Jump to content
Crni

01.03.2011.

Recommended Posts

ali žao mi je psa. Ja bi im poslao konobara na prisavlje, ima jedan dobar, zove se gospodin Molotov. I radi super koktele. I onda isprid zgrade s kamerom stajao samo da snimim Prasićka kako trči iz zgrade.

 

I da, kad sam spomenuo Zadar-Zagreb finale kupa, zaboravio sam komentatora na radiju. Dakle, HR2, "sport i glazba", uključenje u utakmicu. Komentator: "Za vas koji niste znali (Zadar pogodi tricu) Zadar je jučer igrao sa samo 5 igrača i pobijedio Cedevitu (Marčinković krade loptu, coast to coast i zakucava), Cibona je igrala ipak sa punom postavom ali nisu pobijedili Zagreb (Kasun zakucava preko Bilana, s druge strane Zadar 2 napadačka skoka zaredom), iako se do zadnjeg trenutka nije znalo hoće li igrati s punim sastavom, a na utakmici evo Bilan je skočio, kao što sam rekao, Zadar je igrao sa samo 5 igrača i izborio finale sa CIBONOM (jedno 4 promašaja zaredom na obadvi strane, skaču svi ka ludi, kontra na kontru), trener Aco Petrović je dao ostavku koja je odbijena..."

 

Da ne duljim, u 10 minuta prijenosa 2 puta je spomenuo što se događa na utakmici, a ostalih 9 ipo minuta je ponavljao kako je zadar igrao s 5 igrača, kako je Cibona u finalu (?!) i kako je Aco dao ostavku.

 

Srića pa sam online našao Radio Zadar pa sam uz sliku sa MaxTVa streamao zvuk sa radio Zadra

 

Suludo..

Sjećam se prijenosa hrvatske lige kad je još Agić bio u Dinamu, retard-komentator priča gluposti i onda njegova hemingvejska opažanja pejzaža i primjedbe kako je Agić najbjeloputiji igrač na terenu.Ne znam, ja se isključim, poblijedim i odem popit čašu vode da dođem sebi.A ono čudo od emisije prije Olimpa, kad bi se uključivali u HNL..oni estradnjaci sukomentatori..ajme.. Najdraži su mi bili čak i oni sa hr sportkluba za NHL prijenose.Ja gledam susret u 04:35 u jutro, a debos mi objašnjava pravila hokeja.I tu i tamo profesorski ubaci neku glupost s Wikipedije.Isključen zvuk ambijenta i samo čuješ retarda ko da komentira iz kupaonice..

 

 

 

Evo dragi gledatelji, baš sam se isro..i San Jose gooooool!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas SuperSport poklonio 1.30 na poraz Cedevite!!!

 

Izgubili smo doma od Rusa sa 20 razlike i sada otišli tamo bez Drapera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas SuperSport poklonio 1.30 na poraz Cedevite!!!

 

Izgubili smo doma od Rusa sa 20 razlike i sada otišli tamo bez Drapera!

 

ja sam igrao više poena, nema pritiska na nikoga oboje prolaze, pa mislim da neće biti neka čvrsta tekma, nego šuterska s puno koševa, :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas SuperSport poklonio 1.30 na poraz Cedevite!!!

 

Izgubili smo doma od Rusa sa 20 razlike i sada otišli tamo bez Drapera!

 

1.30 je SuperŠansa, 1.2 je u normalnoj ponudi.

Ja mislim da ću tu over 162 odigrat, Popović se vratio Unicsu, obadvi ekipe su osigurale plasman dalje, Aco voli trice, mislim da bi tribalo lagano proći...

 

Evo dragi gledatelji, baš sam se isro..i San Jose gooooool!

 

:uredu:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan... cestitke pobjednicima, valjda ce nas castiti nekom dobrom a sigurnom kvotom da i mi obicni smrtnici ubodemo koji euro :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro i iskrene cestitke nagradjenim!

 

Sretan rodjendan Emiru i sve najbolje. A vidim i ''opario'' se na rodjendan :uredu:

 

Sretno svima novom mjesecu!

 

jest da navijas za najbolji klub al opet necu imati milosti prema tebi a ni prema ostalim u grupi http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan, Emiru1983 sve najbolje i da nastavi sa dobrim tipovima kao prethodni mesec http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

Baneta još nema.Izgleda da je netko okinuo maraton romantičnih komedija noćas :uredu:

 

evo me, jos jednom nisi u pravu gledao sam Shawshank Redemption http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

NEgo jesi video ko je uzeo oskara,a ? Koja glumica :uredu: A ti nemoj gledati film :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osvajačima nagrada sve čestitke, a posebno današnjem slavljeniku Emiru i da mu svaki mesec bude kao prethodni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima i čestitke prošlomjesečnim dobitnicima.

 

Emiru :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke svima koji ste ih zaslužili.. i bravo bravo :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...