Jump to content
Banega

10.12.2011.

Recommended Posts

dobro vece narode danas cvrka iz moje omiljene istorije nisam zadovoljan al nema veze bice to na kraju5!!!imali od NHL-a nocas sta pametno??Posted ImagePosted ImagePosted Image

 

Jos mali uči, nije dovoljno. u tvojim godinama ja sve 5 imao, u zivotu ti trebaju muda , a ne jebeno znanje :uredu:

 

Laku noc :nije:

 

Oborila me prehlada :nije:

 

mene nesto u poslednje vreme i prečesto, otkad sam restao da plivam jer nema zatvoren bazen u gradu (ima doduse neke 3X25 M otvoren u mojoj bivsoj skoji jebem im mater) i ko tu da pliva http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif 4 čoveka :uredu:

 

Malo popio, malo falilo da nekom ugasim lampu..al evo me chillam..nemam vremena za ništa

 

ja mrtav iz varoši.... jebote posao ako nemas vremena i za provod vikendom, ne zamerimi na tome, al znam dosta slucajeva... ni para ni vremena, jebes zivot takav

Ne.

 

ne. slazem se :uredu:

 

ovo ti je susret koji jetsi moraju dobit, i mislim da će se to obistinit. Carolina nije pičkin dim, i tko malo prati hokej zna da ne zaslužuju govno u kojem se nalaze. Za veliku paru ovo nikad ne bi odigrao, al mislim da je Carolina dala sve od sebe protiv, mislim Edmontona i da će ovo otić na ruku jetsima. Možemo i linije složit što možeš očekivat u susretu.. a možemo i na PM ipak sam pripit

 

Jel imaš kakav film za preporučit?

 

iMAM JA Posted Image

 

ne planiram vise nista za danas, hokej je takav da moze otici na bilo koju stranu, a ne igram ga nikad za nikakav veci ulog Posted Image vec imam 2, pa nema smisla igrat 1.

 

Sestra je gledala Bad Teacher i Hall Pass (neznam tocna imena na hrvatskom) i kaze da su dobri, neznam, ja nisam gledao. skinuo sam Zamjene, ono s rezervama u Americkom nogometu, malo stariji film, planiram to opet pogledat uskoro Posted Image

 

a probaj Posted Image

 

ili

 

Posted Image

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos mali uči, nije dovoljno. u tvojim godinama ja sve 5 imao, u zivotu ti trebaju muda , a ne jebeno znanje :uredu:

 

 

 

mene nesto u poslednje vreme i prečesto, otkad sam restao da plivam jer nema zatvoren bazen u gradu (ima doduse neke 3X25 M otvoren u mojoj bivsoj skoji jebem im mater) i ko tu da pliva http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif 4 čoveka :uredu:

 

 

 

ja mrtav iz varoši.... jebote posao ako nemas vremena i za provod vikendom, ne zamerimi na tome, al znam dosta slucajeva... ni para ni vremena, jebes zivot takav

 

ne. slazem se :uredu:

 

 

iMAM JA

 

 

 

malo se jelo malo se pilo jos da ti je pala glava nekoj u krilo bilo bi ti bolje nego na lotu da si dobio :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Kazu da je dobar sad ga gledam i lezem ok 6 da spavam, laku noc svima, i dobro jutro ranoraniocima :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro ,nocas veliki derbi Real - Barsa Posted Imagenadam se da ce Messi , mesiti i danas Realovu odbranu kao Slavko Stimac,Jagodinku Simonovic Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi koje znam igraju na Real Posted Image

I sam sam veliki navijač Reala, ali ovo je Barcelona ljudi eeej, zajebi statistiku i te gluposti, ja sam uvjeren da Barcelona neće izgubiti Posted Image

Dabogda promašio Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Real je u boljoj formi,e sad,Barsa ima problem probijanja bunkera,ali kako Real nece igrati isti,sve je moguce...Ja mislim da je do sad Murinjo procitao Barsu,i ako je mogao sa Interom,moci ce i sa Realom da je zaustavi....no videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi koje znam igraju na Real Posted Image

I sam sam veliki navijač Reala, ali ovo je Barcelona ljudi eeej, zajebi statistiku i te gluposti, ja sam uvjeren da Barcelona neće izgubiti Posted Image

Dabogda promašio Posted Image

 

mene Crni zeznuo tipovao 1 za nasu ekipu i sad je glupo da igram 2 , tezak je to mec za tipovanje , sve je moguce cak ni golove nije lako pogoditi ako neko brzo da gol a pogotovo Barsa mec ce se otvoriti i moze biti goleada (mada ne kao na Dinamo -Lion Posted Image)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...