Jump to content
Sign in to follow this  
statisticar

29.03.2011.

Recommended Posts

Ja Hrvatsku eliminiram iz opcija za klađenje do daljnjega.Budale ni Gruzijce nisu mogli dobit..čak ni gol dat ovim retardiranim Francuzima

 

a bzv. meni polako svi idu na crnu listu, kad na kraju pogledam nista mi ne preostaje da se kladim :whaat: jedino mozda neki pikado , to jos nisam probao http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja se bas retko kladim navijacki, ali ovo recimo veceras je moralo da dodje 2. Medjutim kada sam ja predvece saznao po kakvom terenu se igra, rekoh e do krca ode moj dobitak http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

Mrzim te kasno spoznate informacije.Znam da sam jednom pao na nekom overu golova u švapskoj ligi jer se nisam informirao da će navečer padat kiša.I to dobar iznos popušio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim te kasno spoznate informacije.Znam da sam jednom pao na nekom overu golova u švapskoj ligi jer se nisam informirao da će navečer padat kiša.I to dobar iznos popušio

 

Ali pazi nekad možeš imati i sreće tako... Odigraš nešto, a ono posle se desi da iz protivničkog tabora falki im pola ekipe, al zato treba uvek čekati pred početak uplaćivati ništa na slepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pozdrav ljudi..koji je najjeftiniji sportski paket kod hrvatskih operatora !?,a da ima espn america ,nekako mi se max tv sa arena sportom čini preskupo,a bolja je ponuda live kod sportkluba !!!

Edited by grizzly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali pazi nekad možeš imati i sreće tako... Odigraš nešto, a ono posle se desi da iz protivničkog tabora falki im pola ekipe, al zato treba uvek čekati pred početak uplaćivati ništa na slepo

 

Slažem se.Zato ja preferiram live klađenje

 

...pozdrav ljudi..koji je najjeftiniji sportski paket kod hrvatskih operatora !?,a da ima espn america ,nekako mi se max tv sa arena sportom čini preskupo,a bolja je ponuda live kod sportkluba !!!

 

To sam ja neki dan gledao jer sam miskio odj MaxTV.Sve to na kraju dođe na isto.Muljaju na bnetu nešto sa raznim verzijama sportskih paketa pa pitaj Boga šta bi tu dobio.

 

Malo pratim live, al ništa vrijedno spomena u ovom momentu.Laku noć ak se ne vratim, al ak se vratim onda dobra večer http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...