Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

05.05.2011.

Recommended Posts

ljudići...brzinski pozdrav i odzdrav... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudići...brzinski pozdrav i odzdrav...

Polako žuri! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekako sam uvjeren da će villarreal večeras dobit porta.proć neće,nema šanse,ali vjerujem da će ih dobit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekako sam uvjeren da će villarreal večeras dobit porta.proć neće,nema šanse,ali vjerujem da će ih dobit.

 

I ja sam htio to odigrati ali...

Villareal igra tešku utakmicu idući vikend i mogao bi u današnjoj utakmici čuvati dio igrača. Mislim da im je u ovom trenutku bitnija Španjolska liga ( gdje love Ligu prvaka iduće godine ).

Vjerojatno se i Villareal pomirio sa činjenicom da ne mogu stići prednost Porta ( 5:1 ) pa bi u današnju utakmicu mogli ući bez nekog velikog motiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam htio to odigrati ali...

Villareal igra tešku utakmicu idući vikend i mogao bi u današnjoj utakmici čuvati dio igrača. Mislim da im je u ovom trenutku bitnija Španjolska liga ( gdje love Ligu prvaka iduće godine ).

Vjerojatno se i Villareal pomirio sa činjenicom da ne mogu stići prednost Porta ( 5:1 ) pa bi u današnju utakmicu mogli ući bez nekog velikog motiva.

 

ipak je prošlo.ja sam gledao na to ovako-porto pošto ima veliku prednost neće bezglavo jurišat na gol villarreala dok će villarreal od prve minute krenit na sve ili ništa i vjerovatno,ako ništa drugo,zbog publike da će makar probat dobit utakmicu.desilo se točno ono što sam i pretpostavljao-dominacija villarreala,odlične kontre porta i ipak želja domaćih da zahvale publici pobjedom.

 

na kraju će ovo bit jedno od najdosadnijih finala u povijesti europe.ova jadna braga nema ni 3% šanse protiv ovakvog porta.al sa druge strane-svaka čast portu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...