Jump to content
Sign in to follow this  
tb_bucc

15.08.2010.

Recommended Posts

19:30, Murray - Federer, tip: over 23.5, @1.8 expekt

 

Posted ImagePosted Image

 

finala turnira u torontu u kome se sastaju marej i federer

 

ja sam ovaj tip uplatio na expektu po kvoti 1.8, ali za takmicenje uzimam kvotu iz sportingbet-a jer je najveca koja se moze naci na netu

 

federer je 3. na atp listi i ove sezone ima skor 34-10. fedex je uspeo da osvoji AO pocetkom sezone i svi su mislili kako je ovo jos jedna u nizu sezone gde ce glavnu rec voditi federer i nadal. medjutim usledio je pad u njegovoj igri i osim finala u madridu i halle-u nije uspeo nesto vise da pokaze. ispao je u QF RG i Wimbldon. on pre ovog turnira nije igrao na hardu tj ovo je njegov prvi turnir posle wimbldona, a prvi na hardu posle majamija (30.03.). u prvom kolu je uspeo da savlada chelu (50. na atp, slab na hardu) 7-6 6-3, a u drugom je pobedio lodru (35. slab na hardu) 7-6 6-3.. zatim uspeva da pobedi berdiha posle duga 3 seta. prvi je lagano dobio 6-3, drugi je izgubio 7-5, a onda je posle velike drame u trecem uspeo da dobije u TB-u. sinoc je igrao protiv djokovica. prvi set je lagano dobio 6-1. imao je 2-0 u drugom i kada su svi pomislili da je gotovo djokovic je uspeo da preokrene i uzme drugi set. malo je falilo da djokovic uzme i treci set, ali je federer odigrao najbolje kada je bilo najteze i dobio je 7-5

 

marej je 4. na atp listi i ove godine ima skor 33-12. ubedljivo najvise meceva je odigrao na hardu gde ima skor 18-5. na AO je stigao do finala gde je porazen upravo od federera, a na Wimbledonu je stigao do polufinala. pre ovog turnira igrao je u LA-u gde je stigao do finala. izbacio je usput Smyczek-a, Falla-u i Lopeza, a u finalu je izgubio od querrey-a. na ovom turniru igra odlicno i redom je izbacivao Malisse (51. solidan na hardu) 7-5 6-2, Monfilsa (18. dobar na hardu) 6-2 0-6 6-3.. zatim uspeva da izbaci nalbandijana koji odlicno igra u poslednje vreme (posebno na hardu 12-3) 6-2 6-2, a juce je u velikom stilu izbacio nadala 6-3 6-4

 

h2h

 

odigrali su 12 medjusobnih meceva i marej vodi 7-5. da sada ne navodim sve meceve, jer ih zaista ima mnogo, reci cu da su ove sezone igrali na AO gde je federer pobedio 6-3 6-4 7-6 (13-11)

 

moram priznati da sam se dosta dugo lomio sta da odigram na ovom mecu.da li na pobedu mareja ili over. federer mi nekako igra promenljivo u poslednje vreme, a marej gazi sve redom. medjutim federer igra najbolje kada je najteze tako da ocekujem da se on veceras nece predati bez velike borbe

 

srecno

Edited by tb_bucc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...