Jump to content
Sign in to follow this  
wildgh

SP u košarci - Turska 2010

Recommended Posts

Naziv kladionice: Bet365

Naziv para: Lithuania vs Argentina (additional point spread)

Tip para: Argentina -7.5 Tečaj: 2.25;  Argentina -6.5  Tečaj: 2.10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Bet365

Naziv para: Lithuania vs Argentina (additional point spread)

Tip para: Argentina -7.5 Tečaj: 2.25; Argentina -6.5 Tečaj: 2.10

Jesi opet uložio milijun Eura na to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi opet uložio milijun Eura na to?

 

2 miliona eura al igrao sam troznak, to ti se zove sector triple system, uvek u dobitku nikad u zaguvi :nije:

 

(nevoravtno kako su lose igrali argentinci.........)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 miliona eura al igrao sam troznak, to ti se zove sector triple system, uvek u dobitku nikad u zaguvi :nije:

 

(nevoravtno kako su lose igrali argentinci.........)

 

Znači azijske kladionice su u pitanju, tamo treba trpat milijarde na te tripl sistem http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif Mene su srušili Argentinci, imao sam ih dupla šansa

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači azijske kladionice su u pitanju, tamo treba trpat milijarde na te tripl sistem http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif Mene su srušili Argentinci, imao sam ih dupla šansa

 

Nema sigurnije isplate od azijske sveze-otvorene internet kladionice! Ljudi verujte mi! :nije:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče današnjih utakmica Slovenija +9.5 bi po meni trebao biti dobar par. Španjolci ovo prvenstvo ne briljiraju i mislim da su još u šoku od ispadanja i da im je motivacija nikakva. S druge strane Slovenci moraju osvjetlati obraz nakon masakra protiv turaka. Lakovič, Dragič i društvo su odigrali ispod svake razine i mislim da će danas željeti popraviti ukupni dojam i da ako i ne pobijede neče izgubiti sa 10 i više

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...