Jump to content
jesenjin

Pjesme i ostalo - YouTube

Recommended Posts

Nisam znao da ima i MH??!! Mislio sam da je samo Metallica..... eee ovo je vise nego dobro, blago tebi pa ides....

 

I ja saznadoh sinoc. Sinoc nesto gledam i naletim na ovaj info.

A znas da oni cesto zajedno nastupaju u zadnjih godinu dvije.... Ispade i bolje nego sto sam mislio.... A ja sam ti govorio, hajmo zajedno.... :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja saznadoh sinoc. Sinoc nesto gledam i naletim na ovaj info.

A znas da oni cesto zajedno nastupaju u zadnjih godinu dvije.... Ispade i bolje nego sto sam mislio.... A ja sam ti govorio, hajmo zajedno.... :smile_redcard:

 

E jebi ga drug.... nema veze, mladi su, doci ce ''masinci'' opet :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebi ga drug.... nema veze, mladi su, doci ce ''masinci'' opet :icon_biggrin:

 

Uz nadu da ni u BG nece biti bista losiji, Davidian! :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos se sredjuju utisci nakon BG i fantasticnog koncerta Metallice i Machine head-a. Francuska Gojira je imala solidan nastup....

 

Elem, nakon cijelog Black albuma odslusanog uzivo (odsviranog u obrnutom redoslijedu u odnosu na album) i par klasika, mogu samo reci da "zvuce" sve mladje.......

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos se sredjuju utisci nakon BG i fantasticnog koncerta Metallice i Machine head-a. Francuska Gojira je imala solidan nastup....

 

Elem, nakon cijelog Black albuma odslusanog uzivo (odsviranog u obrnutom redoslijedu u odnosu na album) i par klasika, mogu samo reci da "zvuce" sve mladje.......

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=sN73odl4zJ0

 

Extra! :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

moramo bit u toku... evo pobjednice eurosonga 2012 godine (koef. u kladionicama bio 2.00 - poklon)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram ti priznati da si volim pogledati eurosong. zna biti ok stvari,a možeš se i nasmijati. a što se tiče ovogodišnje pobjednice moram reći da mi je pjesma vrhunska,a i Loreen je prava šmajsa. :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ne komentiras koef. 2.00 na pobjedu Svedske ..jbt, a drugi favoriti bili rusi..koef. 8.00 ..prevelika razlika... zalit cu sta ne odigrah to :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...