Jump to content
baptista

02.11.2011.

Recommended Posts

A live omogućava i mnoge varijacije pokrivanja uloga kad zapapri. Ako je veći novac ili veći dobitak u pitanju

 

eto juce cekao arsenal za solidan dobitak u sistemu , ostalo mi proslo, pred kraj ga igrao X na kvotu 1,75 i ipak bio u malo vecem plusu nego da ga nisam branio

isto tako kad se igra cist tiket stavim zadnji par koji cu pratiti live pa ako prodju prvi mogu braniti

desi se i na live da puknem jednom neki cileanci bili favoriti a imali dva igraca vise gol visio u vazduhu i ja uplatio bas jako a ono gosti iz kontre dali gol

Posted Imageali cesce se pogodi nego promasi ako se dobro kontrolise uplata moze se biti u u lepom plusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to meni ljudi jasno, ali nije mi jasna činjenica da kladionice sve više razgranavaju live oklade i povećavaju izbor, na svakom ćošku u gradu kod mene je neka lokalna kladionica, a uveli su live opklade u njoj, verovatno da bi gubili pare http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Ne kažem ima izuzetaka, Cantona je u par navrata pokazao da se može uzeti, ali ipak ostajem pri svom da to nije med i mleko ili se to samo meni čini :uredu:

 

Mnogo je veci broj igraca koji su klasicni kockari do koske, a mnogo mnogo manji broj onih koji igraj matematicki, a to live kladjenje omogucava.Zbog onih prvih se otvaraju sve vise i vise live kladare

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to meni ljudi jasno, ali nije mi jasna činjenica da kladionice sve više razgranavaju live oklade i povećavaju izbor, na svakom ćošku u gradu kod mene je neka lokalna kladionica, a uveli su live opklade u njoj, verovatno da bi gubili pare http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Ne kažem ima izuzetaka, Cantona je u par navrata pokazao da se može uzeti, ali ipak ostajem pri svom da to nije med i mleko ili se to samo meni čini :uredu:

 

Ja ti govorim da je live bolja varijanta klađenja i to je sve. Sad kolika je tvoja samokontrola to je druga stvar. Možemo mi u kafeu kad se ima vremena prodiskutirat što odigrat na live, ili otvorit poseban topic kad imamo vremena za forum

 

eto juce cekao arsenal za solidan dobitak u sistemu , ostalo mi proslo, pred kraj ga igrao X na kvotu 1,75 i ipak bio u malo vecem plusu nego da ga nisam branio

isto tako kad se igra cist tiket stavim zadnji par koji cu pratiti live pa ako prodju prvi mogu braniti

desi se i na live da puknem jednom neki cileanci bili favoriti a imali dva igraca vise gol visio u vazduhu i ja uplatio bas jako a ono gosti iz kontre dali gol

Posted Imageali cesce se pogodi nego promasi ako se dobro kontrolise uplata moze se biti u u lepom plusu

 

 

 

Live je zakon, pogotovo bet 365 i betfair

 

Momci, pozdravljam vas idem pogledat neke kožnjake i jakne za zimu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to meni ljudi jasno, ali nije mi jasna činjenica da kladionice sve više razgranavaju live oklade i povećavaju izbor, na svakom ćošku u gradu kod mene je neka lokalna kladionica, a uveli su live opklade u njoj, verovatno da bi gubili pare http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Ne kažem ima izuzetaka, Cantona je u par navrata pokazao da se može uzeti, ali ipak ostajem pri svom da to nije med i mleko ili se to samo meni čini :uredu:

 

moze se uzeti ali se moze i izgubiti i tu je potrebna sreca kao i za obicno kladjenje

eto pre nekog vremena barselona napada i nikako da da gol protiv sevilje imali i penal verujem da je mnogo njih uplatilo 1 ili da ce barsa dati gol pred kraj a nije proslo , sreca moja nisam bio kuci inace bi pukao kao zvecka

Posted Image

Bunka ja sam tako ali ne za prave pare imao ful hause u texas holdenu i normalno idem all in a lik imao poker Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti govorim da je live bolja varijanta klađenja i to je sve. Sad kolika je tvoja samokontrola to je druga stvar. Možemo mi u kafeu kad se ima vremena prodiskutirat što odigrat na live, ili otvorit poseban topic kad imamo vremena za forum

 

 

 

Live je zakon, pogotovo bet 365 i betfair

 

Momci, pozdravljam vas idem pogledat neke kožnjake i jakne za zimu :uredu:

 

Uzmi neku on bizonske kože , sad je in http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko ima na ovom forumu da se javi, ko igra live oklade, ali gubi, ili vidno oseća da je u minusu?

 

ja sam pre dve godine odigrao :

 

AZ - PSV na poluvremenu bilo 2-0 i @1.20 na AZ. Na racunu sam ima blizu 250 e i odigram 240 racunajuci da uzimam sigurno oko 50 e.Samo sto je pocelo 2 pol PSV dade gol i drugi u samom finisu i ode mojih 240 e u prasinu.Az je te godine bio i prvak.le toga nikada vise ne igram od MAX 10e.najvise igram tenis i to na ko ce uzeti gem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zenski tenis - nepobitan fakt - Ogroman broj brejkova, narocito ako su protivnice tu negde, a ponekad i ako ima razlike u klasi, kvota na live podje od 2.85 i polako poada do 2.00 - moj omiljen live kladjenje momenat. Na 1 brejk pri rezultatu 4:1, 5:2 kvota za set je 3-5, a jedan brejk nije tri razlike u sustini.

Muski tenis - igranje double na gemove da serveri dobijaju svoj gem, koeficijent negde oko 1.45-1.5 od dva para. Takodje ako igrac iz top 10 igra tiebreak i gubi 1:0 u tiebreaku i ima dve svoje serve odma odigraj na favorita za kvotu oko 1.5 recimo.

 

Odbojka - na 3-4-5 poena razlike kvota za favorita koji gubi se dize na 2.5-4.0 na sredini seta, takodje strasno dobro za live kladjenje, i ako dodje do preokreta u razumno vreme mozes odma odigrati kontra znak.

(kvote su od betcity, bet365 ima jos vece kvote)

 

Naravno ne igrati kao slepac sve i svasta nego izabrati.

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvijek se možeš izvadit i s nekim minimalnim profitom :uredu:

 

Slažem se.... live sam se mnogo puta vadio Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze se uzeti ali se moze i izgubiti i tu je potrebna sreca kao i za obicno kladjenje

eto pre nekog vremena barselona napada i nikako da da gol protiv sevilje imali i penal verujem da je mnogo njih uplatilo 1 ili da ce barsa dati gol pred kraj a nije proslo , sreca moja nisam bio kuci inace bi pukao kao zvecka

Posted Image

Bunka ja sam tako ali ne za prave pare imao ful hause u texas holdenu i normalno idem all in a lik imao poker Posted Image

 

 

 

Na moj preflop race sa D pozicije, znaci button pozicija je kod mene, moj preflop race od 30 eura(imam AK u boji) se ne PLACA sa 8 i 9 u razlcitoj boji a nalazis se na maloj blindi. :uredu:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Odbojka - na 3-4-5 poena razlike kvota za favorita koji gubi se dize na 2.5-4.0 na sredini seta, takodje strasno dobro za live kladjenje, i ako dodje do preokreta u razumno vreme mozes odma odigrati kontra znak.

(kvote su od betcity, bet365 ima jos vece kvote)

 

Naravno ne igrati kao slepac sve i svasta nego izabrati.

 

Ovo sam primetio da su kvote dosta dobre, a odbojka se lako da stići kada gubish par poena :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doba dan...

 

Tek došao kući sa posla....12 sati rada u fabrici.....Posted Image, a vi ste od jutra u kafani.....Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam pre dve godine odigrao :

 

AZ - PSV na poluvremenu bilo 2-0 i @1.20 na AZ. Na racunu sam ima blizu 250 e i odigram 240 racunajuci da uzimam sigurno oko 50 e.Samo sto je pocelo 2 pol PSV dade gol i drugi u samom finisu i ode mojih 240 e u prasinu.Az je te godine bio i prvak.le toga nikada vise ne igram od MAX 10e.najvise igram tenis i to na ko ce uzeti gem.

 

Izgleda da je bolje igrati visoke kvote na live, to smo se složili, a manji ulozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdje li nam je onaj strucnjak davor da nam on kaze koju pametnu oko ovog kladjenja :uredu: mora da ga je kondukter izbacio iz voza jer nije imo za karte, juce uplatio sve na porto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...