Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

15.06.2011.

Recommended Posts

neide te kladionica, neide te ps, nikad nisi sutno lotpu, neznam otkud ti vise tolika volja da uopste pratis sport http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

ufati se heklanja ili vezi goblene, mozda te tu krene :nije:

 

kako me ps ide ti najbolje znas zato i ne smijes vise da zoves, a sto se tice lopte nemoj molim te ni kao golman nisi uspio a ne nesto ozbiljnije.

 

dobro vece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubila me ova Granada danas http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_sad.gif gledao sam samo zadnjih pola sata, ali sam uspio vidjeti njihovu stativu u situaciji 1 na 1, kasnije su imali šansu kad je frajer sa 16 metara pogodio prečku, lopta se odbije do suigrača koji u prihvaćanju igra rukom i zabija gol, naravno poništen. I u takvoj utakmici u kojoj Granada ima apsolutnu dominaciju (11-2 u kornerima). Dosuđeno 3 minute sudačke nadoknade. U 93:05 minuti igrač Elchea igra rukom u svom 16ercu, dosuđen penal za Granadu. U 96 minuti vratar brani penal, ali sudac dosuđuje ponavljanje zbog toga što je igrač gostiju prerano utrčao u 16erac. Nakon 7 i pol minuta sudačke nadoknade, igrač Granade ponovno puca, i naravno golman ponovno brani. Kraj utakmice 0:0.

Da ovo nisam odigrao vjerojatno bi završilo 14:0

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubila me ova Granada danas :uredu: gledao sam samo zadnjih pola sata, ali sam uspio vidjeti njihovu stativu u situaciji 1 na 1, kasnije su imali šansu kad je frajer sa 16 metara pogodio prečku, lopta se odbije do suigrača koji u prihvaćanju igra rukom i zabija gol, naravno poništen. I u takvoj utakmici u kojoj Granada ima apsolutnu dominaciju (11-2 u kornerima). Dosuđeno 3 minute sudačke nadoknade. U 93:05 minuti igrač Elchea igra rukom u svom 16ercu, dosuđen penal za Granadu. U 96 minuti vratar brani penal, ali sudac dosuđuje ponavljanje zbog toga što je igrač gostiju prerano utrčao u 16erac. Nakon 7 i pol minuta sudačke nadoknade, igrač Granade ponovno puca, i naravno golman ponovno brani. Kraj utakmice 0:0.

Da ovo nisam odigrao vjerojatno bi završilo 14:0

 

:nije:

 

to ti je ona situacija.. ekipa A pobjedi npr. 15 puta u zadnjih 15 susreta ...ja odigram na njih i oni izgube http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_bag.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubila me ova Granada danas :uredu: gledao sam samo zadnjih pola sata, ali sam uspio vidjeti njihovu stativu u situaciji 1 na 1, kasnije su imali šansu kad je frajer sa 16 metara pogodio prečku, lopta se odbije do suigrača koji u prihvaćanju igra rukom i zabija gol, naravno poništen. I u takvoj utakmici u kojoj Granada ima apsolutnu dominaciju (11-2 u kornerima). Dosuđeno 3 minute sudačke nadoknade. U 93:05 minuti igrač Elchea igra rukom u svom 16ercu, dosuđen penal za Granadu. U 96 minuti vratar brani penal, ali sudac dosuđuje ponavljanje zbog toga što je igrač gostiju prerano utrčao u 16erac. Nakon 7 i pol minuta sudačke nadoknade, igrač Granade ponovno puca, i naravno golman ponovno brani. Kraj utakmice 0:0.

Da ovo nisam odigrao vjerojatno bi završilo 14:0

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_bag.gif

 

aaaaa pa to nisam vidio, a i bolje je ccccc

ja pratio do 91.minute i iskljucim, rekoh ovo je kraj 0-0.... pratio samo livescore i vidim nikad kraj, kontam ovi kasne, kad ono penal jedan i ponovljeni penal.... nevjerovatno :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema mi kolege Baneta da malo prokomentiramo hokej i već je dosadno u kafiću Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda će AVu proradit muda večeras

 

Laku noć :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...