Jump to content
Sign in to follow this  
sirec

24.11.2010

Recommended Posts

ovo stvarno više nema smisla.čitam jučer na teletextu na novoj tv komentar prve utakmice hrvatskog kupa u nogometu između dinama i osijeka.u tekstu piše kako je dinamo pobijedio osijeka,SKROMNIM rezultatom od 2:0.svaka čast dinamu,jesu naš najbolji klub šta god mi rekli o tome,imaju vahu na klupi koji je najbolji trener u hrvatskoj ligi u zadnjih 15 godina,ali toliko podcjenjivanje je sramotno.znači protiv koga god dinamo igrao iz hrvatske rezultat minimalno treba bit 4 razlike da bi se opravdala očekivanja javnosti.sramotno.zbog ovakvih stvari sam uvijek mrzio dinamo.

 

Jesenjine, ovo pisem netraulno ali desava se svudgje i kod nas u BIH, znaci imas novinare koji zele samo publicitet pa pisu bombatsicne ili svakojake naslove i tekstove a sve u cilju gledanosti...Vjeruj mi, ja radim u medijima (administracija - nisam novinar) ali znam kako rade, oni dosta pretjeruju, a da ti ne pricam o novinarima koji pripadaju nekom lobiju,oni svoje protivnike totalno dergradierju a svoje hvale...Hocu ti reci, da se kroz novinarske tekstove ne treba gledati u ljude ili institucije, klubove i sl...Recimo na ovom priemjeru, Dinamo nema veze s tim naslovom, to je iskljucivo pogled tog ko je pisao tako i za njega je to skroman rezultat...Ja se smijem zakleti da pitas sve igrace i trenera i upravu tog kluba da li je preksromno, odgovorili bi negativno...Ako ima neka izjava za koju ne znam, onda se izvinjavam...evo kad smo kod Dinama, pogledaj kako su novinari objavili prve informacije o izlasku igraca, cak su isli dotle da su bili sa prostitutkama a bili sa zenama...Znaci novinari ne biraju samo je bitna informacija koja se cita....Cast samo dokazanim imenima koje vrijedi citati i slusati....

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesenjine, ovo pisem netraulno ali desava se svudgje i kod nas u BIH, znaci imas novinare koji zele samo publicitet pa pisu bombatsicne ili svakojake naslove i tekstove a sve u cilju gledanosti...Vjeruj mi, ja radim u medijima (administracija - nisam novinar) ali znam kako rade, oni dosta pretjeruju, a da ti ne pricam o novinarima koji pripadaju nekom lobiju,oni svoje protivnike totalno dergradierju a svoje hvale...Hocu ti reci, da se kroz novinarske tekstove ne treba gledati u ljude ili institucije, klubove i sl...Recimo na ovom priemjeru, Dinamo nema veze s tim naslovom, to je iskljucivo pogled tog ko je pisao tako i za njega je to skroman rezultat...Ja se smijem zakleti da pitas sve igrace i trenera i upravu tog kluba da li je preksromno, odgovorili bi negativno...Ako ima neka izjava za koju ne znam, onda se izvinjavam...evo kad smo kod Dinama, pogledaj kako su novinari objavili prve informacije o izlasku igraca, cak su isli dotle da su bili sa prostitutkama a bili sa zenama...Znaci novinari ne biraju samo je bitna informacija koja se cita....Cast samo dokazanim imenima koje vrijedi citati i slusati....

 

Odavno nije tajna da postoje plaćeni novinari. Tome su me , između ostalog, učili i u "Poslovnoj školi za odnose s javnošću"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i nije potrebna skola da znamo i vidimo da je kod nas na balkanu sve potplaceno...ne samo novinari, nego i ostali u svim sferama drustva..

 

Blago tebi...ja jos imam tri sata na poslu :uredu: a zena me kuci ceka...

 

ovo se odnosi na Gorana http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Moja radi popodne... ali su zato sva tri klinca doma.

Sada je na redu zadaća, učenje, serije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesenjine, ovo pisem netraulno ali desava se svudgje i kod nas u BIH, znaci imas novinare koji zele samo publicitet pa pisu bombatsicne ili svakojake naslove i tekstove a sve u cilju gledanosti...Vjeruj mi, ja radim u medijima (administracija - nisam novinar) ali znam kako rade, oni dosta pretjeruju, a da ti ne pricam o novinarima koji pripadaju nekom lobiju,oni svoje protivnike totalno dergradierju a svoje hvale...Hocu ti reci, da se kroz novinarske tekstove ne treba gledati u ljude ili institucije, klubove i sl...Recimo na ovom priemjeru, Dinamo nema veze s tim naslovom, to je iskljucivo pogled tog ko je pisao tako i za njega je to skroman rezultat...Ja se smijem zakleti da pitas sve igrace i trenera i upravu tog kluba da li je preksromno, odgovorili bi negativno...Ako ima neka izjava za koju ne znam, onda se izvinjavam...evo kad smo kod Dinama, pogledaj kako su novinari objavili prve informacije o izlasku igraca, cak su isli dotle da su bili sa prostitutkama a bili sa zenama...Znaci novinari ne biraju samo je bitna informacija koja se cita....Cast samo dokazanim imenima koje vrijedi citati i slusati....

 

ma da se razumijemo,protiv samih igrača nemam ništa,dečki pošteno igraju i treniraju i svaka im čast na rezultatima.ali mi je muka od toga što se toliko dinamo diže u nebesa.evo recimo,dječak od 16 godina ušao u igru u jednoj utakmici prvenstva,zabio gol i odmah je za naše novinare i za vodstvo dinama novi messi.danas sam baš pročitao članak koji je mamič dao za jedne srpske novine,kako je za dva još relativno nepoznata igrača,igrače za kojih se do prije par mjeseci uopće nije čulo,odbio ponudu od 20 milijuna eura.naravno,to je njegov posao,on od toga živi i ima pravo na to,ali opet ponavljam-sramotno je da se toliko netko favorizira u medijima.recimo odem na engleske tabloide,i tamo je jasna stvar da se puno toga piše o najjačim,najbogatijim klubovima u prvenstvu,ali se svakodnevno objavljuju i novosti iz manjih klubova,primjerice boltona ili aston ville ili tako nekoga,dok se kod nas ide sa takvim izjavama kako je 2:0 skroman rezultat za dinamo.baš zbog tih favoriziranja sam oduvijek mrzio dinamo,ni zbog čeg drugog(nadam se da se navijači dinama neće naljutit :uredu:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumijem sta hoces da kazes, animozitet se tako i stvara...Mora ti neko isforsirati taj osjecaj, a naravno mediji su za to...No, uzmi primjer evo svih balkanskih drzava, i vdijeces da je svugdje isto, a pazi i u Italiji se vise pise o Milanu i Juventusu nego o Chievi i Bologni,u Spaniji o Realu i Barceloni, ali to je tako kad su ti klubovi u centru paznje po svemu, po parama, po reklamama, po uspjesima ali i po aferama i kontroverzama, a sto? zato jer su vise pod lupom oni nego ovi slabiji...Vise je interesantno kada se napije Sammir nego nego lupam iz Varteksa, a ovo sto radi Mamic i pretjeruje sa izjavama o vrijednosti igraca je njegov nacin poslovanja i ma kako to bilo pretjerano on ipak ima argumente na osnovu dosadasnjih transfera i zato mu se moze...

Primjer ovog igraca od 16 godina, opet su novinari to napisali da je on Messi, ja sam procitao izjavu Vahe gdje kaze da on nije niti ce ikada biti Messi, naravno ako je izjava tacno napisana ako nisu opet pretjerali...Dakle struka kaze nije Messi a novinari da jeste, eto to su ti novinari..

Pomozi zaboravio sam ime, zar nije cini mi se prosle godine jedan mladi golman iz jednog slabijeg kluba iz Hrvatske bio na meti Chelsea? ili su tako pisali? ja sad ne znam sta je s njim, ali znam da se o njemu nasiroko pisalo a nije niti iz Dinama niti iz Hajduka..jednostavno njima je bitno samo da je informacija vise bombasticna...Pa ovdje u BiH nas Edin Dzeko nema gdje nije zavrsio, povezivali su ga sa svim najboljim klubovima Evrope a on ostao u Wolfsgurgu...

Ko ne navija za vodece klub u svoj zemlji, jasno je da ce imati animozitet prema tom klubu, svi smo mi nekako na strani slabijih, pa evo ja zaista volim Manchester United i pratim ih odmalena, ali kada su igrali protiv Wolvesa prije par godina u zadnjem kolu im nije trebalo nista a njima jeste bod za opstanak, ja sam navijao za Wolfse, bilo mi je zao da ispadnu...No ti klubovi dosade ostalima u zemlji i svi bi voljeli da recimo Mainz uzme titulu u Njemackoj, da Totenham uzme u Engleskoj (naravno iskljucujem simpatizere glavnih klubova) i onda sve sto se pise u medijima ide na zivce jer stalnose favoriziraju...ali realno sirokom auditorijumu vise je interesantno sta se desava u vecim nego u manjim klubovima i ligama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra večer.Vidim da se ekipa raspisala.

Almiric je iznio najbolje stavove.Ja isto navijam za Inter i UTD od malih nogu, al nisam toliko emotivan oko nebitnih stvari.Mislim da je mržnja kontraproduktivan osjećaj, neće popravit situaciju u hrvatskom nogometu niti će se zbog nje povećat broj bijelih dupina.Uz masu problema koje čovjek tegli na leđima svakodnevno, ne treba još kilogram-dva ovih iluzornih.

Vodimo ljubav, a ne rat.Ili samo jeb..Dođe na isto :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvjeren sam da Inter puši večeras.Rafin koktel spreman za neuspjeh

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav i od mene. veruj mi da je jos lepse kad nemas posao i dodjes kuci od kkuma posle pola litre rakije :nije:

 

@ goran

Edited by delpjero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra večer.Vidim da se ekipa raspisala.

Almiric je iznio najbolje stavove.Ja isto navijam za Inter i UTD od malih nogu, al nisam toliko emotivan oko nebitnih stvari.Mislim da je mržnja kontraproduktivan osjećaj, neće popravit situaciju u hrvatskom nogometu niti će se zbog nje povećat broj bijelih dupina.Uz masu problema koje čovjek tegli na leđima svakodnevno, ne treba još kilogram-dva ovih iluzornih.

Vodimo ljubav, a ne rat.Ili samo jeb..Dođe na isto :nije:

 

hahahahaha.... potpisujem http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...