Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

NFL vijesti

Recommended Posts

Igra se u dvorani,tako da pazi sa underom,nema zime,kise,snega,vetra,blata..... :48thumbsup: Ali jasno vaznost meca naginje ka underu,ne bi trebalo niko da divlja tu...

 

Znam gdje se igra, Coltsi su moj tim u NFLu :50yes: Da se kladim ostao bi pri underu ili neki hendi na G-mene +4,5 bi čak prihvatio po nekoj valjanoj kvoti

 

Baš pratim što se događa s Peytonom, ne znam šta mislit obzirom na draft za dva mjeseca

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je kraj,sad je offseason,do pocetka potpisivanja FA agenata(mislim da je oko 10 marta),najzanimljivije zasad je ko koliko ima para u salery capu za sledecu sezonu....Dakle opste poznato je da svi americki timovi(sem MLB),imaju salery cap(ogranicenje koliko para sme godisnje da se da za plate,i svim timovima je isto),tako da evo info-a koliko ko moze 'da se isprsi' u FA periodu...

Jaguars: $31.66 million.

Broncos: $27.88 million.

Buccaneers: $25.05 million.

Chiefs: $24.01 million.

Seahawks: $21.27 million.

Bills: $19.29 million.

Bengals: $17.59 million.

Cowboys: $17.14 million.

49ers: $16.87 million.

Redskins: $13.6 million.

Eagles: $11.01 million.

Dolphins: $9.05 million.

Browns: $8.98 million.

Jets: $8.39 million.

Titans: $8.11 million.

Bears: $7.74 million.

Cardinals: $7.04 million.

Patriots: $6.66 million.

Ravens: $6.18 million.

Packers: $5.48 million.

Saints: $4.22 million.

Rams: $3.5 million.

Raiders: $3.23 million.

Panthers: $2.8 million.

Colts: $2.5 million.

Chargers: $2.1 million.

Vikings: $1.95 million.

Lions: $1.47 million.

Texans: $1.08 million.

Giants: $1.06 million.

Falcons: $747,000.

Steelers: $506,000.

 

Raduje me podatak za moje Chiefse,mada mi nismo poznati kao velike trosadzije,no videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I potpisao je,tako da smo fino ojacali sad poziciju CB...A Peyton zeli da ispipa trziste,masa timova ce se otimati za njega,izmedju ostalih i Chiefsi :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I potpisao je,tako da smo fino ojacali sad poziciju CB...A Peyton zeli da ispipa trziste,masa timova ce se otimati za njega,izmedju ostalih i Chiefsi :icon_razz:

 

Po meni, ako ode, to će vjerovatno biti Redskinsi ili Dolphinsi. Draft je blizu, a ovo je biznis pa mislim da neće ostat u IN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni, ako ode, to će vjerovatno biti Redskinsi ili Dolphinsi. Draft je blizu, a ovo je biznis pa mislim da neće ostat u IN

 

Znas kako....nema infoa,jer tamo se postuju pravila....1 marta pocinje 'prelazni rok', a dotle niko ne sme nista da prica....Eto naseg generalnog menadzera su prekljuce novinari pitali za Peytona,i on je iskusno ignorisao pitanje,jasno nije smeo nista da potvrdi,ali nije ni negirao nasu zainteresovanost,sto mi daje potajno nadu...Mozemo mi da pricamo sta hocemo,ali QB je taj sto donosi prevagu...Mi smo tako 97 doveli cuvenog Montanu na 2 godine,i od prosecne ekipe postali ozbiljna ekipa...Peyton je za 3 klase bolji od nasih Qb,tako da ako bi ga doveli,verujem da bi imali cak i SB ambicije.....Pogledaj koliko para imaju Redskinsi i Dolphinsi,pa razmisli da li bi Peyton igrao za toliko???Salim se,uvek moze da se napravi prostor u capu,otpustis nekog,itd,itd......ali jasno je da Peytonu ce sad biti najvaznije gde ce najvise milki da strpa u dzep...zavrsava karijeru,i sto da ne uzme za 2 sezone brdo para :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opsta frka u NFL-u...Provaljeno je da je DC Saintsa Willimas 'motivisao' svoje igrace da udaraju protivnicke napadace,sto jace,sto grublje,sto bezobraznije,i da su cak imali cenovnik za 'takva dela'.....Bice debelih kazni,mozda i zatvora cak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mi mamo fino para i nesumnjam da će Fox i DelRio uz pomoć Elweya da dovedu prava pojačanja :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maning je krenuo na turneju,i na razgovore sa vecinom timova....Juce je bio u Denveru(nije valjda lud da ode tamo),a danas nastavlja put...Sve ce ponude da cuje,i onda da odluci,a procurila je informacija bliska njegovom stabu,da Peyton ne voli velike gradove,guzvu,tako da ako je to istina,Jetsi i Redskinsi i Dolphinsu otpadaju,i moji Chiefsi dolaze onda u prvi plan :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peyton i zvanicno odbio odmah nas i Seahawkse.....Steta,nesto sam se nadao da ce bas kod nas doci ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji Chiefsi odlicno krenuli FA period...zaista sam zadovoljan...posle dugo godina zaista smo aktivni u istom...Prvo smo doveli odlicnog RB Peytona Hillisa,koji ce uz Charlsa biti zaista opasan tandem....Mnogo jak igrac,odlican razbijac,sigurnih ruku...odlican potez..Za njim je dosao TE Kevin Boss..Sjajan bloker,takodje odlican hvatac,sa njim ce nas napad biti 'kroz vazduh' mnogo opasniji...I onda sinoc najbolj potez duze vreme...doveden je sjajni RT iz Hou,Eric Winston,definitivno najbolji T na FA trzistu ove sezone,i pojacace desnu stranu nase offanzivne linije,strasan igrac..86 startova vec,28 godina,iskusan igrac,na kojeg mozemo da se oslonimo narednih 5 godina...i Na kraju sinoc,doveden je back up QB,Brady Quinn,momak koji je trebao da bude prvi pik drafta,ali od istog je sve krenulo naopako,nas HC ga je draftovao pre 5 sezona,i nikako da se dokaze...medjutim taj momak ima potencijal,pa cemo videti,mozda se kod nas razigra...Jos nam fali NT i ILB,i za nas sezona moze da pocne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Quinnom možete stvarno daleko :77tooth:

 

Mislim da vam je 6-7 pobeda plafon a uz dosta sreće možda izbegnete dno AFC West :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Quinnom možete stvarno daleko :77tooth:

 

Mislim da vam je 6-7 pobeda plafon a uz dosta sreće možda izbegnete dno AFC West :57bye:

 

Ha,ha...videcemo....i vas je sralo trcanje prosle godine,sad ste procitani,pola odbrane vam se drogiralo,pljuste kazne za sledecu sezonu...a i kad vam je trebalo za PO pobeda,mi dosli i pocistili vas u sred Denvera,i samo vas je puka sreca odvela u PO..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peyton Maning i zvanicno u Denveru....nisam zadovoljan,nisam ga hteo u diviziji....no dobro,dobice batina....svejedno mu je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...