Jump to content
Sign in to follow this  
emir1983

06.12.2011

Recommended Posts

Jutro svima, jako nas lose ide :uredu:

 

za danas sam postavio

 

APOEL - Shakhtar X2 @ 1.55

 

jeste da je gost izgubio sve sanse ali opet su klasa za kiprane. Na forumima sam nasao da ce domacin odmarati kljucne igrace:

Ailton and Boaventura are out. Pinto most probably out,as Jovanovic said to his press conference. All other available

 

Prva je bila 1-1 i mislim da ukrajinci nece ici na izlet, cak sa manjim ulogom probati i 2, ko je gledao prvu utakmicu u Donetsku zna kakav je bio omjer snaga na terenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

jeste da je gost izgubio sve sanse ali opet su klasa za kiprane.

 

Nek je sa srećom sa ovim parom. A ko je klasa tabela pokazuje! Još jednom Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image - Duplo trebaće!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

za danas sam postavio

 

APOEL - Shakhtar X2 @ 1.55

 

 

Imao si po bar 1.60 u Sportingbetu istu tu okladu :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam i dalje za taktiku da jedan ili dva igraca ganjaju malo vece kvote od 2.00 - 3.00 a da ostali ganjaju kao i dosad ove kao sigurnije... nema nas nigdje sa malim kvotama ako neko bar jednu promasi... moraju svi pogodit da bi bili u kakvom takvom plusu...

 

4 pogotka X kvota 1.50 = 200 poena, jedan promasio to je minus 100 poena i u plusu smo samo 100 poena a ispucali sve takmicare...

dok jedan takmicar osvaja tih 100 poena sa pogodjenom kvotom 2 i imamo jos cetri igraca u igri...

 

mozda ce neko reci da je Bane igro velike kvote pa eto dokle je doguro al jednostavno covjeka nije islo a to neznaci da nekog drugog nece ici... uglavnom kako god hocete, znam samo da se gubi 100 poena koliku god kvotu da igras a ako igras male kvote onda treba bruku parova pogodit da bi se pokrio minus jer ce uvijek biti neko ko nece pogodit

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledajte kretanje kvota i vidjecete da su kvote na Shakhtar u padu, moze biti neki znak :uredu:

 

a i jesu klasa za kiprane, evo ti neki mali primjer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HeY7bMLmAvU

 

zadnje dvije u prvenstvu su dobili sa 5-0, i mislim da prosjecna ukrajinska ekipa (Krybas, Karpaty, Volyn, Arsenal Kiev) nisu nimalo losiji od APOEL-a

Edited by emir1983

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam zapeo za Shakhtar :uredu:

 

evo vijesti sa uefa.com:

 

Esteban Solari, a lone striker with Aílton and Ivan Tričkovski injured, scored his first goal from open play in 11 outings as APOEL claimed their third successive home win. Hélio Pinto and Tijani Belaid also hit the woodwork. It was Solari's 50th league goal in two spells for APOEL who have never lost when he has scored.

 

Team news

Pinto, like Paulo Jorge a booking from a suspension, went off on Friday with a foot injury. Aílton is resting an ankle problem. Ivan Tričkovski (hamstring) and William Boaventura (sprained ankle) are longer-term absentees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam zapeo za Shakhtar :uredu:

 

evo vijesti sa uefa.com:

 

Esteban Solari, a lone striker with Aílton and Ivan Tričkovski injured, scored his first goal from open play in 11 outings as APOEL claimed their third successive home win. Hélio Pinto and Tijani Belaid also hit the woodwork. It was Solari's 50th league goal in two spells for APOEL who have never lost when he has scored.

 

Team news

Pinto, like Paulo Jorge a booking from a suspension, went off on Friday with a foot injury. Aílton is resting an ankle problem. Ivan Tričkovski (hamstring) and William Boaventura (sprained ankle) are longer-term absentees.

 

Kladjenje je indivudalno i niko ne vidi sve istim ocima. Ono za sta ti imas osjecaj da ce proci, neko ce reci nema sanse. Zato igraj sto mislis da ce proci. Iskreno mene je Apoel 2 puta izradio, kada sam igrao protiv njih i ne bih opet igrao protiv ni za sta na svijetu. Shakhtar je prokockao i previse prilika u ligi sampiona i igrali su traljavo tj.nisu imali zavrsnicu, iako su dominirali i stvarali sanse u mnogim mecevima. Apoel se pokazao kao veoma cvrsta i jaka ekipa, a uz to nemaju poraz, tako da su vise nego zasluzeno prosli dalje.

 

Sretno sa ovim parom http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ko voli teorije zavjere: :uredu:

 

only to add that tonight referees will be from Romania .

(and everybody knows who is Shaktior's coach ....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja mislim da ce Sakthar da pobjedi Zenit jer je mnogo bolja ekipa. Zenit nije nesto u ruskom prvenstvu tako da je ovo siguran 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja mislim da ce Sakthar da pobjedi Zenit jer je mnogo bolja ekipa. Zenit nije nesto u ruskom prvenstvu tako da je ovo siguran 1

 

Malo si pobrkao lončiće,jesi mislio Porto umjesto Sakhtara ili Apoel umjesto Zenita?? :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo si pobrkao lončiće,jesi mislio Porto umjesto Sakhtara ili Apoel umjesto Zenita?? :uredu:

 

ma nezna on ko mu glavu nosi, eto ko nas predstavlja na takmicenju http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif ko fol neki kladionicar a nezna ni par procitat sa ponude http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja mislim da ce Sakthar da pobjedi Zenit jer je mnogo bolja ekipa. Zenit nije nesto u ruskom prvenstvu tako da je ovo siguran 1

 

 

Malo si pobrkao lončiće,jesi mislio Porto umjesto Sakhtara ili Apoel umjesto Zenita?? :uredu:

 

Ja mislim da je ipak mislio na neke totalno treće timove, Jer Zenit je 1. u ruskom prvenstvu i najverovatnije će opet osvojiti, dok je Apoel posle 12 kola 3. sa samo 2 boda Zaostatka od prvoplasirane Omonie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...