Jump to content
Banega

05.01.2012.

Recommended Posts

zvezda krenula pobedom novu godinu i to posle -15 razlike na 15 minuta do kraja BRAVO MOMCI!!!!

 

A kak bi se ono reklo " i čorava koka ubode zrno"

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kak bi se ono reklo " i čorava koka ubode zrno"

 

a tu koku sam ja izbacio umesto gologuzije od Dinamo Rige koju sam ostavio

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večer,ima li šta pametnoga za zategnuti večeras?? :nije:

 

meni je dosta za danas, šta god sam odigrao, fulao sam Posted Image

 

Ti si mi bio preporučio onu igricu Rage nedavno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večer,ima li šta pametnoga za zategnuti večeras?? :nije:

 

Ja bih cekao jos Otawu i Philadelfiju NHL, ako ti to nesto znaci. Sinoc sam imao dubl Montreal+Ramos-Vinolas, pratio malo ove Canadiense znaci odrukali su Jetse bio je cas hokeja, trebalo je biti 15:3, a ne 7:3

 

uzivajte

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih cekao jos Otawu i Philadelfiju NHL, ako ti to nesto znaci. Sinoc sam imao dubl Montreal+Ramos-Vinolas, pratio malo ove Canadiense znaci odrukali su Jetse bio je cas hokeja, trebalo je biti 15:3, a ne 7:3

 

uzivajte

 

 

Posted ImagePosted ImagePosted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je dosta za danas, šta god sam odigrao, fulao sam Posted Image

 

Ti si mi bio preporučio onu igricu Rage nedavno?

 

Jesam da,ja je već završio odavno,malo sam ostao PAF očekivao sam da će to duže trajati ali šta je tu je! :nije:

 

...ma ja sam danas Dolgopolaova na live ulovio po 2.10 + navecer Linkoping sve u svemu dobar dan,cca 50€ dobitka,a loše je to šta sam si jutros prste speko s kavom na poslu i kao šećer za kraj pauk mi digo auto,300kn pauk+300kn globa za parkiranje..još jedan ovakav dan i taman na nuli!! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_redface.gif :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam da,ja je već završio odavno,malo sam ostao PAF očekivao sam da će to duže trajati ali šta je tu je! :nije:

 

...ma ja sam danas Dolgopolaova na live ulovio po 2.10 + navecer Linkoping sve u svemu dobar dan,cca 50€ dobitka,a loše je to šta sam si jutros prste speko s kavom na poslu i kao šećer za kraj pauk mi digo auto,300kn pauk+300kn globa za parkiranje..još jedan ovakav dan i taman na nuli!! :uredu: :uredu:

 

Ja na Dolgopolova vise ni pare ne stavljam, smesan igracic, ima talenta al treba gledati kad mmu je dan. Kad nije raspolozen, mislim da bih ga i ja dobio http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

A tako dakle kafa se pijanči na poslu, gde zavlada nerad, odmah krene naopako :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam da,ja je već završio odavno,malo sam ostao PAF očekivao sam da će to duže trajati ali šta je tu je! :nije:

 

...ma ja sam danas Dolgopolaova na live ulovio po 2.10 + navecer Linkoping sve u svemu dobar dan,cca 50€ dobitka,a loše je to šta sam si jutros prste speko s kavom na poslu i kao šećer za kraj pauk mi digo auto,300kn pauk+300kn globa za parkiranje..još jedan ovakav dan i taman na nuli!! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_redface.gif :uredu:

 

pa necu ju valjda jos danas zavrsiti Posted Image a tjedan dana sam ju skidao Posted Image

 

a jbg, ako te to tjesi, meni pauk nije digo auto, ustvari ni nemam auto, a opet sam u gubitku Posted Image

 

Odoh se tusirati pa na spavanje sutra moram ranije ustati, laku noc :uredu:

 

laku noc Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...