Jump to content
PERKAN

01.10.2011.

Recommended Posts

Može li Montpeiller barem do boda s igračem više? :nije:

 

trebo bi zabit bar jedan go a neznam hoce li jos koji primit... ove sezone su dobro startali

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebo bi zabit bar jedan go a neznam hoce li jos koji primit... ove sezone su dobro startali

 

Bordeaux od kad je dobio crveni karton je prestao igrat... moraaaaaa Montpeiller barem izjednačiti :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bordeaux od kad je dobio crveni karton je prestao igrat... moraaaaaa Montpeiller barem izjednačiti :nije:

 

Oni ga još i primiše. P im M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuhhh! Namučiše me Jovana i drugarice.

 

Ali sve se dobro završi. Srbija je u finalu EP u odbojci.

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

..a niko ne spominje Inter,po meni isto kec!! Kvota solidna!! :nije:

 

Ja sam samo znao da ne treba da igram na Intera....0-3 od Napolija, je dokaz da su pali i to je to...Inter treba u sirokom luku izbjegavati ove sezone, pa kad im se pogleda sastav, meni tu nema nikakve sigurnosti da ce dobiti iole jacu tekmu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

proslo i kod mene liverpul roma aston vila (poklon kvota), herta oba daju go al sam dodo popisani villareal majku im smotanu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_redcard.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_redcard.gif ceko bi jos malagu veceras :nije:

 

uh bolje je sto si pao ranije ja cekam samo malagu a oni gube , priznao hetafeu sudija gol rukom Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

uhuhu kakva golcina baptiste Posted Imagesteta nadrealisto za dobitak ali bar si postedeo zivce , ja se iskida zadnje minute a komsije sigurno imaju traume od mog vriska kad su dali treci gol

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh bolje je sto si pao ranije ja cekam samo malagu a oni gube , priznao hetafeu sudija gol rukom Posted Image

 

nije pao, dok sudija ne odsvira kraj... bravo Malaaagaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaa kakav gol Baptiste za 3-2 Malaga - Getafe, fenomenalna tekma i golcina ovog vikenda :nije:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

sudija umalo da upropasti mec , onaj gol hetafea bio rukom , kao da je ucio od maradone kako se daje gol , ali baptista je zabio kao Kleo protiv hajduka , svaka cast, mec za infarkt zato volim spanski fudbal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...