Jump to content
sportandlove

13.12.2011.

Recommended Posts

fazon je sto kvote nekad padaju jer raja masovno uplacuje na takve parove cisto onako jer misli da moze proci a nemora http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/whaat.gif a nekad kvote padaju jer ekipi fali igraca ili je neka namjestaljka na vidiku pa je tad realnije da prodje... haj mu ga sad znaj sto pada kvota :tzare:

 

PAOK - Rubin X @ 2.40 je po meni totalno nelogicno, je da je PAOK 1. i osigurao prolaz, ali opet, Tesko da ce Tottenham dobiti Shamrocka 4-5 golova razlike, jer svi znaju da Tottenham zeli van iz ove EL, a Rubin da izgubi, pa da ispadne. Po meni je siguran prolaz Rubina, a sad, njihova pobjeda bi znacila prvo mjesto u skupini.

Ima jos dva dana do utakmice, ako X padne do nekih 1.80, odigrat ću 12 za neki manji ulog

Share this post


Link to post
Share on other sites

@davor moje mišljenje oko ove utakmice mislim da če doči x. grci i rusi su poznati kao kockari i naštimavanju utakmica. plus obadvije utakmice se igraju istovremeno tako da ne očekujem da če se prepuštat slučajnosti.

 

al ako bi prošlo totenham je puno jači od shamrocka, oni su prvenstvo zavrsili ima vec neko vrijeme. i mislim da su sposobni zabiti 4 gola

 

sve u svemu odluka je tvoja - sretno

 

 

mislim da je za probat 1/0 ili 2/0 bit če solidne kvote http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif i rezultat 1:1 - moje mišljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni su uzeli od posrednika, šake i ekipe a kom moraju vratit nije definirano (znaci oni su zaradili vec prije utakmice i onda se vecina njih jos i kladila)

 

 

Popis namještenih utakmica (sezona 2009/2010):

22. kolo, 27. ožujka - Croatia Sesvete - Zadar 1:2

 

23. kolo, 3. travnja - Slaven Belupo - Croatia Sesvete 4:0

 

25. kolo, 14. travnja - Rijeka - Croatia Sesvete 4:2 (poluvrijeme 2:1)

 

25. kolo, 14. travnja - Slaven Belupo - Zadar 2:1

 

27. kolo, 24. travnja - Varteks - Croatia Sesvete 4:1

 

28. kolo, 30. travnja - Sesvete - Zagreb 1:4

 

29. kolo, 8. svibnja - Cibalia - Sesvete 5:0

 

29. kolo, 8. svibnja - Hajduk - Međimurje 4:1

 

 

 

Namjestili su osam utakmica HNL-a, a pokušali namjestiti još četiri. Nogometaši su ispričali da su ih na sudjelovanje u namještanju natjerale teške prilike što je sud i uzeo u obzir kao olakotnu okolnost.

 

- Lopta s kojom su igrali utakmice očito nije bila okrugla. Vi ste svojim ponašanjem organizatorima omogućili neslućeno bogaćenje u kladionicama diljem svijeta - rekla je sutkinja Gordana Mihaela Grahovac pa obrazložila blaže kazne:

 

- Korektno ste se držali i poštivali ste sud. Fair-play koji je izostao na terenu, došao je do izražaja u sudnici. Sud je imao u vidu i da su ti klubovi bili u lošoj financijskoj situaciji i da nisu plaćali igrače, a oni su kao obrtnici morali svejedno plaćati obveze državi što je rezultiralo ovrhama. Bili su vezani ugovorima, ali nisu mogli dati otkaz i promijeniti klub nego su morali tražiti ispisnicu, a dok traje arbitražni postupak ne mogu igrati ni za koga. Imali smo u vidu i da su okrivljeni trajno udaljeni iz nogometa i da si moraju reorganizirati živote da bi osigurali egzistencije.

 

Svi okrivljeni na sud su došli sa slobode, jedino je Šušak doveden iz pritvora jer je nedavno počinio krađu, a i već je ranije osuđivan.

 

Guja je dobio uvjetno jer je u trenutku afere bio maloljetan, imao je 17 godina, a Ivančić jer je 'znatno pridonio u razotkrivanju kaznenih djela'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo nesto zvanicno??

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

 

danas je donesena presuda

 

@davor moje mišljenje oko ove utakmice mislim da če doči x. grci i rusi su poznati kao kockari i naštimavanju utakmica. plus obadvije utakmice se igraju istovremeno tako da ne očekujem da če se prepuštat slučajnosti.

 

al ako bi prošlo totenham je puno jači od shamrocka, oni su prvenstvo zavrsili ima vec neko vrijeme. i mislim da su sposobni zabiti 4 gola

 

sve u svemu odluka je tvoja - sretno

 

 

mislim da je za probat 1/0 ili 2/0 bit če solidne kvote :tzare: i rezultat 1:1 - moje mišljenje

 

neznam bas da ce netko namjestavat Europsku ligu, makar nikad se nezna s njima Posted Image vidjet cemo Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...