Jump to content
Crni

21.12.2011.

Recommended Posts

dobro jutro, taman se ponadao da je kvota sa 7 cifri veca kao sto tvrdi tuto MILION i ... ipak je JEDAN ZAREZ DEVEDESET PET a taman se ponadao da cu sa 5 eura da se obogatim na kvotu od skoro dva miliona

evo uplata iz doxxbeta koja ima isto cifara kao moj par u H2H Sevilja Real koji mi je ponisten lepo rece onaj petao u crtanom nista od nista je NULA, kao da ne postoji

Posted Image

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro,

...citam malo rasprave od jucer posto me nije bilo,i moram priznati da u ove 4 godine koliko sam aktivan na forumu ne poznajem nivo takve komunikacije. Ne znam sta je izmedju Rockya i Tuta i ne znam zasto se takve tenzije uopce stvaraju.. Svi mi imamo svoje trenutke pa tako i rocky kojem je ocito sve pomalo doslo do grla pa tako reagira iako ja smatram da on uopce nije losa osoba i molim vas cjenjeni kolege stari forumasi,pustite da to rijese on i Tuto ignorirajte njihove rasprave budite neutralni i mislim da nema smisla da se stvaraju neki klanovi i da se pojedince sustavno vrijeđa,ponizava i sve ostalo sta nije u skladu sa pravilima foruma.

Isto tako pozivam i kolegu rockythomasa da se malo smiri,i prihvati neke cinjenice kakve jesu iako mozda po njegovom nisu u redu ali sta je tu je ljudi smo nismo stoka. I primi moje iskreno saucesce glede necaka,smiri se malo zbroji 2 i 2 i vrati se na forum u miru i dobrom raspolozenju.

Eto nadam se da ce stvari malo krenut na bolje.. :nije:

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro, taman se ponadao da je kvota sa 7 cifri veca kao sto tvrdi tuto MILION i ... ipak je JEDAN ZAREZ DEVEDESET PET a taman se ponadao da cu sa 5 eura da se obogatim na kvotu od skoro dva miliona

evo uplata iz doxxbeta koja ima isto cifara kao moj par u H2H Sevilja Real koji mi je ponisten lepo rece onaj petao u crtanom nista od nista je NULA, kao da ne postoji

Posted Image

 

 

 

 

 

ti uopće ne kužiš u čemu je problem.očito.molim da bilo kakve prepirke sa pojedinim osobama na ovom forumu ostanu između te dvije osobe.ne moraju baš svi posjetioci foruma bit upućeni u privatne svađe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...