Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

08.09.2010.

Recommended Posts

Dobro veče!

čovjek reče

i odšeće

 

ili haiku verzija:

 

Dobro veče!

Pada kiša.

Svjetsko prvenstvo u Košarci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva trica Teodosica, nerozonska :tzare:

 

Ubacio kad im je najviše trebalo.Svaka čast

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacio kad im je najviše trebalo.Svaka čast

 

Nakon godina i godina dosadne kosarke koju su uglavnom igrali evropske reprezentacije na EP ili SP  konacno par utakmica koje kazu da ja vise nisam u pravo u vezi evropske kosarke. :tzare:  Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon godina i godina dosadne kosarke koju su uglavnom igrali evropske reprezentacije na EP ili SP konacno par utakmica koje kazu da ja vise nisam u pravo u vezi evropske kosarke. :tzare:

 

Očekivao sam dosta koševa na ovoj tekmi.Mislim da je oko podne u additional game totals (bet365) bio ponuđen over 159.5 po 2.3 kvoti, možda i više.Sad mi je žao što sam zaboravio odigrat.Vidio sam i onaj tvoj prijedlog za hendi, svaka čast

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očekivao sam dosta koševa na ovoj tekmi.Mislim da je oko podne u additional game totals (bet365) bio ponuđen over 159.5 po 2.3 kvoti, možda i više.Sad mi je žao što sam zaboravio odigrat.Vidio sam i onaj tvoj prijedlog za hendi, svaka čast

 

Ja sam najcesce igrao additional point spread na ovom SP u kosarci, i da se ne urkenem nemam utke dosad, veceras na Turke sa -8.5 2.10 koef online i u lokalnoj kladionici na -5.5 za 1.85. Da i jednom sam Amere na Over 165 tekmu  s Angolom, dali mi over cini mi se u 32-33 minuti tekme.

 

Ovo mi se vrti sad u glavi al mi nije bas onako sigrno: Monfils - Djokovic 1 na hendiju od +5.5 i prvi set Over 9.5

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam najcesce igrao additional point spread na ovom SP u kosarci, i da se ne urkenem nemam utke dosad, veceras na Turke sa -8.5 2.10 koef online i u lokalnoj kladionici na -5.5 za 1.85. Da i jednom sam Amere na Over 165 tekmu s Angolom, dali mi over cini mi se u 32-33 minuti tekme.

 

Da se isprati trend večeras ima kod bet365 additional game totals over 150.5 po kvoti 2.05..

 

Ovo mi se vrti sad u glavi al mi nije bas onako sigrno: Monfils - Djokovic 1 na hendiju od +5.5 i prvi set Over 9.5

 

Ja sam danas odigrao što sam postavio u H2H, španjolski kup na Betis u gostima.Sad je kvota pala s 2.1 na 1.9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se isprati trend večeras ima kod bet365 additional game totals over 150.5 po kvoti 2.05..

 

I najverovatnije da ce Turkoglu preci granicu od 13.5 kosa(bet365).

Share this post


Link to post
Share on other sites

*PSK OPET IMA SVOJ DAN-MEČ KING M.-WHITLOCK S. JE PONIŠTEN ZBOG TOGA ŠTO KING DANAS UOPĆE NE IGRA NA TURNIRU,PA MI JE OVO ZAMJENSKI PAR

Nema to veze s PSK-om.

King je trebao igrati i u žrijebu je bio, ali...

"MERVYN KING has withdrawn from Group Two of Championship League Darts through injury, and is replaced by Co Stompe.

King competed in Group One of the tournament on Tuesday despite a heel problem, finishing top of the league table but losing to Colin Lloyd in the semi-finals.

However, the injury worsened overnight and King has pulled out of the tournament, and will be replaced in Wednesday's Group Two by Co Stompe."

:tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se isprati trend večeras ima kod bet365 additional game totals over 150.5 po kvoti 2.05..

 

 

Ja sam danas odigrao što sam postavio u H2H, španjolski kup na Betis u gostima.Sad je kvota pala s 2.1 na 1.9

 

Odigrao sam to 20 e,

Bravo za Srbiju .Kad su srecno prosli Hrvatsku mislim da mozemo i do finala ( USA -nemoguc misija).

 

Ovaj trener Ivkovic je daleko najbolji igrac Srbije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...