Jump to content
Sign in to follow this  
Davor_92

25.10.2010.

Recommended Posts

SCR Altach-WAC St.Andra tip 1 @ 1.65

 

Altach je druga ekipa austrijeske druge lige, a tamo će i ostati do kraja sezone zato jel su prejaki za ovu ligu, a natječu se sa Admirom, kojoj je sponzor jedna od najvećih austrijskih kladionica, i koja ove sezone jednostavno mora ući u prvu ligu, što će i učiniti. Altach kod kuće ima skor 6-1-0, i od zadnjih 6 utakmica su dobili 5, uz jedan poraz. St. Andra je dobro ušla u sezonu, na trećem su mjestu, ali u zadnjih 6 utakmica u ostvarili jednu pobjedu, jedan neriješeni rezultat i čak 4 poraza. Altach bi se ovom pobjedom odlijepio na čak 11 bodova od prvih pratitelja, St. Andre, i dojma sam da će to i učiniti, i pokušati se uključiti u utrku za prvim mjestom, što mislim da nemogu dostići. Prošle sezone su bili 3. u ligi, sa samo 3 boda zaostatka za prvoplasiranom momčadi, i vide se njihove ambicije za prvom ligom, za što će se, bojim se, morati boriti iduće sezone, ali ne vidim razloga zašto sad nebi dobili St. Andru koja je u krizi nakon dobrih rezultata s početka sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orebro - Brommapojkarna tip 1 @ 1.55

 

Orebro je treća ekipa švedske lige, sa domaćim skorom 10-0-3, dok je Brommapojkarna na posljednjem, 16. mjestu. Brommapojkarna igra koliko-toliko dobro kod kuće, ali su u gostima katastrofa. Imaju skor 1-4-8 iz 13 odigranih gostujućih susreta, i mislim da pobjeda Orebra nebi trebala doći u pitanje. Uposljednjih 6 utakmica Orebro ima 3 pobjede, 1 remi i 2 poraza, ali treba napomenuti da su 3 od posljednja 4 susreta dobili, dok Brommapojkarna ima 1 neodlučenu i 5 poraza. Sve osim pobjede domaćina bilo bi veliko iznenađenje danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...