Jump to content
Sign in to follow this  
emir1983

30.09.2010.

Recommended Posts

LIGA EVROPE

 

~~~~HAJDUK-ANDERLEHT~~~~

 

pocetak: 19h

TIP: X2

kvota: 1.4

 

Znam da se ovaj tip nece svidjeti navijacima Hajduka sa foruma ali ovo je samo moje vidjenje ovog meca. Mislim da je Anderleht jednostavno mnogo iskusnija i kvalitetnija ekipa od Hajduka i da ce nakon poraza u prvom mecu grupe od Zenita znati odigrati na rezultat u Splitu. Hajduk je vec samim plasmanom napravio sjajan uspjeh, odigrali su par odlicnih meceva u kvalifikacijama LE i zasluzeno se nasli u grupama.Imao sam par puta prilike da gledam Hajduk u tim mecevima i djeluju mi ipak da nemaju potrebnu svjezinu i dovoljno kvalitetnu klupu da izdrze ovakav tempo sezone, niz teskih meceva, sto se najbolje vidjelo protiv AEK-a kada su izgubili prilicno lako 3:1. Cini mi se da se sve svodi na igru i raspolozenje Ibricica a to u ovom mecu nece biti dovoljno.Anderleht je potpuno pao u motivacionom smislu nakon eliminacije od Partizana iz LS, nikako da se vrate na pravi kolosek iako u prvenstvu igraju i dalje bez poraza ali su zato od Zenita kuci izgubili glatko.Gledao sam Anderleht u Beogradu protiv Partizana i veoma su iskusna ekipa,Lukaku,Busufa pa i rezervista Kanu veoma odskacu kvalitetom,u odbrani su cvrsti i Hajduku ce biti veoma tesko da postigne gol.Moja opklada za ovaj mec je dvoznak na Anderleht a Hajduku i njegovim navijacima zelim uspjeh na danasnjem mecu.~~

Share this post


Link to post
Share on other sites

@emir

 

slazem se s tobom, ako se blokira Ibricic Hajduk ne moze ni sam sebi zabiti,

al ako se bojis x-a ja bi onda radje HajdukS(ibn)-Anderlecht 2 1,85

 

a inace birat cu u ovim okvirima

 

PAOK(ibn)-Dinamo Zagreb 2 2,30

SheriffT(ibn)-Dynamo Kyiv 2 1,55

Rosenborg(ibn)-Aris Solun 1 1,50

Utrecht(ibn)-FC Liverpool 2 1,50

CF Villarreal-FC Brugge 1 1,35

Zenit St.Peterb.-AEK Atena 1 1,35

UC Sampdoria-Debreceni VSC 1 1,20

USC Palermo-FC Lausanne 1 1,20

HajdukS(ibn)-Anderlecht 2 1,85

 

@38.9

 

s tim da cu ove ibn odigrati cisto kao singlove:party:

 

GL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Borusija Dortmund-Sevilja

Competition: UEFA Europa League

Date: 30 September 2010

Game week: 2

Kick-off: 19:00h

Stadion: Signal-Iduna-Park (Dortmund)

 

Prosto sam odusevljen nacinom na koji ove sezone igra Borusija iz Dortmunda, toliko odusevljen da slobodno mogu tvrditi da su u tim koji je u ovom trenutku u najboljoj formi u Evropi (zauzimaj drugu poziciju na tebeli Bunders lige sa 15pts i skorom 5-0-1 (jedini poras su doziveli na otvaranju sezone od Bajern Leverkuzena 0:2) i gol razlikom +11, a vezali su i 7 uzastopnih pobeda, sto u Evropi, sto u domacem sampionatu). Treba, takodje, napomenuti da su u letnjem prelaznom roku, slobodno se moze reci, napravili izvaredan posao dovodjenjem Kagave iz Cerezo Osake, za koga se moze reci da je, uz Milosa Krasica koji je iz CSKA presao u Juventus, najbolja akvizicija letnjeg prelaznog roka po pokazanim igrama u dosadasnjem delu sezone. Kagava je postigao 4 gola u Bunders ligi za 6 utakmica, ili ti 482 minuta koliko je proveo na terenu u tom takmicenju, pa vi vidite!

Sevilja kao Sevilja, u vrhu spanske Primere, u senci Real Madrida i Barselone poslednjih godina. Ipak,poslednjih godina se odlikuju velikim uspesima u ovom takmicenju, tj. dva puta su bili osvajaci, tada Kupa UEFA koji je imao nesto drugaciji izgled, a i u Ligi Sampiona su se , gotovo uvek, predstavljali u dobrom svetli, opet ponavljam, poslednjih godina. Medjutim, ovu sezonu su lose otvorili, igubili su Super Kup Spanije tako sto su u dvomecu sa Barselonom na kraju bili losiji 3:5, iako su prvi mec na svom stadionu dobili sa 3:1, a nisi uspeli da se kvalifikuju ni za Ligu sampiona ove sezone jer je od njih u dvomecu bila bolja portugalska Braga koja ih je dobila u oba susreta 0:1 i 3:4! Netreba napominjati da je ta Braga na startu Lige sampiona izgubila od Arsenala 0:6, a i preksinoc od Sahtjora na svom terenu 0:2, takodje, ta Braga lose stoji i u domacem sampionatu, sto detaljno oslikava formu Sevilje na startu sezone. U domacem sampionatu zauzimaju 7. mesto sa 8pts, skorom 2-2-1 i gol razlikom +2. Moramo reci da poslednje dve utakmice nisu uspeli da dobiju, a da su poslednju izgubili od novog prvoligasa, ali i iznenadjenja starta Primere (jer su pobedili i Barselonu, a to nije mala stvar) Herkulesa golovima francuskog velikana Davida Trezegea. Napomenuci da su i Ligu UEFA lose otvorili porazom na svom terenu od PSZ-a 0:1, golom Nene-a.Da tuga bude veca za ovaj mec su im pod znakom pitanja reprezentativno krilo spanije Hesus Navas i urugvajski centralni bek Martin Kaseres

Sta igrati danas: S' obizrom na formu Dortmunda, njihovu efikasnost ove sezone, kao i prednost domaceg terena, i ocajan start sezone Sevilje, ja veceras predlazem Tim1 2+ koji odlicno placa (2.05) u kladionica Mozzart, u sta sam gotovo siguran, a i neki over ne bi bio iznenadjenje. Ipak sam ja pre za neki Tim1 2+, jer sam siguran u Dortmundove napadacke sposobnosti, a i postao sam veliki fan Kagave!

 

Moj predlog: Tim1 2+, 3+

Share this post


Link to post
Share on other sites

@emir

 

slazem se s tobom, ako se blokira Ibricic Hajduk ne moze ni sam sebi zabiti,

al ako se bojis x-a ja bi onda radje HajdukS(ibn)-Anderlecht 2 1,85

 

a inace birat cu u ovim okvirima

 

PAOK(ibn)-Dinamo Zagreb 2 2,30

SheriffT(ibn)-Dynamo Kyiv 2 1,55

Rosenborg(ibn)-Aris Solun 1 1,50

Utrecht(ibn)-FC Liverpool 2 1,50

CF Villarreal-FC Brugge 1 1,35

Zenit St.Peterb.-AEK Atena 1 1,35

UC Sampdoria-Debreceni VSC 1 1,20

USC Palermo-FC Lausanne 1 1,20

HajdukS(ibn)-Anderlecht 2 1,85

 

@38.9

 

s tim da cu ove ibn odigrati cisto kao singlove:party:

 

GL

 

Dinamo ZG igras 2? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/80yahoo.gif

 

ja cu staviti ipak X2, a sa ostalim se prilicno slazem, mada ce biti iznenadjenja veceras

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/61drinks.gif

 

evo dio, jedne analize, ne znam tocno cija je pa ne navodim

 

"...da je PAOK u dosta losem stanju, nizu poraze, navijaci su bijesni a igraci lose podnose sav taj pritisak, najvise uvreda prima Salpingidis koji se vratio iz Panathinaikosa i prihvatio ugovor za 700 000 e manji od onog koji je imao u Pao, ali ni to nije dosta strastvenim navijacima kluba iz Soluna. PAOK u zadnjih 5 utakmica ima score 1-3-1, uspjeli su pobijediti jedino Panseraikos 3-2, dok su sa Olzmpiakoc Volou, pridoslicom iz 2 lige remizirali 1-1, kod belgijskog Bruggea 1-1, 0-0 sa Asteras Tripolis, po meni ovi rezultati pokazuju da nesto ne stima kriza je ocita, vide to i navijaci koji su upali na trening i odrzali bukvicu igracima, nesto slicno kao BBB (citaj BudaleBezBuducnosti)Dinamovim igracima, naravno bilo je bez efekta u Dinamovom slucaju. Najnovije vijesti govore kako novopridoslo pojacanje Salpingidis nece participirati u utakmici te ce njegovo mjesto zauzeti Muslimovic, igrac bez pretjerane nogometne tehnike, PAOK-ov Gattusso, koji je bio dosta ozljedjen te nije igrao posljednjih nekoliko tjedana. Ocekuje se da ce i Malezas ostati na klupi, a da ce umjesto njega startati Cirillo, covjek koji nije igrao ni minute dosada. Razlog ovih promjena je u vikend obracunu sa Arisom, koji je po pricanjima grckih navijaca puno vazniji od ovog s Dinamom..."

 

u svakom slucaju mislim kako je x2 1,9 ili 2 4,2 value bet, pogotovo prema igri kakvu je dinamo pokazao sa Viljom

 

:bye:GL

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:30, FBC Melgar - Juan Aurich(Točan rezultat na poluvremenu?), tip Svi ostali rezultati, @13.00, Expekt, 1/10

 

 

Susret 4. kola, B skupine, 2. dijela prvenstva 1. peruanske nogometne lige.

U njemu se sastaju trenutno 5. plasirani FBC Melgar i 3. plasirani Juan Aurich.

 

FBC Melgar je nakon 30 odigranih susreta u 1. dijelu prvenstva zauzeo 10. mjesto na ljestvici s omjerom 9-9-12 uz gol razliku 38:49i imao 36 osvojenih bodova. Trenutno u 2. dijelu ima omjer 1-1-1 pa je skupio ukupno 40 bodova i ima gol razliku 42:55 .

Na domaćem je terenu FBC Melgar odigrao 15 susreta u prvom dijelu u kojima je zabilježio omjer 5-7-3 uz gol razliku 24:12 i osvojio je 22 boda. U drugom je dijelu odigrao 1 susret koji je završio rezultatom 3:3 pa je tako u posljednja 3 susreta doma bez pobjede(0-2-1).

 

Juan Aurich je nakon 30 odigranih susreta u 1. dijelu zauzeo 6. mjesto na ljestvici s omjerom 13-9-8 uz gol razliku 42:31 i imao je 47 osvojenih bodova. Trenutno u 2. dijelu ima omjer 2-1-0 pa je skupio ukupno 54 boda i ima gol razliku 50:33 .

U gostima je odigralo 15 utakmica u prvom dijelu i ostvario omjer 3-5-7 uz gol razliku 10:16 i imao 14 osvojenih bodova, a u drugom je dijelu odigrao 1 susret i remizirao rezultatom 1:1. Neporažen je na posljednja 3 gostovana(1-2-0).

 

Što se tiče međusobnih susreta između ove 2 momčadi, tradicija je nešto na strani Juan Auricha jer je omjer 9-4-7 za Cnjega u posljednjih 20 utakmica.

Na terenu FBC Melgara je omjer 5-3-2, za Melgar.

 

Obzirom na činjenicu da nijedna momčad nema imperativ borbe za nešto posebno u ovom susretu jer niti jedni niti drugi ne mogu puno višlje na tablici, a osiguran im je i opstanak u ligi vrlo je lako moguće da vidimo otvoren i zanimljiv susret s dosta pogodaka pa stoga za kraj mjeseca pokušavam s ovom opcijom za čiji mi je prolaz potrebno da netko postigne 3 pogotka u 1. poluvremenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...