Jump to content
rockytomas

22.12.2011

Recommended Posts

vitesse ce ocito otici s 0-0 na poluvrijeme, mislim da ako ostane 0-0 do 60-65. minute, da ih se isplati uzeti na live , puno su bolja ekipa Posted Image

 

i crveni karton za vitesse... bas me nece zadnjih par dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva utakmica!

 

Prvo u 78. minuti Vitesse povede s igračem manje, da bi već u idućem napadu bio dosuđen glupi prekršaj za domaćine, koji je po meni bio prije prekršaj u napadu, a frajer zabije gol iz slobodnjaka kakav neće više tako skoro.

I u 92. minuti, nakon neke visoke lopte, napadač Vitessea uspije proći kroz dvojicu, predriblja golmana, sebe, i nekako uspije utrpati loptu u gol.

 

Eindhoven 1 - 2 Vitesse

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva utakmica!

 

Prvo u 78. minuti Vitesse povede s igračem manje, da bi već u idućem napadu bio dosuđen glupi prekršaj za domaćine, koji je po meni bio prije prekršaj u napadu, a frajer zabije gol iz slobodnjaka kakav neće više tako skoro.

I u 92. minuti, nakon neke visoke lopte, napadač Vitessea uspije proći kroz dvojicu, predriblja golmana, sebe, i nekako uspije utrpati loptu u gol.

 

Eindhoven 1 - 2 Vitesse

Posted Image

 

a sta bi sa onim hendikepom sto si mene nagovaro http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_redcard.gif sreca pa sam pametan i nisam te posluso http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadrealista, budi baksuz do kraja i nemoj odigrati pa da prođe, da se smijem još malo Posted Image čovjek ti servira dobitni listić na pladnju, ali baksuz ostaje baksuz Posted Image

ti da otvoriš dućan sa šeširima, ljudi bi se bez glava rađali Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...