Jump to content
Tuto

14.09.2011.

Recommended Posts

mozda pobjeda nad Hrvatskom 78 -76, sa poenima Ilievskog deset sekundi prije kraja

 

ili

 

pobjeda 72-70 nad Finskom iako je Muurinen na devet sekundi do krjaa promasio dva poena

 

ili

 

pobjeda 65-63 nad Gruzijom sa sutom McCalebb dvije sekunde prije kraja

 

Pa to ti je kosarka brate, ne vidim sta je tu sretno sto Ilievski je dao kos na 10s prije kraja ili McCalleb na 2s prije kraja ... Jel ovo sreca ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema sumnje da Makedonija ima kvalitet, najvise u McCalebbu i Anticu, jer to pokazuje i omjer od 6-2 u pobjedama na ovom EP, ali ja ostajem pri tome da ce Litvanija veceras da slavi jer je kvalitetnija + domaci teren :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

сакам и Македонија, победа вечерва :nije:

 

сакам и Македонија, победа вечерва http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/76tatice_06.gif

 

a litvanci odgovaraju: mes ne kvailas man, žaisti saugiai vienas su mumis http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo

 

:nije:

 

najbolje je biti realan i objektivan sto se tice kladionica.

 

trebala bi LItvanija uzeti veceras jer ih pobjeda vodi u polufinale i sigurno na OI 2012

 

Kada BIH NEkad igra protiv bolje ekipe u fudbalu, kosarci, rukometu.... ja uvijek idem na kladjenje na protivnika. Ako kojim slucajem pobjedi BIH onda sam bar happy ali bez novca http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ti je kosarka brate, ne vidim sta je tu sretno sto Ilievski je dao kos na 10s prije kraja ili McCalleb na 2s prije kraja ... Jel ovo sreca ?

 

nije to sreca al ako ste ekipe koje su slabije od litvanije tijesno pobijedili onda je logicno da ce vas litvanija pobijediti jer je jaca od tih ekipa pa samim tim i od vas :nije: al iznenadjenja su uvijek moguca i ako makedonija uspije drzati prikljucak za litvanijom cijelu utakmicu onda na kraju uz malo srece moze pobijediti sa nekim kosem u zadnjim sekundama kao sto je vec radila http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ti da mislis sto je makedonija pobijedila BIh, pa da smo nesto protiv vas. Naprotiv, volio bih da pobijedite Litvaniju i za vas veceras navijam kao da BIH igra, ali kada je kladionica u pitanju, nema emocija, navijackih parova itd.

 

btw mi smo zesce karine, tako da i nije tesko pobijediti BIH :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ti da mislis sto je makedonija pobijedila BIh, pa da smo nesto protiv vas. Naprotiv, volio bih da pobijedite Litvaniju i za vas veceras navijam kao da BIH igra, ali kada je kladionica u pitanju, nema emocija, navijackih parova itd.

 

btw mi smo zesce karine, tako da i nije tesko pobijediti BIH :nije:

 

Svi smo svesni da su Litvanci bolji, da je publica sa njima i sve ostalo ali ... Jednostavno patriotizam je veci nego bilo sta, srce kuca u jedan ritam a to je vec poznato Posted ImagePosted ImagePosted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

 

svaka cast al litvanija je litvanija a sad niko nema pravo na gresku, po grupama inekako al sad se odlucuje o medaljama i putnicima za olimpijske igre.... mada te i razumijem, da igra moja BiH isto tako bi se nado da moze iznenaditi i pobijediti :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast al litvanija je litvanija a sad niko nema pravo na gresku, po grupama inekako al sad se odlucuje o medaljama i putnicima za olimpijske igre.... mada te i razumijem, da igra moja BiH isto tako bi se nado da moze iznenaditi i pobijediti http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

BIH moze iznenaditi samo ako protivnik ne izadje na teren :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego da pitam ove zagrepcane sta misle hoce li real uvaliti dinamu 4 gola (kvota preko 2 da ce bit 4 gola na utakmici a tesko da ga dinamo njima zabije) medjutim da ovo odigram koci me relacija mamic - bolt - perez, bolt navija za real i doso u zagreb na miting, perez doso da gleda bolta a ovi njemu poklonili dres reala, pa kontam da nebude kakav dogovor izmedju njih da ih real ne ponizi nego da stane na 2-3 gola... a mozda i dinamo odigra neku kvalitetnu utakmicu pa nedozvoli realu da mu tek tako trpa golove... obicno tako i bude, gdje ocekujes puno golova ono budo malo, sjetite se samo Man. Utd - Dinamo u ligi prvaka na Old trafordu kad je zavrsilo 0:0 a svi su ocekivali da ce ih United nabusit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...