Jump to content
Sign in to follow this  
rockytomas

20.10.2011

Recommended Posts

nocas u CONCACAF Champions League igraju

04:00 Motagva - LA Galaksi tip 2 kvota oko 1,6 u lokalu i pada a na vecini online je oko 1,5

zadnje kolo a pre njega LA galaxy ima 9 bodova i treba mu pobeda za prolaz dalje

domacin iz hondurasa je bio ocajan sve meceve je izgubio od toga na svom terenu sa 2-4 i 0-2

i u svom prvenstvu su ocajni na zadnjem mestu iz 12 kola sto govori o tome koliko su losi , nasuprot njima LA je u dobroj formi , obezbedeili su play off tako da ce uci u mec jako motivisani

samo ako se uporedi americki i honduraski fudbal lako se dolazi do zakljucka da je razlika ocita a plus ameri imaju strance poput beckama , zuninja, cardoza ... srecno ko prati Posted Image 0-1 Posted Image

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

euro liga 20.05 Tottenhem- Rubin 2 DNB kvota 3,55 ili X2 kvota 2,05

Englezi su u velikim problemima uoči susreta zbog velikog broja izostanaka. Iako je Harry Redknapp najavio da će ovo natjecanje igrati oni koji nemaju preveliku minutažu u Premiershipu, sigurno se nije nadao da će imati toliko problema oko sastavljanja momčadi. Večeras će tako na raspolaganju imati tek dvojicu zdravih centralnih braniča Sebastiena Bassonga i Younesa Kaboula.

Opet će zaigrati neki mladići koji su u dosadašnjim utakmicama pokazali da mogu izgurati ovo natjecanje. Rose, Townsend i Carroll su gotovo sigurno u početnom sastavu. No, ne znači to da su Englezi slaba momčad, dapače. Ima tu i dalje nekoliko vrlo dobrih igrača poput Dos Santosa i Pavlyuchenka koji nestrpljivo čekaju svaku priliku kako bi se dokazali i eventualno popravili svoj status kod Redknappa.

Za Ruse je važno da su se od ozljeda oporavili hitri napadači Martins i Valdez, koji bi oslabljenoj obrani Spursa mogli stvarati velike probleme. U kadru je opet i branič Kaleshin koji je vukao ozljedu već neko vrijeme. Sigurno neće nastupiti napadač Dyadyun, no on je povratkom ranije spomenutog napadačkog dvojca ionako pao u drugi plan.

 

Gosti su za vikend odigrali fantastičnu utakmicu protiv Spartaka iz Moskve te ga glatko porazili. Sigurno će to doprinijeti njihovom samopouzdanje koje početkom sezone nije bilo na visokoj razini. U posljednjih 15 utakmica doživjeli su samo tri poraza, što je niz vrijedan svakog respekta. Također, u svih tih 15 utakmica zabili su barem jedan gol.

edit 1-0 lose Posted Image

 

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je ovo Rocky što si napisao, tj uradio copy/paste, ali mogao si malo i nešto svojim rečima. Ovo sam tek sad video, ali mi je odmah zapalo za oko.

 

Cela vest se može pročitati - OVDE!!!

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je ovo Rocky što si napisao, tj uradio copy/paste, ali mogao si malo i nešto svojim rečima. Ovo sam tek sad video, ali mi je odmah zapalo za oko.

 

Cela vest se može pročitati - OVDE!!!

 

svi su se koristili slicnim izvorima nije kopiran ceo text vec izabrano najbitnije , jel to problem ? bar da je proslo Posted Image

a za LA je licno moj text , bolje sam analizirao od njih Posted Image

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi su se koristili slicnim izvorima nije kopiran ceo text vec izabrano najbitnije , jel to problem ? bar da je proslo Posted Image

a za LA je licno moj text , bolje sam analizirao od njih Posted Image

 

Kad copy-pejstaš tekst od nekud, moraš navest izvor. Tako da znaš za ubuduće

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad copy-pejstaš tekst od nekud, moraš navest izvor. Tako da znaš za ubuduće

 

ok primljeno k znanju, hvala Posted Image slicnu analizu sam video na vise sajtova zato i nisam kopirao ceo text od toliko analiza sam izdvojio ovu jer sam mislio da je dobra ali nazalost nije bila , ali nije problem odsad pisem svojim recima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...