Jump to content
Sign in to follow this  
EXERBET

12.06.2011.

Recommended Posts

Vas dva inače gledate i pratite hokej cijelu sezonu ili ste dojmove skupili samo u kupu?Izgleda da je ovo drugo :uredu:

 

 

Sto se mene licno tice ja pratim vec duze vrijeme hokej, ali u zadnje vrijeme bas aktivno pogotovo sada kad je Stenli kup, inace navijam za Pittsburgh Penguins jer su mi pravo draga ekipa, a sada posto su ispali navijam za Boston Bruinse iz razloga sto me je Thomas zadivio i sto ljudi stvarno dobro i agresivno igraju, sto ne znaci da je Vancuver losa ekipa jer su u regularnoj sezoni i zarali i palili ali eto kad vec moram da biram izmedju te dvije ekipe odlucio sam se za Boston...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima do veceras :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro

 

 

sa koeficientom od 3,48 nisam u h2h mogao osvojiti 2 boda :uredu:

 

 

cestitam nedrealista

 

hvala drug... mada sam to odigro na srecu pa ako prodje, malo sam samo nesto kao gledo gdje bi mogo bit iks u tu ga opalim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vas dva inače gledate i pratite hokej cijelu sezonu ili ste dojmove skupili samo u kupu?Izgleda da je ovo drugo http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

 

Upravo sam se opekao na ove spaljene Japance drugu ligu.Pri 2:1 , glupavi miđid od suca produži utakmicu tri minuta i onda svira kraj u četvrtoj taman ko da je čeko izjednačenje da mi shebe tiket.

 

natjeralo me H2H takmicenje i cekanje protivnika da pratim ova nocna takmicenja :uredu: a inace sezonu pratim pomalo a play-off malo vise ako vidim da su zanimljive utakmice... mada mi se sve vise svidja hokej i od slijedece sezone cu ga bas pratiti al tad je tesko pogoditi na kladionici jer u regularnom dijelu sezone svak svakoga moze dobiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

MY ACCOUNT

 

MR DENIS JANKOVIC

Pozdrav svima.Molim nekog da mi neko pošalje na moj MB 2.5 eura.Htio bih si uplatit na expekt no minimalni depozit je 5 eura.Vratit ču novac odmah nakon što si uplatim

Posted ImageACCOUNT SUMMARY

 

Balance2.64 EURLast transaction+2.57 EURLast successful login16 May 2011, 18:21 (CET)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...