Jump to content
Sign in to follow this  
sirec

30.11.2010

Recommended Posts

A sto se tice el clasica,sve sam juce rekao,ali jos jedna napomena....Murinjo pobedjuje kad se 'vazi',kad se dizu trofeji,tako da ako na kraju sezone ostvari svoje ciljeve(Real),ova petica ce se brzo zaboraviti.... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

E stim se slažem :nije:

Evo kaj su smislili Barcini navijači uz jutranju kaficu

kolko puta su Galaktiki takli loptu ?

.........šest puta?!

kad su išli sa centra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan :nije: Mourinho je jučer izgubio meč jer igrao bez glave i repa.Ono što mu je falilo zove se Esteban Cambiasso, Douglas Maicon i Javier Zanetti.

 

Marcelo kod mene ne bi svirao ni harmoniku za motiviranje igrača u svlačionici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/81Bet-Club_forum.gif Mourinho je jučer izgubio meč jer igrao bez glave i repa.Ono što mu je falilo zove se Esteban Cambiasso, Douglas Maicon i Javier Zanetti.

 

Marcelo kod mene ne bi svirao ni harmoniku za motiviranje igrača u svlačionici

 

hahahahahaha......najjaci komentar :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite na veceras Mancester protiv West Hema, moze li tu doci Mancester? Jel se igra na gostujucem terenu, ne znam koliko im je bitan ovaj Carlking kup da li ce ga juriti?

IMam dve jos da dodam u tripl pored ove, ili ako nadjem neki basket sigurniji, a to su Velez+Chikago(NHL)

 

I da ne zaboravim dobar dan svima :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahaha......najjaci komentar :nije:

 

To je moje iskreno mišljenje

Sta mislite na veceras Mancester protiv West Hema, moze li tu doci Mancester? Jel se igra na gostujucem terenu, ne znam koliko im je bitan ovaj Carlking kup da li ce ga juriti?

IMam dve jos da dodam u tripl pored ove, ili ako nadjem neki basket sigurniji, a to su Velez+Chikago(NHL)

 

I da ne zaboravim dobar dan svima http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Carling Cup osigurava mjesto u EL.I ja sam tu mislio igrat na UTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je moje iskreno mišljenje

 

Carling Cup osigurava mjesto u EL.I ja sam tu mislio igrat na UTD

 

Ili da igram od 2-4 gola, to mi je primamljivo. Juce sam probao na Real, a pukose ko tintare :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili da igram od 2-4 gola, to mi je primamljivo. Juce sam probao na Real, a pukose ko tintare :nije:

 

Ja ću probat čistu na UTD .Ipak im je u interesu da dobe priliku osvojit Carling Cup treći put zaredom.Avram Grant protiv Fergusona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću probat čistu na UTD .Ipak im je u interesu da dobe priliku osvojit Carling Cup treći put zaredom.Avram Grant protiv Fergusona

 

United u bilo kojem sastavu moze da igra protiv West Hama-a...Ovdje ce biti sarolik sastav, ali vecina tih igraca je u posljednje vrijeme krpila rupe u Unitedu i evo jos nemaju poraza...

E nece im taj niz ni West Ham prekinuti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice el clasica,sve sam juce rekao,ali jos jedna napomena....Murinjo pobedjuje kad se 'vazi',kad se dizu trofeji,tako da ako na kraju sezone ostvari svoje ciljeve(Real),ova petica ce se brzo zaboraviti.... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

PETARDA OSTAJE ZA SVA VREMENA :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...