Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

31.07.2011

Recommended Posts

18:00 Mura 05 - Nafta /2,5/ TIP OVER @ 1,85 EXPEKT 6/10

 

V Murski Soboti bo danes velik nogometni praznik saj na stadionu Fazanerija bi naj padel rekord stadiona po številu gledalcev(star rekord iz leta 1995 ko je gostoval švicarski Aarau - 5.500 gledalcev). Gostovala bo ekipa Nafte iz Lendave in po 9 letih bo ponovno prekmurski lokalni derbi....Odločil sem se,da bodo padli najmanj trije zadetki!!

Mura 05 je trenutno na 4.mestu z 1 zmago(Koper 1-0) in 1 remijem(v Novi Gorici 1-1) in imajo 4 točke. Mura se je vrnila po 6 letih igranja v nižjih ligah in prejela s strani NZS povabilo za igranje v 1.ligi katerega je upravni odbor tega kluba prejel....Sam sem si ogledal dve tekmi( v živo proti Kopru in po TV proti Gorici) in šibka točka tega kluba je vezna linija in napad....Jutri bo namreč prvič za točke igral tudi Mate Eterović iz Sinja,ki je predtem igral za Nafto in Maribor....Poleg njega v napadu bo igral še Nismir Fajić(prej Travnik) medtem ko je vezna linija še vedno "krizna" linija....Obramba na čelu z Cipotom in Ošlajem je odlična saj so v dveh tekmah prejeli le 1 zadetek.....

Nafta je trenutno na zadnjem 10.mestu z 2 porazoma kjer so najprej izgubili proti Triglavu z 1-2 in na koncu še doma proti Mariboru z enakim izidom...Zanimivost obeh tekem je,da so vedno gol prejeli po izteku 90 minut igre....Nafta ima v svojih vrstah nekaj Murinih igralcev kot so vratar Ajlec, Sreš.....Nafta je lani osvojila 9.mesto in bi morala igrati dodatne kvalifikacije za prvo ligo proti Interblocku,ki pa so Ljubljančani odpovedali....So v izredno težkih finančnih razmerah zato je pred sezono odšlo več kot 10 igralcev....

Moja napoved : Med pogovori z Murinimi navijači(tudi jaz sem navijač Mure) smo mnenja,da bo Mura 05 težko zmagala saj je v ekipi 6-8 igralcev,ki še niso dopolnili 19 let obenem pa bodo imeli hude težave z kondicijo....Pričakujem,da bodo pred morda 7000 gledalci (to zdaj pričakujejo) bodo padli zadetki,ki pa bolj ali manj upam na zadetke Fajića in Eteroviča...Nič slabši ni niti Bohar Damjan....Tudi pri Nafti imajo odlične napadalce kot so Vaš, Lesjak,Zelko zato TIP OVER!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...