Jump to content
Sign in to follow this  
Max_Damage

Moneybookers isplata problem

Recommended Posts

Evo dobri ljudi, imam jedan problem kod isplate pa ako mi mozete pomoci jako bih Vam bio zahvalan!

 

Dakle, povukao sam novce sa unibeta na moneybookers e sad kad idem na withdraw javi mi ovu poruku Posted Image

 

Ocito nemogu izabrat opciju 1 jer nemam kreditne

 

Sto ce bit ako izaberem opciju 2? Sto ce mi to doci na banku nakon 2-3 dana?

 

Jel postoji koji drugi nacin da dobijem te novce na bankovni racun? Da ja nekom posaljem preko moneybookersa na njegov moneybookers pa on meni na bankovni racun?

 

Decki, pomoc, please... Zasto mi je to hitno? Jer u utorak idem na more pa da nesto imam sa sobom, danas sam nesto vise dobio na kladi pa sam to povukao..

 

Puno hvala!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisu veliki novci u pitanju. 30 EUR. Kad bi netko bio tako dobar pa bi ja preko moneybookersa poslao njemu lovu a on uplatio meni na tekuci racun...

 

molim ljude za pomoc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam gdje je Dwiz. On bi ti mogao pomoći. Poslati ću mu SMS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max_Damage, Dwiz će sutra biti na forumu.

 

Rekao mi je da će ti nastojati pomoći.

 

Javi mu se na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedna mini napomena: neke kladionice imaju limit za isplatu, npr. kod baw je 30 eura tak da si odmah pogledaj kolki ti je limit kod tvoje klade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedna mini napomena: neke kladionice imaju limit za isplatu, npr. kod baw je 30 eura tak da si odmah pogledaj kolki ti je limit kod tvoje klade.

Povukao sam od Unibeta. Da sam znao za to sranje, da oprostite, na moneybookersu, nebi vukao novce na mb nego bi direktno sa klade na devizni...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Max_Damage, Dwiz će sutra biti na forumu.

 

Rekao mi je da će ti nastojati pomoći.

 

Javi mu se na PM

 

Hvala, Tuto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da malo aktiviram ovu temu nakon samo 5 godina. Do sad sam isplaćivao sa moneybookersa na visu koju sam u međuvremenu zatvorio, sad imam problem sa isplatom na račun. Budući da ništa od onog što me zanima nisan naša kod njih, a uz to ni odgovor na mail ne dobivam, možda mi se tu netko smiluje.

1. Isplata 200 eura nije prošla, vratili su mi pare, samoo 40 eura manje. ZAAŠTOOOOO?

2. Kad registriram bankovni račun kod njih, traže mi bank account number: broj računa kakvog ja imam na kartici (20******) ili moj IBAN? (ja sam unio u prvospomenutom formatu, nisu ništa javili da je netočan broj, sad možda mislim da je problem u tome što im triba iban umisto toga).

3. Will Hill mi nije htio prihvatiti karticu koja ide uz taj račun (mastercard hypo banke) uz obrazloženje da ne prihvaćaju uplate iz te banke u toj zemlji. da nije isti problem s moneybookersom?

4. ako ništa od toga ne prođe i ja ne dobijem svoje pare, ima li dobra duša da priko njega isplatim dio para sa moneybookersa pa da mi prebaci pare (uz proviziju, naravno)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da malo aktiviram ovu temu nakon samo 5 godina. Do sad sam isplaćivao sa moneybookersa na visu koju sam u međuvremenu zatvorio, sad imam problem sa isplatom na račun. Budući da ništa od onog što me zanima nisan naša kod njih, a uz to ni odgovor na mail ne dobivam, možda mi se tu netko smiluje.

Ukoliko nisi 'jak' sa engleskim onda neka ti 'bog pomogne', jer osnovno je razumjeti šta se od tebe traži. Ukoliko se ne zna, pita se nekoga tko zna prije nego se ide u bilo kakvu realizaciju transakcija. Također je potrebno poznavati kartično poslovanje i znati koje su kartice debitne, a koje kreditne. Ukoliko se ne zna, nazove se i pita banku da li se može vršiti plaćanje u inozemstvo putem dotične kartice i primati uplatu na dotičnu karticu. Da bi se moglo isplaćivati na 'Credit/debit card' ona mora biti verificirana od strane MB, u suprotnom ništa od transakcije. Kod bankovnog računa potrebno je poslati MB: Naziv banke, Sjedište banke, SWIFT/BIC, IBAN, Broj računa. I to je to.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni treba pomoc oko ovoga..ima li neko iz bosne da je radi transakcije sa moneybookersa u banku...ako moze da se nadjemo na fejsu pa da pomogne :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jak sam ja s engleskim, debitna mi je verificirana, al je Mastercard, a na nju ne isplaćuju, verificirana mi je i adresa i tu sve štima. S bankom (navodno) sve štima, jer sam kod otvaranja multivalutnog računa naglasio da će mi tribat skoro pa isključivo za online transakcije. A MB me nije tražio IBAN i broj računa, samo broj računa, a budući da piše bank account nuber a ne iban, ja sam upisao broj računa, bez šifre banke (budući da sam već upisao swift kod banke) i sličnih dodataka. Poslao sam im mail u kojem sam ih pitao treba li im iban ili broj računa i odgovora nema. Mislim da bi jedino tu moga biti problem, ali prije nego probam opet povući pare bi htio znat sigurno jer mi se ne gubi još 40 eura bezveze. Sa Visom je sve bilo lako, verifikacija u roku 2 dana i samo lupaj pare.

Poznajem vrste kartica, načine plaćanja i više manje sve vezano uz online transakcije, samo me zanimalo od nekog tko je možda već registrirao bankovni račun kod njih zna li u čemu je problem.

Sa karticama je općenito jednostavno, ali sa računima to ovisi o njima. Recimo, will hill traži moj iban, dok bwin traži samo kod banke i broj računa, a paypal više manje sve prihvaća. A moneybookers traži (umetni traženu informaciju ovdje) :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo me zanimalo od nekog tko je možda već registrirao bankovni račun kod njih zna li u čemu je problem.

Za urednu isplatu im je potrebno poslati podatke koje sam ti naveo, jer ja isplaćujem sa MB na devezni račun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...