Jump to content
Sign in to follow this  
micha

29.12.2011.

Recommended Posts

Fudbal, Saudia Arabia

17:45

Al Ittifaq Dammam v Al Qadisya Al Khubar

tip: Al Ittifaq Dammam & over 2,5

kvota: 2.10 - bet365

 

Zadnja dva dana u ovoj godini imaću zadovoljstvo da se kladim na moju omiljenu ligu - Premier ligu Saidijske Arabije. Od dva para odabrao sam par u kome se sastaju Al Ittifaq Dammam v Al Qadisya Al Khubar Domaćimi se nalaze na 4. , agosti na 9, mestu posle odigranih 13 kola. Al Ittifaq nema ni jedan poraz na svom terenu- 3 pobede i 3 nerešene uz gol razliku 10:4. Dok Al Qadisya u gostima igrali 2-1-4 uz gol rayliku 12:8. Ove dve pobede ne treba da zbunjuju i ova pozitivna gol raylika u gostima jer su te dve pobede ostvarene na početku prvenstva i to protiv poslednjeg Al Ansara -3:0 i 6:1 protiv Al Fataha . i posle toga su stali. Po reyultatima

to je vrlo čudan tim, jednu utakmicu završe sa samo 1 golom, većsledeću dođe i 4 i više golova. . Prošle sezone su se borili za opstanak, a i oveništa novo. Al IttifaQ prošle godine 3. i ostvarili pravo da igraju kvalifikacije AFC lige šampiona. Što se tiče njihivih međusobnih susreta , sve je na strani današnjih domaćina. Od 7 prethodnih utakmica samo je jedna završena pobedom Al Qadisya i jedna je bila nerešena.

Al Ittifaq su trenutno u dobro formi i očekujem da daju barem 2-3 gola, dok se od gostiju može svašta očekivati, ali milsim da više od 1 gola ne moguovaj put. Jedinica je ovde možda sigurnija, ali je kvota 1,50, a 1&3 , je dosta realno, a kvota je solidna- vredelo bi probati.

 

FT: 3:2Posted Image

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato mene juce i danas ubijaju,bolje da sam prespavao zadnja 2 dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...