Jump to content
Sign in to follow this  
storm

08.10.2011.

Recommended Posts

Nisam doma i zeza me internet, slab je signal, pa ukratko izdvajam po meni najbolji bet iz konferencije..

 

 

Soccer » England » Blue Square Premier

16:00 York - Braintree

-----------------------------------------------------------

Novopridosli Braintree je veoma dobro krenuo u sezonu, drze se u vrhu tabele i postizu veoma dobre rezultate. U analizi utakmice proslog kola, napisao sam bi trebali pobjedjivati slabe i osrednje ekipe, dok ce protiv jakih gubiti, sto se i dogodilo- u zadnjoj utakmici izgubili su od Fleetwooda 1-2 sto govori da nisu bezazlena ekipa i mogu svakome pomrsiti planove. Danas gostuju kod nepredvidivog Yorka, koji ima dva boda manje od Braintreea. Za York sam napisao da ih ocekujem u payoffu, sto se na pocetku i nije pokazalo, ali sudeci prema rezultatima zadnjih utakmica, mozemo ocekivati pobjede. Trenutno je York veoma efikasan, ocekujem da uzmu tri boda protiv Braintreea, ali najbolja opcija mi se cini golovi. Oba tima u zadnje vrijeme primaju i postizu dosta golova, prosjek u zadnje cetiri utakmice svake ekipe je minimum 3 gola, pa tako nesto ocekujem i danas.. Over 2.5 goals @ 1.90 (Pinnacle)

6-2 FT

Edited by storm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...