Jump to content
baptista

02.11.2011.

Recommended Posts

Znas kako se kaze, strpljen-spasen....

 

pa to ti je sutra nocu nije tako daleko

a za totenhem mislim da je 1 ruska zima , rubin je u solidnoj formi a totenhem ce igrati uglavnom sa rezervistima

Share this post


Link to post
Share on other sites

univerzitario 1-0 iz penala i mnogo su bolji jednom vasco sa linije izvadio loptu uz jos par sansi za domace kvota online na bwinu bila 3,4 u jednom trenutku sto sam naravno iskoristio Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

poluvrijeme http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

znaci Santa Fe igra definitivno sutra navecer. mislis da bi mi bilo pametno braniti ih?

 

2-0 FTPosted Image

ja mislim da ce santa fe izgubiti ja sam ga igrao sa max betom singl a imam ga i na par tiketa i u sistemu treba jos sutra videti sastav santa fea za svaki slucaj ja ga necu braniti a i zavisi koliko ih cekas upravo sam pisao kod nas na sajtu

 

evo upravo gledam Vasco i mnogo utice kad igraju rezervisti prvo nisu uigrani a drugo koliko god se trudili da se dokazu nisu za dzabe rezervisti ipak je to slabiji kvalitet cak ovde imaju tri prvotimca a za santa fe cisto sumnjam da ce neko igrati a i ako bude igrao preveliko je to opterecenje za 48 h odigrati dva meca

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo upravo sto je pricao c4anto4 za live imali dva igraca vise sacekao da skoci kvota i uplatio za par minuta pao gol

 

1Los Millionarios to score 2nd goal Atletico Nacional Medellin v Los Millionarios (Next Goal) 03/11/2011 None 2.37 Won

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djíne sve najbolje od Čika Crnog

 

hvala cika Crni legendo kladionicarska Posted Image

 

I da, Djinu SRETAN ROĐENDAN!

 

hvala ti Chume Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...