bwin, bet365, bet-at-home, znajte da je taj sitan igrac i igra sa 5-10 eur, mozda i 30.

 

 

 

 

ma pričaš gluposti!istina je da bwin limitira uplate nakon nekog vremena,ali znam igrače koji maksimalan ulog tamo imaju 50 eura,pa u mjesec dana budu u plusu po dve milje eura.isti ti igrači su od 01.01. do danas uzeli u online klađenju preko 15 milja eura,a ne klade se u azijskim kladionicama nego u bwinu,expektu,bet365 i ostalima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da ti pricam kada na NBA sa hendijem @1.85.. mogu max: 16.5 eur da uplatim

Posted Image

 

 

Ovo sam pismo i ja dobio isto al mi nisu smanjili limite kao što tvrdiš, ovo pismo svakoga sljeduje ko im digne pare preko bonusa, ja uplatio 100 € , dobio 100 bonusa i stavio na 5 kvotu i povuko, odmah legle pare i pismo....

ja do sada nisam imao nikakvih problema kod isplata....ni na Bwinu

 

 

 

svakako čestitke Hajdukovcima, Partizanovcima in naš Maribor je odličan....no ipak mene nešto zanima....Koga želite za suparnika splitskog Hajduka? ...

 

PFC CSKA Moskva (RUS)   

Bayer 04 Leverkusen (GER)   

Paris Saint-Germain FC (FRA)   

FC Unirea Urziceni (ROU)

Feyenoord (NED)

 

Valjalo bi viditi Pariz.... i moglo bi se proći .... sa CSKA nebi šanse imali a i Moskva daleko http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

parovi lige prvaka:

 

 

 

Salzburg-Hapoel Tel Aviv

 

Rosenborg-Kopenhagen

 

Basel-Sheriff

 

Sparta Prag-Žilina

 

Partizan-Anderlecht

 

Young Boys-Tottenham

 

Braga-Sevilla

 

Werder Bremen-Sampdoria

 

Zenit-Auxerre

 

Dynamo Kijev-Ayax

 

Ovo sam pismo i ja dobio isto al mi nisu smanjili limite kao što tvrdiš, ovo pismo svakoga sljeduje ko im digne pare preko bonusa, ja uplatio 100 € , dobio 100 bonusa i stavio na 5 kvotu i povuko, odmah legle pare i pismo....

 

Valjalo bi viditi Pariz.... i moglo bi se proći .... sa CSKA nebi šanse imali a i Moskva daleko http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

 

 

 

 

 

 

ne znam zašto svi izbjegavaju feyenoorda koji više nije takva ekipa koja je prije bila.po meni su oni najbolji ždrijeb za hajduka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj, lik ne seri.Igraš tu takmičenja za pedesetak Eura nagrade i pričaš o nekakvom tovarenju na azijskim kladionicama.Prodaji te priče negdje drugdje.

 

ovo, bravo kolega http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/tzare.gif

 

usput pozdrav, malo se krenulo aktivnije danas http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/80yahoo.gif

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

ne znam zašto svi izbjegavaju feyenoorda koji više nije takva ekipa koja je prije bila.po meni su oni najbolji ždrijeb za hajduka.

 

i ja mislim da je Feyenoord najbolja opcija...... rumunje bi se dalo proć, CSKA ili PSG uz puno sreće, a samo ne njemci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hajduk igra protiv Unirea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Palermo igra protiv Maribora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...