Jump to content
Lane

24.11.2011.

Recommended Posts

Kosarka, Evroliga

19:00 Real Madrid - Spirou Charleroi * tip: over 158.5

 

Kvota: 1.85

Kladionica: Ladbrokes

 

Sesta runda je u toku i veceras se sastaju dve ekipe koje imaju drugaciju ulogu u ovome takmicenju. Real vazi za jednog od favorita koji bi mogli daleko dogurati, za razliku od predhodne sezone u ovoj igraju run'n gun kosarku i na njihovim se utakmicama vecinom vidja pozamasan broj poena. U domacoj ACB ligi su u samome vrhu po broju ubacenih poena a isto tako i u Evroligi gde imaju prosek od 90 poena po utakmici, na domacem parketu imaju i vise od toga, 95 poena, ali i primaju puno, odbrana nefunkcionise bas najbolje, u proseku im rivali ubacuju 81 poen. O sastavu nebi trosio reci jer imaju stvano dobre igrace, sem centara svi igraci u ekipi dobri suteri, a izdvajaju se nekoliko prvoklasnih sutera ... Charleroi neigra kao predhodne sezone, doduse poceli su u kvalifikacijama sa veoma dobrom odbranom ali su tada igrali protiv slabijih ekipa nego je Real. Imaju problema na centarskim pozicijama i mnogo im je tanka klupa, petorka je na mestu i na njihovim utakmicama mnogo zavisi od tih 5-6 igraca. Ti su igraci izraziti suteri i na utakmicama se ovoga tima u proseku vidja 158 poena, u gostima ubacuju 73 a primaju 80 poena, mada moram napomenuti utakmicu protiv Maccabija koja je zavrsena velikim underom od 128 poena i ta im utakmica rusi prosek. Prvu su utakmicu ove dve ekipe odigrale sa mnogo koseva, 176, ocekujem nesto slicno i veceras ...

 

Real je u ovoj sezoni na svih 5 utakmica prebacio vecerasnju granicu, kuci protiv Efesa 188 poena i protiv Armanija 163, u gostima protiv vecerasnjih rivala 176, Makabija 170 i protiv Partizana 159 poena. Charleroi je prebacio ovu granicu 3 puta od 5 utakmica, protiv Makabija su odigrali debeo under ali je Makabi tada diktirao tempo i odigrali su maestralno u odbrani, i protiv Armanija nisu prebacili ovu granicu ali su bili veoma blizu, 157 poena, na ostale 3 utakmica, protiv Reala 176, Efesa 159 i protiv Partizana 172 poena. Medjusobno su neracunajuci ovu sezonu odigrali 2 utakmice i to predhodne sezone ali su tada obe ekipe igrale sporu kosarku sa dugackim napadima, sada je to potpuno drugacija slika ovih ekipa i ocekuje se pozamasan broj poena, Real ima veliki motiv posto su na 3 pobede i 2 poraza a 5 ekipa konkurise za 4 mesta koje vode u drugu rundu takmicenja, a jos igraju protiv najslabije ekipe u grupi i to na domacem parketu, Charleroi ce jednostavno pratiti Reala i nadati se porazu sa sto manje poena razlike ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra analiza :uredu:

mene je bilo strah da se Charleroi ne raspadne budu li gubili s vecom razlikom pa da stanu, a real bi onda tesko sam ubacio 159 koseva :uredu: pa sam igrao hendikep -15.5 na real, to mi se cinilo izglednije

sretno nam bilo obojici :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra analiza http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

mene je bilo strah da se Charleroi ne raspadne budu li gubili s vecom razlikom pa da stanu, a real bi onda tesko sam ubacio 159 koseva :tzare: pa sam igrao hendikep -15.5 na real, to mi se cinilo izglednije

sretno nam bilo obojici http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

ja sam krenuo pisati analizu za Real over 88.5 medjutim u toku sam analize dosao do zakljucka da Real igra slabu odbranu Posted Image i okrenem na over celu utakmicu, mada nebi pogresio da sam ostavio prvobitnu zamisao ... Jbg, steta za hendikep, ni ja neverujem da je Real odigrao ovako lose u odbrani, primili su 89 poena Posted Image

 

Kosarka, Evroliga

19:00 Real Madrid - Spirou Charleroi * tip: over 158.5

 

Kvota: 1.85

Kladionica: Ladbrokes

 

ft. 93:89 Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam krenuo pisati analizu za Real over 88.5 medjutim u toku sam analize dosao do zakljucka da Real igra slabu odbranu Posted Image i okrenem na over celu utakmicu, mada nebi pogresio da sam ostavio prvobitnu zamisao ... Jbg, steta za hendikep, ni ja neverujem da je Real odigrao ovako lose u odbrani, primili su 89 poena Posted Image

 

 

ft. 93:89 Posted Image

 

ljepo Real krenuo prvu polovicu 1. četvrtine... odma je bilo očito da ćeš pogoditi, al jbg, ja nisam Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...