Jump to content

Recommended Posts

20:45, Adrian Lewis - Terry Jenkins, tip 1, @1.50, EXPEKT

 

 

Ovdje i nije potrebna neka velika mudrost da bi se vidjelo tko je favorit.

Adrian Lewis je svjetski prvak u pikadu, a naslov je odnio u siječnju ove godine, skinuvši sa trona neprikosnovenog kraja ovog sporta, Phila Taylora.

U Premier ligi nakon 6 odigranih kola(od 14) ima omjer 3-3. U prošlom je kolu svlada Gary Andersona u jednom vrlo čudnom meču, koji se igrao u Glasgowu. Škot Anderson je naravno imao ogromnu podršku publike, koja je izluđivala Lewisa i jednostavno mu nije dala da se uopće koncentrira na bacanje. Lewis je poludio, a Anderson je uvidjevši što se u stvari dešava i da nisu ravnopravni uvjeti za obojicu, po meni odtenkirao meč pa čak i namjerno promašio neke strelice da bi pogurao Lewisa dio pobjede.

 

Terry Jenkins je u očajnoj formi, a pobjeđuje izgleda samo onda kad ja stavim novac kontra njega.

Zadnji put sam igrao kontra njega protiv Webstera u 5. kolu i tad je sve bilo naopako. Jenkins je igrao meč sezone, a Webster kao pocenzura pa je na kraju Jenkins slavio s 8:4.

Osim te pobjede slavio je još samo protiv Van Barnevelda u 1. kolu pa s Websterom i Wadeom dijeli mjesto od 6. do 8. pozicije na ljestvici Premier lige s omjerom 2-4.

 

Prošli se vikend igrao RTL7 International Masters u Nizozemskoj.

Bilo je 4 grupe s po 3 igrača, a Lewis i Jenkins su se našli u grupi B s Philom Taylorom.

Taylor je ostvario obje pobjede, a susret između Lewisa i Jenkinsa pripao je Lewisu rezultatom 8:3.

Tako su Taylor i Lewis otišli u 1/4 finale u kojem je Lewis poražen od Andersona s 8:5, a Phil Taylor je na kraju bio i konačni pobjednik(u finalu je tukao Raymonda van Barnevelda s 8:3).

 

Ne vjerujem da se bilo što promjenilo u ovih 5 dana od zadnjeg susreta Lewisa i Jenkinsa pa vjerujem u novi Adrianov uspjeh, večeras u Brightonu...

 

22:15, Phil Taylor - James Wade, tip1, @1.40, EXPEKT

 

 

Zicer dana.

Phil Taylor u strašnoj formi. Kriza je ostala daleko iza njega. U Premier ligi je nakon prošlotjednog gore spomenutog Andersonovog poraza preuzeo vodstvo s omjerom 5-1.

Wade je na začelju s omjerom 2-4.

Sastali su se i oni u Nizozemskoj prošli vikend i to u 1/4 finalu, gdje je Taylor još jednom pomeo Wadea. Na kraju je bilo 8:3.

Uračunamo li da je Wade pretrpio u grupi poraz od Garya Andersona s 8:4 i da je jedva dobio Whitlocka s 8:7 te se tako provukao u 1/4 finale te da je u 3. kolu Premier lige poražen od Whitlocka s 8:5, u 4. kolu od Andersona 8:3 i u 5. kolu od van Barnevelda s čak 8:2, ovdje bi mi opet sve osim pobjede Taylora predstavljalo prvorazrednu senzaciju.

Pogotovo kad znam da je Taylor u Nizozemskoj u 2 meča imao prosjek od čak 113 poena na 3 strelice, što je zastrašujuć podatak...

 

Ostali parovi:

Mark Webster(6) - Simon Whitlock(5), no bet

Raymond van Barneveld(3) - Gary Anderson(2), tip 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45, Adrian Lewis - Terry Jenkins, tip 1, @1.50, EXPEKT

FT 7:7

Taj smr*d od Jenkinsa bi bio svjetski prvak da svaki put kontra njega igram... :uredu::nije:

22:15, Phil Taylor - James Wade, tip1, @1.40, EXPEKT

FT 8:1 Edited by Gandalf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...