Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

07.09.2010.

Recommended Posts

Dobar dan svima a kolegi Tvicenti-ju sve najbolje pa i da ponesto pogodi ?

 

:uredu:

 

Pozdrav kafani!!

 

..tvicentiju sve naj naj naj!!

 

..i jhedno pitanje,posto ovdje na forumu ima i makedonaca,zasto je tako relativno visok tecaj(oko 1.50) postavljen na Makedoniju protiv Armenije,s obzirom da Makedonija uopce nema losu ekipu a i igra na domacem terenu??

 

O istome razmislajm i ja!

 

Trebalo bi H da prodje a ne cist 1.

videcemo!

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas treba rasturit ove trapave Grke :nije:

 

Go Croatia Go! (Sve ispod 4:0 ne priznajem za pobedu)  :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav kafani!!

 

..tvicentiju sve naj naj naj!!

 

..i jhedno pitanje,posto ovdje na forumu ima i makedonaca,zasto je tako relativno visok tecaj(oko 1.50) postavljen na Makedoniju protiv Armenije,s obzirom da Makedonija uopce nema losu ekipu a i igra na domacem terenu??

 

Ni meni nije jasan koeficijent od 1.53, .lako moze da bude i 2:0, 3:0 tako da se po meni isplati odigrati i hendikep od -1.5. 

 

 

*Crveni karton je dobio selektor Makedonije na mecu protiv Slovacke u 87 minuti, a isto i jedan igrac iz odbrane je dobio smesan drugi zuti karton(izneli ga iz terena i kad je htreo da udje u igru sudija mu daje drugi zuti karton zbog navodnog simuliranja povrede, iako je minut dva pre toga dozvolio da ga iznesu sa terena), i nakon toga u zadnjem minutu Slovaci su nam dali gol (1:0 FT).

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol :uredu:

2:0 i under  :nije:

 

dobar tip po meni je Grčka ne daje gol po 2,00-2,10

 

Jedan video,

... kako je trapavih 70000 grka zanemelo  http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Go Croatia Go! (Sve ispod 4:0 ne priznajem za pobedu) :uredu:

 

Ma ispod 10:0 nije pobjeda :nije:

 

Jedan video,

... kako je trapavih 70000 grka zanemelo http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Video iz vremena prvih olimpijskih igara http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je Jesi Owens bio bjelac? :uredu:

 

Kad Jesse Owens još nije postojao niti kao ideja u nečijim mudima :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas treba rasturit ove trapave Grke :uredu:

 

....to mislimo svi osim našeg vrlog selektora koji kaže; Nećemo se bacati na glavu, ni bod nije loš :nije: ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

....to mislimo svi osim našeg vrlog selektora koji kaže; Nećemo se bacati na glavu, ni bod nije loš :uredu: ....

 

Jbg, ako je to rekao ne bi se čudio ni da izgubimo.Da je rekao npr, nag.zit ćemo Grke nenormalno i uzimamo sva tri boda zicer; ne bi me smetalo da uzmemo bod, ali čut da se zadovoljava i bodom otvara mogućnost da nas čak Grci i dobe mado.U Supersportu smo u SUPERTIPu, valjda je to razlog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ako je to rekao ne bi se čudio ni da izgubimo.Da je rekao npr, nag.zit ćemo Grke nenormalno i uzimamo sva tri boda zicer; ne bi me smetalo da uzmemo bod, ali čut da se zadovoljava i bodom otvara mogućnost da nas čak Grci i dobe mado.U Supersportu smo u SUPERTIPu, valjda je to razlog

 

zna i on da bi mi ovo morali dobit, samo ovako će njega manje ***** ako nam se slučajno omakne....... "morali" su i francuzi dobit one bijele ruse pa........a nisu bili supertip u supersportu :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...