Jump to content
Tuto

11.10.2011.

Recommended Posts

slovenacki navijaci su najavili prekid utakmice,tako sad citam u novinama

 

ne verujem u to, nesto mi nelogicno da slovenija ima takve navijače, i ne znam zasto bi to uradili :uredu:

Nego ovako gledano, neće oni pustiti nikoga, a i ne bi bilo sportski. Po meni je realno da bude neki x, i to tip iz 2 u x kvota oko 15 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif akav nam je selektor dobro je i da smo ovako sto postigli. Jesi video prosli put, on drzi fejsu i stankovica u timu? dokle god bude igrao Stankovic mi cemo biti puska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Srbija je fulja u fudbalu, ja igram 1X jer je to realan tip - kladioničarski, a naravno navijam za Srbiju :uredu:

 

igro bi i ja 1X i to na veci ulog da je drugacija situacija, da i sloveniji treba... nekazem da ce ih slovenci pustiti al srbija ima veci motiv, vise ce trcati i ganjati da zabiju go nego slovenci kojima je svejedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima i sretno na kladari :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slovenija- Srbija 1:3... Nema šanse da Slovenci mogu dobiti utakmicu. Da su recimo u igri za baraž, realno bi bio X ali ovako ništa ne dolazi u obzir osim trijumfa Srbije... Realno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mislim da bi Njemačka mogla pustiti Belgijancima... Mada, možda i ne moraju puštati, Belgija ima solidan tim i imperativ pobjede dok će Njemačka kao siguran učesnik Eura vjerojatno igrati sa nekom b timom... Varljiva utakmica :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slovenija- Srbija 1:3... Nema šanse da Slovenci mogu dobiti utakmicu. Da su recimo u igri za baraž, realno bi bio X ali ovako ništa ne dolazi u obzir osim trijumfa Srbije... Realno...

 

potpuno se slazem sa tobom :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...