Jump to content
Sign in to follow this  
allart

04.08.2011

Recommended Posts

00:00 Isner J. - Blake J. tip : 1 @ 1.65 Pinnacle Sports 5/10

 

Susret dva Amerikanca u sred Amerike pred svojom publikom, znatno mladjeg Isnera i sada vec na zalasku karijere Blake.Igra se vec treci mec stim sto je Isner preskakao prvo kolo a u drugom je bez ikakvih problema izbacio Kamkea u dva seta.Sa druge strane Blake je igrao vec dva meca, prvi protiv Japanca Ita kojeg je dobio 6:3,6:3 ali ne moze se reci da je Blake bas bio previse siguran na svom servisu jer je dao protivniku 6 brejk lopti ali je uspeo ipak da spasi cak 5.U drugom mecu je napravio malo iznenadjenje i izbacio Nalbandiana u dva seta naizgled dosta lako ali sudeci po statistici Nalbandian nije blistao, dao je 7 brejk lopti a procenat ubacenog prvog bio je svega 49%.Na drugoj strani Blake je bio siguran i uspeo da spasi 3/3 brejk lopte i tako veoma brzo dosao do treceg kola na ovom turniru.Sto se tice Isnera jasno je da ne blista ove sezone kao prethodnih ali verujem da u ovom trenutku moze dobiti matorog Blake-a.Njih dvojica igrali su samo jedan mec i to upravo ove godine pre nesto vise od 10 dana u Atlanti gde je Isner bio bolji ali nimalo lak mec koji se igrao u tri seta, i sva tri su bila izuzetno dugacka,7:6,6:7,7:5.Dakle jasno je da to nije bio nimalo lak posao za Isnera koji je u tom mecu barem po kvoti bio nesto veci favorit nego danas.Naravno sada se uzeo u obzir i taj prethodni mec koji nije bio lak kao i dve lake pobede Blake-a na ovom turniru ali i dalje mislim da je Isner sa razlogom favorit ovde i da je kvota od 1.65 svakako vredna uzimanja.Ove godine Isner nije osvojio nijedan turniru jos uvek, bio je nadomak Atlante ali je izgubio u finalu od Fisha u opet dosta teskom mecu.To je bio slucaj i prosle sezone kada je isto od Mardy-ja izgubio finale Atlante isto u tri seta.No kada se sve uzme u obzir verujem da bi Isner ovde mogao da pobede jer svi znamo da ova podloga i ovi turniri u Americi jesu ono gde on moze da pruzi svoj maksimum jer mu takvi uslovi najvise odgovaraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

00:00 Isner J. - Blake J. tip : 1 @ 1.65 Pinnacle Sports 5/10

 

Susret dva Amerikanca u sred Amerike pred svojom publikom, znatno mladjeg Isnera i sada vec na zalasku karijere Blake.Igra se vec treci mec stim sto je Isner preskakao prvo kolo a u drugom je bez ikakvih problema izbacio Kamkea u dva seta.Sa druge strane Blake je igrao vec dva meca, prvi protiv Japanca Ita kojeg je dobio 6:3,6:3 ali ne moze se reci da je Blake bas bio previse siguran na svom servisu jer je dao protivniku 6 brejk lopti ali je uspeo ipak da spasi cak 5.U drugom mecu je napravio malo iznenadjenje i izbacio Nalbandiana u dva seta naizgled dosta lako ali sudeci po statistici Nalbandian nije blistao, dao je 7 brejk lopti a procenat ubacenog prvog bio je svega 49%.Na drugoj strani Blake je bio siguran i uspeo da spasi 3/3 brejk lopte i tako veoma brzo dosao do treceg kola na ovom turniru.Sto se tice Isnera jasno je da ne blista ove sezone kao prethodnih ali verujem da u ovom trenutku moze dobiti matorog Blake-a.Njih dvojica igrali su samo jedan mec i to upravo ove godine pre nesto vise od 10 dana u Atlanti gde je Isner bio bolji ali nimalo lak mec koji se igrao u tri seta, i sva tri su bila izuzetno dugacka,7:6,6:7,7:5.Dakle jasno je da to nije bio nimalo lak posao za Isnera koji je u tom mecu barem po kvoti bio nesto veci favorit nego danas.Naravno sada se uzeo u obzir i taj prethodni mec koji nije bio lak kao i dve lake pobede Blake-a na ovom turniru ali i dalje mislim da je Isner sa razlogom favorit ovde i da je kvota od 1.65 svakako vredna uzimanja.Ove godine Isner nije osvojio nijedan turniru jos uvek, bio je nadomak Atlante ali je izgubio u finalu od Fisha u opet dosta teskom mecu.To je bio slucaj i prosle sezone kada je isto od Mardy-ja izgubio finale Atlante isto u tri seta.No kada se sve uzme u obzir verujem da bi Isner ovde mogao da pobede jer svi znamo da ova podloga i ovi turniri u Americi jesu ono gde on moze da pruzi svoj maksimum jer mu takvi uslovi najvise odgovaraju.

 

7:6, 1:6, 7:6

 

 

Inace nikad vise na Isnera ono juce je bila ocajna igra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00 Troicki V. - Isner J. tip : 1 @ 1.962 PinnacleSports 5/10

 

Znaci ovo jednostavno ne mogu a da ne odigram...Sinoc sam izgubio zivaca na Isnera kao nikad do sad...Servis kao da nije postojao jer to nije ni priblizno onome sto je radio prosle, odnosno pretprosle sezone. Servis gemove dobijao je na najtezi moguci nacin, gotovo svaki je isao na razliku sto je katastrofa ako ti je servis najveci adut u igri a sa druge strane Blake je imao daleko veci broj laksih servis gemova u kojima Isner uzme maksimum jedan poen.Sto se tice razmene poena i direktnih poena tu je Isner bio smesan...Neiznudjenih gresaka ko kise, dva udarca nije mogao da poveze a da ne pogresi dok je Blake igrao neverovatno i retko pravio neiznudjene..Jeste da Isner ne trci mnogo ali ga je Blake izvozao za ceo zivot u tom mecu i bilo koju duzu razmenu poena Isner je gubio..Jedini sto je dobro uradio u celom mecu jesu taj brejkovi gde ga je servis sluzio dobro za razliku od Blake-a.Mec je trajao 2h i 13 minuta i iako je Isner pokusavao da skrati svaki moguci poen kada to nije uspeo Blake ga je naterao da se oznoji posteno sto je uglavnom bilo uzalud za Isnera posto je svaku duzu razmenu udaraca gubio..Sto se tice Troickog on je odlicno zapoceo ovaj turnir jer je imao dva laka i kratka meca protiv prvo mladog Harisona a onda jutros protiv Andersona igrao svega 1h i 8 minuta iako se ocekivalo da ce mu ovaj praviti probleme s obzirom na odlican servis koji ima.Troicki je dobio sa lakih 6:3,6:3 i sigurno je odmorniji od Isnera koji verovatno nije verovao da ce opet morati da se oznoji posteno da bi dobio mec.Viktora nisam gledao sudeci po rezultatima ne igra lose i ja ovde moram prosto da igram na njega jer ono sto sam sinoc kod Isnera video je jedno veliko razocarenje, kvota je dobra i vredna uzimanja, a Isner ovo moze da dobije samo ukoliko mu se bas veceras nekim cudom vrati onaj servis, valjda nisam takav baksuz, a inace u razmeni poena Isner je jedna velika 0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

03:15 Monfils G. - Tipsarevic J. tip : over 22.5 @ 1.85 Expekt 5/10

 

Bice ovo odlican mec jer su i jedan i drugi na ovom turniru do sada pokazali odlicnu igru.Monfils je favorit, kvota se krece od 1.35 pa do 1.55 i mislim da je kvota mozda i malo potcenjujuca za Janka koji sigurno moze da pruzi veliku otpor Francuzu.Monfils je u prvom mecu igrao protiv Sweetinga i servirao neverovatno, cak 17 aseva i zaista visok procenat prvog servisa, kako ubacenog tako i realizacije.Sinoc je igrao drugi mec protiv Tursunova i dobio opet na slican nacin prvom, lakse prvi set a drugi opet u taj brejku.8 aseva, nesto nizi procenat ubacenog prvog ali i dalje velika realizacija.Sto se tice Janka, on je nesto lakse dobijao svoje meceve, prvo je igrao protiv Berrera kojeg je pocistio bez imalo problema, nije mu dao Janko nijednu brejk sansu.U drugom mecu protiv Dimitrova, isto nije imao nikakvih problema, samo jednom je izgubio svoj servis i imao je visoku realizaciju prvog, cak 87%.Sastajali su se sest puta do sada i trenutno je 3:3,Monfils je dobio oba skorasnja meca i to oba na betonu ali mislim da to ovde nece igrati presudnu ulogu vec trenutna igra koja je manje vise izjednacena tako da mislim da ovde Janko sigurno moze da namuci Francuza, pa i da mu uzme barem jedan set ne bi bilo nikakvo iznenadjenje a prva pomisao pri pogledu na ovaj mec bila je da ce ici u 3 seta tako da cu pre svega ispratiti taj osecaj i uzeti over 22.5 gema koji mogu biti predjeni i u dva ali svakako mislim da Janko moze vise od toga.Dobra kvota je i na over 2.5 seta pa je po meni i to vredno uzimanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...