Jump to content
Sign in to follow this  
ivsa

Vicevi

Recommended Posts

Da li bi netk htio sa mnom voditi temu vicevi, svaki dan napisati po jedan vic?

 

Mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije loš prijedlog.

 

Vicevi bez prostačenja i vrije

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj vic me uvijek nasmije i to po praf:

 

Prvi skolski dan u jednoj americkoj srednjoj skoli. Uciteljica predstavlja novog ucenika Cakira Suzukija iz Japana. Pocinje sat i nastavnica ispituje: "Sada cemo vidjeti koliko poznajete americku povijest. Tko je rekao "Slobodu ili smrt?" Odjednom tisina i samo Suzuki digne ruku: "Patrick Henry godine 1775 u Philadelphii." "Vrlo dobro Suzuki". A tko je rekao"Drzava je narod i kao takva ne smije nikada umrijeti?" Suzuki ustane: "Abraham Lincoln, 1863 u Washingtonu." Nastavnica strogo pogleda ucenike pa rece: "Sramite se. Suzuki je Japanac pa poznaje americku povijest bolje od vas" Tihi glas iz kraja razreda: "J....e se, posrani Japanci..." "Ko je to rekao!" - vikne uciteljica. Suzuki digne ruku i rece " General MacArthur, 1942 u Guadalcanalu, i Lee Iacocca 1982 na skupstini dionicara Chryslera, Detroit." Razred je u tisini samo se iz pozadine cuje "Pusi k...c!" Uciteljica sva izvan sebe: "Sad je kraj. Tko je to bio?!!" Suzuki: "Bill Clinton Monici Levinsky, Oval Office, 1997 u Washingtonu. " Drugi ucenik se prodere: "Suzuki je sranje!" Suzuki: " Valentino Rossi u Rio de Janeiru na moto Grand-Prix Brazila 2002." Razred pada u histeriju, uciteljica u nesvijest a na vrata ulazi ravnatelj skole: "U p...u m.....u, jos nikad nisam vidio takav kaos!!!". Suzuki: "Premijer Hrvatske ministru financija prilikom predstavljanja drzavnog proracuna, Zagreb 2005."

Share this post


Link to post
Share on other sites

P: Zašto se zid sruši kada se plavuša nasloni na njega?

O: Pametniji popušta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan kompjuterski:

 

Došli Bush, Putin i Bill Gates kod Boga i on im da priliku da mu postave jedno pitanje o tome što će se dogoditi u budućnosti. Bush ga pita kad će Amerika biti najveća svjetska sila i iza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod frizera:

- Dobar dan, moze jedno sisanje?

- Moze, kako zelite?

- Ovako, kume, sa jedne strane napravi mi rupu velicine sake, a s druge strane 3-4 manje rupe nepravilnog oblika... Pozadi repovi da mi budu neravni, a siske da mi idu ukoso preko oka i da budu rijetke...

- Paaa... ne znam hoću li vas znati bas tako osisati...

- A prosli put si znao, pi*da ti materina!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao policajac pingvina, pa ga doveo u postaju da pita šefa šta da radi sa njim.

- Odvedi ga u zoološki vrt, šta ćeš drugo s njim. - ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivica je non-stop bio bezobrazan, pričao prostote, mučio djevojčice u razredu, te se one najzad po

Share this post


Link to post
Share on other sites

uhh, ovaj nisam čuo, dobaaaar.

evo jedan za danas i od mene:

 

Ide Mujo kupiti kruh, dode u ducan i pita koliko kruh kosta. Prodavac kaze:

- 10 maraka.

Pita Mujo zasto tako puno.

- Pa 2 marke za kruh, 2 za Aliju, 2 za Federaciju, 2 za SDA i 2 za mudzahedine, - objasni prodavac.

- Pa dobro, kaze Mujo, kad je za tako dobre stvari, onda evo 10 maraka.

Prodavac mu vrati 2 marke i kaze:

- Nema kruha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan dobar, sad sam ga se sjetio:

 

Došao Mujo prespavati kod Hase.Sapavaju oni

a Mujo stalno prdi.Haso više nije mogao izdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uselili Mujo i Haso novi stan. Ulazi Mujo, i neshvativši da je ogledalo nasuprot vrata, pomisli da je netko već unutra, uplaši se i vikne:

- Haso, bolan, netko je u našem stanu.

Dolazi Haso i pogleda:

- Pa, već su ih dvojica. Idemo po policiju.

Malo kasnije dolazi policajac, otvara vrata i reče:

-

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako je i red, 1 dan - 1 vic, evo moj za danas:

 

Igraju slonovi nogomet protiv miševa, jedan miš zakasnio i dolazi na poluvremenu i pita: "dečki za kog igram?"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...